NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

nadzafowa to chyba krasc zaczela przy akcji z butami horse_art.
Można by prosić o uaktualnienie listy?  :kwiatek:
Hejka. Bylam na obozie z nadzafowa i nie to ze jej bronie czy cos, ale z jej strony ta historia z czaprakami wygladala tak; probowala sie umowic kilka razy z nirv ale ciagle nie mogly sie dogadac, nadzafowa zasuwala pol miasta z tym czaprakiem a nirv sie nie zjawiala, wiec w koncu przelala jej hajs, i ponoc nirv tego przelewu nie dostala. Widzialam ze pisze do nadzafowej na fb, w stylu gdzie moj czaprak? I mimo prosb ze strony nadzafowej nie zrobila screena swojego konta, zeby potwierdzic brak hajsu... Moze ten problem nie polega na tym, ze nadzafowa kradnie, tylko na tym, ze nie potraficie sie dogadac? 🙂 bo mi np hajs oddawala od razu za wszystko. Dziwne. (sorry za brak polskich znakow)
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2012 19:21
Tak tak, Papi. A jaka ja chciałam pojechać do niej n-razy to też nie mogła, do mojej babci też nie mogła, o kasę nie mogłam się doprosić ponad miesiąc, a potrzebowałam ją na już. 5 tysięcy razy coś było nie tak. A wcześniej, przy sprawie z butami się nie wtrącałam, znamy się, myślałam, że może coś tam nie poszło i taka głupia, krzywa akcja, bo się fajnie dogadywałyśmy. A tu niespodzianka, super hiper miła.
Ja jestem jeszcze daleka od stwierdzenia, że kradnie. Zachowuje się skandalicznie i dziecinnie, ale jeszcze mi nic nie ukradła.  😲
ash   Sukces jest koloru blond....
21 sierpnia 2012 19:52
to niech nadżafowa wstawi tu skan potwierdzenie przelewu do Nirv. Takich akcji ("kase Ci przelałam, ale dziwnie do Ciebie nie dotarła"😉 to ja miałam milion!
Spoko, przekaze jej jutro z rana. Albo raczej jej mamie, ktora bede widziec 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
21 sierpnia 2012 20:19
A chrzanić tę sprawę, liczę na to, że się z Nadżafową dogadam.


Quniara aka InteriorTerra bije wszystkich na głowę. Bezczelna, bezczelna dziewucha!
Cytuję fragment jej PW z forum psiego:

Zniknęłam z końskiego?! Nie widzę potrzeby udzielania się tam, a nie bo chcę uciec przed Tobą... Na psich forach również udzielam się sporadycznie (wystarczy sobie pośledzić ....)

Wiesz po Twoich wyczynach na psich forach niestety decyzja o zwrocie pieniędzy została zmieniona nie przeze mnie,a przez resztę rodziny (i tutaj radzę się zastanowić co tak naprawdę robisz bo sprawa dotyczy końskiej sprawy,a nie hodowli psów...)


No na Boga, ratunku! Ja nic nie pisałam, chyba zrobiła to Isabelle? Nie prosiłam, nie chciałam, nie będę odpowiadała za innych, których nawet nie znam. Straszna z niej osoba, naprawdę, taki tupet!
Reasumując kasy mi nie zwróci, czaprak dostała za cholerne-darmo, mimo, że jasna cholera, potrzebowałam kasy, miałam ochotę kupić sobie coś innego, odłożyć, przepić, cokolwiek! No dymi mi z uszu w tym momencie, świństwo.
no coz. jesli wartosc czapraka wynosi ponad 250zl (hmm a czemu nie? to byl ciezki do dostania, w super kolorze i super stanie czaprak przeciez) to wiesz, jest to scigane z urzedu 😀
Papi, Nadżafowa napisała, że jeśli do 1 września nie będę miała czapraka to wtedy wyślę mi kasę. Nie wysłała pieniędzy, bo nie miała jak - nie podawałam jej nigdy żadnego numeru konta... 😉 Perfidna oszustka.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 sierpnia 2012 06:24
katija, w sumie chyba tylko na ebayu można go już dorwać, ale to jednak była wymiana, a nie sprzedaż. Z drugiej strony dostałam w zamian przedmiot bezużyteczny.
emptyline, skoro to byla wymiana, to kwota 250zl jest niepotrzebna bo jest to wyludzenie i scigane jest od zlotowki 😎 ja na twoim miejscu przeszlabym sie na policje dowiedziec sie co mozna z tym zrobic, bo zostawienie tego tak jest tolerowaniem ZLODZIEJSTWA. to samo tyczy sie nadzafowej.
emptyline   Big Milk Straciatella
22 sierpnia 2012 08:34
Z Nadżafową inna sprawa, dla mnie przynajmniej, bo znajomych jednak troszkę inaczej traktuję. Nawet jeśli już tymi bliższymi ososbami nie pozostaną.

katija, pójdę w piątek, zobaczę. Nie wiem tylko, czy moja genialna rodzicielka tego wytoku się nie pozbyła, o rany :/
Miałam do czynienia z Siss.Uwaga na nią bo to oszustka!!Ja zgłosiłam sprawę na policje. Mam dosyć oszustów na tym forum.Nie długo dostanie pozew do sądu i się skończy raz na zawsze. 🤬  😀
emptyline   Big Milk Straciatella
23 sierpnia 2012 10:36
No Siss to już stały bywalec tego wątku.
Hmm, trzy tygodnie temu zaryzykowałam zakup od osoby wymienianej już w tym wątku, jednak nie w kontekście handlowym, ponadto w "Uczciwych.." figuruje. Minął tydzień, drugi- myślę, zapomniała wysłać, może nie miała kiedy, poczekam jeszcze. Minął trzeci- napisałam PW z delikatnym przypomnieniem tematu, wysłałam jedno, drugie.. Brak odzewu, choć użytkowniczka loguje się na forum. Wpisywać? Wstrzymać się jeszcze? Kwota 100zł + przesyłka.
asds   Life goes on...
24 sierpnia 2012 08:05
Wpisywać.

Tydzień do dwóch tygodni poslizgu jestem w stanie zrozumieć ( sezon urlopowy), ale więcej coś nie halo już....
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 sierpnia 2012 08:10
Bombal, pisać i ścigać! Gnębić! Skoro loguje się to mogłaby chociaż napisać wiadomość co jest powodem opóźnienia.
No na to liczyłam- nawet głupie "sorry, zapomniałam" by mnie usatysfakcjonowało..  :/
Dam jeszcze dzień- dwa i wpisuję, trudno..
Pierwszy raz się przejechałam, ale widać kiedyś trzeba.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
24 sierpnia 2012 17:30
Miałam do czynienia z Siss.Uwaga na nią bo to oszustka!!Ja zgłosiłam sprawę na policje. Mam dosyć oszustów na tym forum.Nie długo dostanie pozew do sądu i się skończy raz na zawsze. 🤬  😀

czy ciebie czasem nie poniosła fantazja?
Dzieczyny i jak sprawa z nadżafową?
emptyline   Big Milk Straciatella
02 września 2012 13:27
Karla, hahahahaha. Otóż nie udało nam się do 1-szego spotkać, więc miałam podać dane do przelewu, żeby zwróciła mi kasę (Swoją drogą, gdzie czaprak? Nie mogła go wysłać pocztą? Co z nim będzie? :P). Z uwagi na to, że mam jej nowiutką derkę z Choco-Petrol, przystałam na to, że dera u mnie zostanie i jesteśmy rozliczone. Czaprak cóż, kupię po raz kolejny. SAMA.
Nirv ma gorzej, nie ma nic w zastaw. Z tego co wiem, Nadżafowa milczy, Nirv napisała już dziś na jej wallu na FB.
niezłe jaja!
Więc, po tym jak na bezczela napisałam Nadżafowej na fejsie na wallu (wcześniej pisałam wiadomości do niej):

'Skoro nie odpisujesz i ignorujesz moje wiadomości - czy wytłumaczysz mi kiedy otrzymam MÓJ czaprak z zamówienia które robiłaś w marcu (to już prawie 7 MIESIĘCY TEMU!!!) i za który zapłaciłam!? Liczę na, w końcu, jakąś konkretną odpowiedź.'

Raczyła mi odpisać! Taka biedna - mama jej laptopa zabrała, no po prostu cycki opadają! 🤔 Napisała, że w pon/wt wyśle przelew, zobaczymy. We wcześniejszych wiadomościach tłumaczyła się, że miała tyle spraw do pozałatwiania, że taka biedna, ojojojoj, no, całe życie pod górkę. Bardzo mi z tego powodu... wszystko jedno. Chce moją kasę/czaprak.
podpowiedz mi jak na fejsie oprócz wiadomości mozna jeszcze wyegzekwowac zwrócenie większej uwagi na oszustwo i narobić dziewczynie siary? Ja nadal nie otrzymałam kupionych puślisk i wypinaczy od dziewuchy z Alwerni koło Krakowa.A to już kilka dobrych miesięcy
Mam namiary i pisałam wiadomości to w podzięce na jej awatarze pojawił się fuck
Smarkula jest bezczelna a ja mieszkam na drugim końcu polski i nie mogę podjechać bo bym krotko porozmawiała z rodzicami
Może jest ktoś z okolic -mogę się podzielic -za odzyskanie oddam wypinacze albo te puśliska ale przydało by się jakoś dziewczynie ukrucić oszustwa.Mam dane jej oraz dowód przelewu i transakcji
Wadomości od niej nadal trzymam
Pisz wiadomosci (opisz sensownie cala sytuacje) do jej znajomych (przedewszystkim tych najbardziej komentujacych na jej profilu) proszac o kontakt do rodzicow.
U mnie poskutkowalo, trafilam na jakas cioce, i odzyskalam kase od siss. 
Dziewczyna wyjechała z Polski, z tego, co pisze. Sprawa raczej beznadziejna.
czy ktoś ma może jakiś kontakt z użytkowniczką Tymbark  ?  Kupiłam od niej Anky Grass  30 lipca. Paczki nie było i napisała mi, że przeprasza i w ogóle, nie mogła i że wyśle 18 sierpnia. Dziś jest 4 września, a paczki jak nie było, tak nie ma. Na r-v się nie loguje, napisałam do niej na fejsie, ale nie odpisuje.  🤔
Livia   ...z innego świata
04 września 2012 17:50
zalcia, uderz do Kasi Sorbickiej, to pewnie był jej pad, są z Tymbark koleżankami. Ja się z Kasią wymieniałam i wszystko przebiegło w porządku, Tymbark pośredniczyła w tej transakcji (bo sama Kasia chyba konta obecnie na r-v nie ma).
Anderia   Całe życie gniade
04 września 2012 17:51
A Tymbark to nie jest przypadkiem Kasia? Pogubiłam się już, z racji tego, że miała już tu x różnych kont 😉
Livia  właśnie do Kasi pisałam, bo otrzymałam jej dane. 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się