Stajnie w Lublinie

dowiem się jutro i napiszę
ratatuj   Moje rude szczęście
19 sierpnia 2012 21:55
Ok, dziękuje, bo został niecały tydzień a nic nie wiadomo.
Fili993   Strach to tylko myśl...
21 sierpnia 2012 13:37
A ja ponawiam pytanie odnośnie pensjonatów w okolicach Białej Podlaskiej 🙂
we wtorek egzamin na odznakę w sj Fidelius
niestety zapomniałam się zapytać...  😡
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
21 sierpnia 2012 23:10
Na stronie LZJ są już dostępne propozycje skokowych LKJtowych zawodów. A w SJ Fidelius mają być organizowane odznaki brązowe, srebrne i złote. 😉
Tylko w gestii sprostowania zawody są w SOBOTĘ! a nie w niedzielę tak jak napisali na stronie lzj...
Stajnia Kenter posiada nową strone http://stajniakenter.manifo.com/ oraz na facebooku 🙂 i mamy wolne dwa boksy 🙂
ZAPRASZAMY
Karolinamix, OT ale paskudny objazd Wam do Brzegowej zrobili 🤬
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 sierpnia 2012 19:57
Karolinamix ale paskudna strona  😵 Co się stało z poprzednią? Była super, sto razy bardziej przejrzysta i elegancka.
Zawody towarzyskie w ujezdzeniu w przyszla sobote w Famaguscie!!!
Propozycje wstawimy jutro, albo w weekend, ale moge podac programy: L10, L4, P2, P4, N6, N8, C3, C4.
Beda nagrody, jedzonko, ognisko i dobra zabawa 🙂
Przybywajcie! Zgloszenia do p. Plapisow. 🙂
Mam już wyniki ZT-A w LKJ (przepraszamy, że z lekkim opozneiniem, ale jakoś się załącznik nie załączył...)


Konkurs kl. L-1


Miejsce KOŃ Jeździec                                                                                                                Kraj / Klub                    Sędzia C
Pkt %
1 TARA JAROSŁAW WIERZCHOWSKI            WKJ LUBLIN SJ TERZYMIECHY                134,5 70,789%
2 TARA JAROSŁAW WIERZCHOWSKI            WKJ LUBLIN SJ TERZYMIECHY                133,0 70,000%
3-4 HOS NORBERT MARCINIEC                      LKJ LUBLIN                                              124,0 65,263%
3-4 HOS NORBERT MARCINIEC                      LKJ LUBLIN                                              124,0 65,263%
5 KASTET EMILIA OBARA                                LKJ LUBLIN                                              119,5 62,895%
6 MARTINI ANNA BRZUSKA                              STAJNIA POD LASEM                            118,0 62,105%
7 FROTKA EMILIA BIRAGA                              LKJ LUBLIN                                              112,5 59,211%
8 FROTKA EMILIA BIRAGA                              LKJ LUBLIN                                              111,5 58,684%
9 MARTINI ANNA BRZUSKA                              STAJNIA POD LASEM                            109,5 57,632%
10 HARRY OLIWIA BARTOSZEK                      WKJ LUBLIN SJ BYSTRZEJOWICE                108,0 56,842%
11 SZUAN KLAUDIA PANEK                              LKJ LUBLIN                                              101,5 53,421%
12 HARRY ANNA MISZTAL                                WKJ LUBLIN SJ BYSTRZEJOWICE                    100,5 52,895%
13 EMPIRIA SYLWIA FIDUT                                ZEMBORZYCE                                                  98,5 51,842%
14 EMPIRIA SYLWIA FIDUT                                ZEMBORZYCE                                                  96,5 50,789%
15 EXPOSE ADRIANNA ZINKOWSKA                  WKJ LUBLIN SJ BYSTRZ.                            92,5 48,684%
elim. FOKUS ALEKSANDRA ŻAK                            LKJ LUBLIN                                                elim. elim.
elim. FOKUS GABRIELA RZEPCZYŃSKA                LKJ LUBLIN                                                elim. elim.

Sędzia C: K. Ziemińska-Milanowska




Konkurs kl. P-1


Miejsce KOŃ Jeździec                                                                                                                Kraj / Klub                    Sędzia C
Pkt %
1 ARAGON AGNIESZKA KLOC                                                    KJ ELIZÓWKA              147,5 64,130%
2-3 DURIN ANNA STEC                                                            KJ ELIZÓWKA              138,5 60,217%
2-3 KARO ZUZANNA ROSMUS                                                  LKJ LUBLIN                138,5 60,217%
4-5 KASTET EMILIA OBARA                                                        LKJ LUBLIN                129,5 56,304%
4-5 JOWISZ MONIKA KRZESZOWSKA                                          LKJ LUBLIN                129,5 56,304%
6 JOWISZ MONIKA KRZESZOWSKA                                          LKJ LUBLIN                124,0 53,913%

Sędzia C: K. Ziemińska-Milanowska



Konkurs kl. N-6


Miejsce KOŃ Jeździec                                                                                                                Kraj / Klub                    Sędzia C
Pkt %
1 GAJ KORNELIA KWAPISZ                                              WKJ LUBLIN                214,5 59,583%
Sędzia C: K. Ziemińska-Milanowska







Konkurs kl. N-7


Miejsce KOŃ Jeździec                                                                                                                Kraj / Klub                    Sędzia C
Pkt %
1 GAJ KORNELIA KWAPISZ                                              WKJ LUBLIN                208 61,176%
Sędzia C: K. Ziemińska-Milanowska





Konkurs kl. C-5


Miejsce KOŃ Jeździec                                                                                                                Kraj / Klub                    Sędzia C
Pkt %
1 JUTRZENKA ANNA STEĆ                          KJ ELIZÓWKA                242 63,684%
2 ARAMIS MICHAŁ WIERZCHOWSKI                      WKJ LUBLIN SJ TARZYMIECHY                227,5 59,868%
Sędzia C: K. Ziemińska-Milanowska






Konkurs kl. C-4 


Miejsce KOŃ Jeździec                                                                                                                Kraj / Klub                    Sędzia C
Pkt %
1 JUTRZENKA ANNA STEĆ                      KJ ELIZÓWKA                                  222 60,000%
2 ARAMIS MICHAŁ WIERZCHOWSKI                WKJ LUBLIN SJ TARZYMIECHY                218,5 59,054%
Sędzia C: K. Ziemińska-Milanowska





Konkurs kl. L-10 R Próba na brązową odznake 


Miejsce KOŃ Jeździec                                                                                                                Kraj / Klub                    Sędzia C
Pkt Miejsce
1 HARRY OLIWIA BARTOSZEK                                      WKJ LUBLIN SJ BYSTRZEJOWICE                6,2 1
2 SZUAN KLAUDIA PANEK                                            LKJ LUBLIN                                              5,5 2
3 EXPOSE ADRIANNA ZINKOWSKA                                  WKJ LUBLIN SJ BYSTRZEJOWICE                5,3 3
Sędzia C: K. Ziemińska-Milanowska

Jasnowata, a jakieś propozycje z cenami, godzinami itp to znajde gdzies? 🙂
fruity_jelly objazd no lipny troche ale da się rade 🙂
smarcik tamtej nikt nie aktualizowal i zostala zrobiona nowa 🙂
jeszcze nie jest calkowicie dokonczona ale pracujemy nad nią 🙂

Wstawiam propozycje zawodów!!!

ZAWODY TOWARZYSKIE w UJEŻDŻENIU




1. SĘDZIOWIE : Katarzyna Ziemińska - Milanowska

2. ORGANIZATOR: Ośrodek jeździecki „FaMaGusta”

3. TERMIN: 01.09.2012 r.

4. MIEJSCE : Ośrodek jeździecki „FaMaGusta”, Ostrów kolonia 72; www.famagusta.dbv.pl

5. TERMIN NADSYŁANIA ZGŁOSZEŃ: 30.08.2012r do godz. 23.00; e-mail: famagusta@op.pl

6. ADRES: Ostrów kolonia 72, 23 -212 Wilkołaz; tel : 606 736 761, 606 736 774

7. ROZPOCZĘCIE: 01.09.2012 r. godz. 9.00

8: SEKRETARZ: Katarzyna Wójcicka

9. OBSŁUGA KOMPUTEROWA, MUZYKA i SPIKER: Krystyna Kozłowska

10. Program zawodów:
Konkurs nr 1: L10R (brązowa odznaka)
Konkurs nr 2: L4
Konkurs nr 3: P2
(przerwa na wyrównanie czworoboku)
Konkurs nr 4: P4
Konkurs nr 5: N6
Konkurs nr 6: N8
Konkurs nr 7: C3
Konkurs nr 8: C4

11. Sprawy organizacyjne:


            a) plac konkursowy: piasek z fizeliną, czworobok zewnętrzny 20x60

            b) rozprężalnia: hala (piasek) i plac zewnętrzny (piaszczysto – trawiasty)

            c) Opłaty:

                        - za udział w jednym konkursie: 40zł

                        - za udział w dwóch konkursach: 60zł

                        - za boks: 30zł za dzień. Ilość boksów ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

            d) Nagrody: flot’s dla każdego uczestnika, nagrody rzeczowe dla najlepszych

            e) Listy startowe dostępne będą 31.08.2012r.

            f) Na miejscu czynny będzie mini bar.

            g) Po zawodach odbędzie się ognisko integracyjne na terenie ośrodka.

12. Podczas zawodów nie obowiązują ścisłe przepisy PZJ. Mimo wszystko należy szanować konie jak i innych zawodników. Startujący powinni posiadać schludny strój jeździecki. Konie muszą mieć aktualne szczepienia.

13. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie zawodów. Organizator nie odpowiada za ewentualne wypadki, kradzieże zaistniałe w czasie transportu i trwania zawodów.
Może mi ktoś podać stronę z wynikami z ostatnich skokówek w FaMaGuście?  :kwiatek:
karolciaequilano   marzenia się spełniają
25 sierpnia 2012 16:37
Orientuje się ktoś czy data Mistrzostw Województwa B- 15/16 września jest aktualna? 🙂
podobno tak, bo słyszałam, że są w tym samym czasie co MW-A
Na stronie Białki termin to 29 - 30.09, więc któty termin jest waściwy, czy ktoś wie?
to dwudniowe zawody i trwają od 29 do 30
MW-B są na 100% 29-30.09. 😉
karolciaequilano   marzenia się spełniają
25 sierpnia 2012 19:19
dzięki  :kwiatek: 
Dziękl
Jak tam ostatnie Lkj-towskie zawody ?
Organizatorzy się spisali ?
chwalić się  😀
tak się przyglądam naszemu kalendarzowi i jestem w szoku nie będzie Memoriału w Bonanzie - jak co rok??????? 🤔
podobno były jakieś niedoróbki organizacyjne (wyczytałam na fb jednej z zawodniczek), ale jakie to nie mam pojęcia, bo w sumie mój udział w organizacji ograniczał się do spraw flotkowo imprezowych 🙂 - nie moja dyscyplina, więc jakoś słabo ogarnęłam...

Za to mogę zapewnić, że będę dokładać wszelkich starań by organizacja MW-A była możliwie jak najbardziej sprawna (biorąc pod uwagę fakt, że organizujemy to we współpracy z LZJ, więc ze sprawnością organizacji może być yyy "różnie"😉
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
26 sierpnia 2012 16:48
Mi z punktu widzenia osoby startującej to się podobało... Nic nie szwankowało, bez opóźnień, bardzo pozytywnie... 😉
Uwaga, uwaga. Wpisowe na towarzyskie ujezdzeniowki uleglo zmianie.
Jeden przejazd: 40zl.
Dwa przejazdy: 60zl.

Jesli nie uzbieramy 15 osob, zawody zostana odwolane.
Dodam jeszcze raz może nie wszyscy widzieli 🙂


Wybiera się ktoś ?
Znacie jakieś fajne stajnie na 'emeryture' dla konia? chdzi glownie o pastwiska i dobre warunki, niedaleko lublina tylko na pol roku, od pazdziernika... klacz nadaje sie rowniez pod siodlo gdyby byl ktos zainteresowany dzierzawa na pol roku.. nie jestem wlascicielka konia ale dlugo ja dzierzawilam i szukam chwilowego domu zanim jej właściciel bedzie mogl ja zabrac do siebie..wiecej na pw
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się