Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 sierpnia 2012 14:17
Czasem jak coś piszesz, to tak cię bez zdania racji nerwy ponoszą, że oprócz tego że wyzywasz ludzi  to w dodatku piszesz niezrozumiale - poprzednie wpisy takie właśnie były.



jakich ludzi? jedynie tych co uzywaja chamskich i prostackich tekstow wobec mojej osoby tu na forum i na pw
dla mnie sprawa zakonczona
wszystkie info od kilku dni przewijaja sie w tym watku po reszte fon w reke i do pogotowia 🙄
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 sierpnia 2012 14:29
wiesz, chyba najlepiej będzie jak mi tego ingora w końcu zapuścisz jak zapowiadałaś,  szczególnie lepiej dla twoich skołatanych nie wiedzieć czym nerw. I wybacz ale to nie ja rozsyłam obelżywe PW i nie ja wyzywam od prostaków, chamówi czego tam jeszcze...

Elu zapytalam o co ci chodzi na pw i co ja ci zorbilam, bo co i rusz piszesz do mnie w sposob chamski i prostacki wiec daruj sobie dalsze uwagi w moja strone, bo sobie tego nie zycze

ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
16 sierpnia 2012 14:36
taa, prostacki i chamski, oczywiście  🙄 
Sio   nowe wcielenie marchewki
16 sierpnia 2012 19:28
Właściwie to po przeczytaniu paru ostatnich stron bardzo nieładne słowa powstają pod moimi palcami 😵  Czy jest sens dalej ciągnąc ta wymianę zdań?

Edycja: po przeczytaniu jakiś 7-8 stron tego wątku już wiem co mnie wkurza-wkurza mnie ten watek i mam nadzieje, ze nie będę musiała go więcej czytać  :kwiatek:
Ten avatar.
ushia   It's a kind o'magic
19 sierpnia 2012 09:38
tez sie zastanawiam co osoba ustawiajaca go sobie miala na mysli  😉
Szczerze to nic nie miała na myśli. Po prostu mi się podoba i nie uważam, żeby był w jakiś sposób wulgarny. Mam fazę na taki avatar, jak będę miała fazę na kociaczki/pluszaczki/kaczuszki/kucyki to ustawię. Gust to odrębna sprawa każdego człowieka. Myślę, żeważne jest to jak piszę, co piszę i jaki poziom kultury prezentuję wobec ludziów. 😉

Dworcika, jeżeli mocno Ci przeszkadza to mogę zmienić na kucyka 😀
Na moje to możesz mieć i 3 prosiaczki w stringach z wypiętymi zadkami, nic mi do tego. Mnie się po prostu nie podoba te zdjęcie jako avatar na forum.
I uważam, że jest wulgarny.
wkurza mnie Afrodyta8, która dubluje już istniejące wątki twierdząc, że te już istniejące jej nie odpowiadają  😜
Ok, szanuję Twoje zdanie.
Szuwarowa chyba chciała odgapić od Tani dziunie  😁
Mnie nie wkurza, tylko chyba bardziej dziwi. Jakieś takie absurdalne to jest. Mycie kopyt w prześwitujących gaciach i pończochach/pasie do pończch?!  🤔
Jakoś nie lubię mieszania koni i jazdy konnej z czymkolwiek erotycznym.
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
19 sierpnia 2012 18:55
A moim zdaniem pomysł na zdjęcie jest całkiem fajny, chociaż sama fotka raczej bez szału.
A mnie wkurza, że jak Tania miała dziuniowy avatar to wszyscy piali z zachwytu, a jak ma go szuwarowa to jest pojazd...
Laski, luzu trochę, piękna pogoda, słońce, gorąco, to może i Pani ze zdjęcia było ciężko kopyta czyścić w innym stroju  😂
Ja tez nie wiem o co to wielkie halo, same cnotki na tym forum chyba ;P
Ja miałam bo taka zabawa była. I zmieniłam bo był niestosowny dla mnie. Obecny bardziej odzwierciedla moją osobowość.
zima, Pinda Tani miała być śmieszna i była. A tu zamysł i efekt jest zupełnie inny. To nie jest kwestia luzu 🙂
A skąd wiesz jaki jest zamysł?? Poza właścicielką nie wie tego żadna z nas 😉
Jest kwestią osobistego gustu i wolnego wyboru, czy jak tam to nazwać, albo cytując Tanię - odzwierciedleniem osobowości  😁
Mnie też to zdjęcie nie powala, ale co mi do tego kto co sobie wstawia, a już tym bardziej nie widzę powodu, dla którego należy się go czepiać.
Chce mieć takie - niech ma, jej broszka.
A takiego czepialstwa dla samej idei nie popieram.
Dobra, jadłam wlaśnie kolację, patrzę sobie na któryś tam wątek na forum a tu wypięta du*a w prześwitujących gaciach. I bułka mi w gardle stanęła, bo nie lubię jak mi się ktoś na kolację wypina, ze zdjęcia również 😉 I wkurza mnie, że na forum mi się wypina 😉

Zniesmacza mnie ten avatar i to mnie wkurza na RV. Boe nie mam jak go ominąć nie chcąc wyłączyć wszystkich avatarółw (nie wyłączę, bo niektóre lubię, a poza tym jestem wzrokowcem i po avatarach często rozpoznaję kto pisze). Niektorych wkurza spacja przed przecinkiem, a mnie avatar z wypiętym tyłkiem. I tyle. Nie proszę o zmianę 😉

PS. Ładne, również kobiece, akty lubię sobie pooglądać, ale ta fotka z moim poczuciem estetyki nie stoi w jednym rzędzie.
Rzadko piszę na RV- głównie czytam, ale wkurza mnie wątek: Oszust !!! uważajcie - przestroga dla innych- połowa postów jest wykasowana . Na co mam uważać . Jak już ktoś zakłada jakiś wątek to niech bierze odpowiedzialność z to co pisze, a nie kasuje swoje wypowiedzi i trzeba się domyślać. 🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2012 21:11
Może babka z avka czeka aż ją konie w tyłek zapnie przez te siatkowe gatki?
😉
Dżizas, to chyba gorsze od lewatywy 😂
zawracanie d... z tym obrazkiem 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 sierpnia 2012 21:26
Z drugiej strony dobrze, że ma majtki. Działają pewnie jak derka siatkowa... na muchy  😁
Dworcika, naprawdę Ci bułka stanęła w gardle, na widok kobiety w majtkach w okienku 3x3 cm?
Toż to może trzeba wybrać się do jakiegoś specjalisty?
W takim razie jedzenie na plaży, chyba też odpada 😉



Mnie się podoba ten awatar, coś innego przynamniej 🙂

Julie, dlatego, że to zdjęcie jest absurdalne, jest inne, ciekawe.
Wszystko musi być takie samo?
Bardziej nie na miejscu jest jeżdzenie w bikini i wklejanie na forum.
Taki był zapewne cel autora i pomysł na to foto.
Remendada, nie, nie stanęła. Tam była lekka nutka ironii. Post o avatarze wysłałam dziś rano i już daaawno uzgodniłyśmy z Szuwarową, że mnie ten avatar "wkurza", Ona rozumie moje zdanie i... niby koniec. A że temat został rozdmuchany to już inna rzecz.
Na plaży na szczęście nikt mi z tyłkiem w siateczkowych gaciach nie paraduje przed bułką 😉
Tyle krzyku o siatkowe gacie? Na serio?
Zdjęcie mi się podoba bo istotnie jest absurdalne i inne, nie dlatego, że jest tak goły ( prawie!) tyłek.  Nie podejrzewajcie mnie o jakieś skłonności nimfomańsko- zoofilskie 😀 Zresztą nie wiem czy to już nie podjeżdżanie pod off topic.
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 sierpnia 2012 22:19
Pierwszy raz katiji (katii?) udało sie mnie wkurzyc 🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się