Forumowe koszulki - lista

Zairka, drugi jest genialny , Brawo  🙂  👍
panterka-23 czy bluza damska XS jest jeszcze dostepna? w jakich kolorach?
Mnie najbardziej podoba się ten pierwszy Bombal bez ogonka, gdzie koń nachodzi na cały napis re-volta którego nie uwzględniono chyba w ankiecie 🙂 ale koszulki fajne
Czy jest jeszcze możliwość kupna ?
dołączam się do pytania  😉claudia02854
Mozna jeszcze kupic?
i jaka cena?
Też się dołączam do pytań🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 stycznia 2013 13:52
Dziewczyny  zapytanie: Czy robimy w tym roku kolejną edycję na koszulki?
Może ,,dopieścimy" jakoś t-shirt?  Inne kolory, inne logo? mały nadruk? Moze podzielimy na wersję sportową i western? Albo skoki i dressage?
Co wy na to?
ja chętnie kupię
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
24 stycznia 2013 14:03
MI sie po cichu marzy jakis takie fajne logo które mozna umiescic dla odmiany równiez na rękawku. Coś ala herb, ale niekoniecznie.
Do tego żeby było to haftowane. Koszt takiego emblematu to dodatkowe 20 zł
ja bardzo chetnie kupie wersje zeszloroczna, bo fason koszulki jest super, a logo nienachalne. tylko, panterka rzadko na forum zaglada 🙁
Ja bym była za rozdzeleniem na ujeżdzenie, skoki 😉 jakis inny nadruk może i szałowe kolory  😜
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 stycznia 2013 08:26
A ktoś z Was ma może kontakt z Panterką?
Fajnie by było u niej zamówić  nową lub starą kolekcję 🙂
chetnie kupie jakakolwiek😉
emptyline   Big Milk Straciatella
25 stycznia 2013 21:40
A mi się marzy nadruk z tyłu na pleckach tylko, a nie na cycu, dałoby się? Bo taką to z chęcią wezmę. 🙂
ja bardzo chetnie kupie wersje zeszloroczna, bo fason koszulki jest super, a logo nienachalne. tylko, panterka rzadko na forum zaglada 🙁



ja popieram.

Co do kolorów ja mam fantastyczną filoetową, bo negocjowałam🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
25 stycznia 2013 22:16
Na początek  to trza ściągnąć na forum panterkę lub kogokolwiek kto by sie zajął tematem od strony logistycznej. Dwa zrobić jakieś projekty, głosowanie  i  listę chętnych.
Zeszłoroczne koszulki były super, ale fajnie by było też stworzyć nową kolekcję z nowym logo - lub podrasować stare.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 stycznia 2013 12:58
A mi się marzy nadruk z tyłu na pleckach tylko, a nie na cycu, dałoby się? Bo taką to z chęcią wezmę. 🙂


Na plecach dobry byłby nick 😉
Ja też jestem za, na granatowe polo bym się skusiła 😍
[quote author=emptyline link=topic=48646.msg1665787#msg1665787 date=1359150056]
A mi się marzy nadruk z tyłu na pleckach tylko, a nie na cycu, dałoby się? Bo taką to z chęcią wezmę. 🙂


Na plecach dobry byłby nick 😉
[/quote]


ja w koszulce chodziłam na co dzień, nie tylko do koni, więc śmiesznie by było na placach mieć "marysia550"  😂 czułabym się podpisana.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 stycznia 2013 17:52
Ja w bluzie chodzę cały czas, uwielbiam ją, ale też raczej nie chciałabym widzieć na niej mojego nicku  😉

Fajnie byłoby zrobić nową serię z nowym logo, i może np damskie koszulki-bokserki? Dobra opcja na lato  😉
Koszulki-bokserki! Jestem za!  😀
i chętnie bym kupiła taką właśnie koszulkę bokserkę i bluzę 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
27 stycznia 2013 10:27
Mi się marzy bluza kangurka z kolei. Tak sobie myślę, że to nie jest aż tak skomplikowane, trzeba by znaleźć sensowną firmę, która się zajmuje nadrukami, ale w Wawie to wszystko jest 5 razy droższe niż gdzie indziej.

Co do samego logo, mi się to zeszłoroczne bardzo podobało.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 stycznia 2013 11:32
emptyline no skomplikowane nie jest ale zajmuje bardzo dużo czasu żeby ogarnąć to wszystko- przyjąć zamówienia, pieniądze, porozsyłać to później.. Szkoda, że Panterka rzadko się pojawia na forum, miała głowę do tego wszystkiego  😉
A kompletnie nikt nie ma z nią żadnego kontaktu? Ja mogłabym się przejść po Gdańsku, ale tutaj tez drogo będzie 🙁
Świetny pomysł z następną edycją z podziałem na dyscypliny.  Marzy mi się jakaś z westernowym logo.  😜
emptyline   Big Milk Straciatella
30 stycznia 2013 19:31
Jeśli ktoś znajdzie fajne miejsce gdzie można to drukować (zaraz sama poszukam u mnie, ale naprawdę może być drożej) to ja samymi zamówieniami i dystrybucją mogę się zająć.
Kiedyś robiliśmy kubki, zamówienie składane było przez neta i dalej firma po zrobieniu wysyłała rzeczy pod podany adres.
może tutaj  ? korzystał już ktoś z usług tej firmy ?

http://ememe.pl/Zamowienia-hurtowe-cabout-pol-22.html
To jak z koszulkami itd?  Da ktoś radę to ogarnąc ?  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się