matura

ja to dołączyłam po prostu do wstępnej deklaracji.
i składam to w tym LO, w ktorym chce teraz skłądać czy w moim? przepraszam ze cie tak wypytuje  😁
Ja dostałam się na lingwistykę stosowaną - włoski z hiszpańskim na UMK, ale... strasznie cierpię, bo chciałam iść do Gdańska, całe życie marzyłam, żeby tam zamieszkać. No i teraz zastanawiam się, czy przezimować rok w Gdańsku na jakimś kierunku, na który zostaną miejsca i być już tam gdzie trzeba, na miejscu, czy jednak pójsć do tego Torunia.  🤔wirek:
galopada, w Twoim.
nie myslalam ze znalezienie pokoju będzie takie trudne  😵
Forumowa Jasnowata ostatnio ogłaszała się, że szuka wspołlokatorki 🙂
fin ale ja potrzebuje raczej w innej części Lublina. Intereduje mnie Czechów (a pokój na Chodźki byłby idealnym rozwiązaniem)  🙄 najgorsze, ze potrzebuję pokoj 1 osobowy a wiekszosc ogloszen dotyczy 2jek albo 3jek  😵
galopada_ mam to samo, niby Warszawa, a nie mogę znaleźć nic co by mi pasowało... 🙁 normalnie chyba zamieszkam pod mostem!
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
06 sierpnia 2012 22:18
gryglodor, O jak Warszawa to moge nadmuchac Ci materacyk 😁
Oooo to będę pamiętać! A jaka dzielnica? Bo generalnie szukam jakiejś kawalerki w okolicach SGGW (Ursynów). ;D
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 sierpnia 2012 09:22
eech śródmieście  😁
Czy ktoś orientuje się czy można zacząć dwa kierunki studiów na raz od pierwszego roku? Konkretnie na UR Kraków?
Bo czytałam,o jakiś zgodach dziekana, albo, że można dopiero po pierwszym roku na jednym kierunku wziąść drugi. Ktoś wie o co chodzi?
Averis   Czarny charakter
07 sierpnia 2012 10:03
gryglodor, szukaj przez gumtree 😉
Alaska, przeczytaj na ich stronie regulamin, albo zadzwoń lub podjedź.
Będziesz mieć najpewniejsze informacje.

W tym roku jeszcze PRAWDOPODOBNIE jest taka możliwość, ale lepiej się upewnić bezpośrednio.

A na co idziesz?  😀
Wiecie może, jak go jest z chodzeniem na wykłady, jeśli jeszcze się nie studiuje? Można? Chodzi mi o lekarski.
Beattle, myślę, że nie ma żadnego problemu.
I tak nikt nie zauważy  😉
Averis   Czarny charakter
07 sierpnia 2012 11:42
Beattle, otóż to 😉 Kto wie- może się okaże, że jesteś jedynym człowiekiem na sali wykładowej 😁
Sugerujecie, że musi mi się wybitnie nudzić? 😁
Beattle na stronie uczelni czytalam, ze nie ma mozliwosci wchodzenia wolnych słuchaczy. ale jak jest w rzeczywistosci - nie wiem  😉
Może od uczelni to zależy? Tak właśnie mi się wydawało, że z medycyną może być inaczej...
Bo teoretycznie pewnie nie ma możliwości, ale w praktyce to wygląda zupełnie inaczej.
Wchodzi 100 osób do sali, większość się prawie w ogóle nie zna (na pierwszym roku w szczególności) i któż wie, że akurat Ty jesteś niestudiująca.
Remendada już w sumie nie ważne zdecydowałam się na jeden kierunek, bo stwierdziłam, że nie ma co się rżnąć zwłaszcza na pokrewnych kierunkach.
Dietetyka 😉  a chciałam do tego jeszcze dokoptować Technologię żywności, ale wybrałam jednak dietetykę i niech się dzieje co chce!  😀
czy wzrok mnie nie myli, czy w tym roku na UP Wroc nie ma niestacjonarnej wety?
To jak to jest z tym drugim kierunkiem studiów i odpłatnością 😡? teraz mam skończony i obroniony w czerwcu licencjat- a w październiku zaczynam nowy kierunek- to już wchodzi ta jakaś ustawa o odpłatności w tym przypadku czy jeszcze nie 🤔? dodam, że na drugi kierunek zostałam przyjęta przez rektora jako absolwentka uczelni 😉 .
Nie.
A to nie ejst przypadkiem ten sam kierunek tylko studia II stopnia-magisterskie? 😉
no to... witaj medycyno!  😍 😍 😍 💃 💃 💃 💃
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 września 2012 17:26
galopada, gratulacje! 😀

jakie repetytorium z biologii? bo się pogubiłam  😡
galopada, w jakim mieście ostatecznie?
Lublin mi świta, tam się wybierasz?

przyłączam się do gratulacji  😅
tak Lublin  💃
madmaddie, Witowski do cykania zadanek, jeśli o to pytasz. Polecam też Vademecum Operon i zbiory zadań Omega. Dopiszę resztę tych fajnych, jak do domu w końcu wrócę
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się