Howrse gra :)

a ja w obecnej promocji miałam nie robić wędrownego, bo sądziłam że nie dam rady a jednak się udało 😀

ostatnio we wszystkich promocjach zgarniam boskie 😀
A ja mam 5 rozgwiazd i zastanawiam się czy nie otworzyć 10 ro, może trafię dodatkowego to będę miała 2 kuce hehehe
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
30 sierpnia 2012 14:08
kupie zrebke luzytańską z wysokimi um i pg (870-880) ^^
Znalazłby się ktoś, kto mógłby ogarnąć moje konta na com, pl i cup od 1 do 7 września? Zapłacę na każdym i dam coś z CR. Prooooszę. :kwiatek:
Jak to jest z tą ,Wyprawą na plażę"... Gdzieś wyczytałam, że po zakończeniu zabawy 30 sierpnia będzie można wymienić przedmioty za 200Equus, jak to zrobić? Nie widzę żadnego śladu po przedmiotach, czyżby po prostu znikły/ja coś źle wyczytałam???
Mgła, znikły, ale jutro dostaniesz wiadomość na temat tego, ile equus Ci po nich zostało 🙂.
Aaaaa dziękuję 🙂
na com dostałam kasę po 4 dniach, więc pewnie na pl nie będzie szybciej 😉
Udało mi ię kupić klaczkę ZSR z PG ponad 823 za 2000 😅 ktoś zapomnial dać jednego zera chyba
Mam na sprzedaż większość swoich koni z KF, ZJ itp. Są też klacze z 30* doskonałości.Jesli jesteście zainteresowane to napiszcie na pw ;p
kto ma na zbyciu na howrse com kilku godzinną klacz?? proszę na rosolowa  :kwiatek:
Czego Ci ludzie nie wymyślą,żeby oszukać...(wiadomość,którą dostałam)

Prześlij te wiadomość dalej :
Nowy sprawdzony sposób na zdobycie 5 kuponów od moderatorki wystarczy, że zmienisz swój adres e-mail na ten : howrse-kupon@wp.pl
Po godzinie czasu na twojej stronie znajdzie się 5 kuponów. Sam spróbuj to naprawdę działa.
taaa, a potem lamenty na forum, że ktoś ludzi oszukał, ludzie naprawdę nie myślą czasem 🤔
(nie żebym broniła oszustów, no ale jak się nie myśli, to się potem ma)
kto na howrse com podeśle mi niechcianego luzytana?  :kwiatek: bardzo proszę, bo ceny niestety koszmarne, a ja mam tylko 12tys 🙁
kupie zrebke luzytańską z wysokimi um i pg (870-880) ^^


Raczej źrebaka z takim pg nie kupisz, bo sprzedażowe to 850, a pg najwyższe to 873. Wiem, bo siedzę w luzach 😉 z takim pg, tylko wałachy 😉
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 sierpnia 2012 12:07
Z wałacha nic nie będzie  😁
mówi się trudno ^^
Dziewczyny doradźcie opłaca się kupić klacz różkę Pinto 718 PG i 213 um,ma kilka godzin za 220.000 eq?
Weszłam na com, obejrzałam następną zabawę i trochę się wkurzyłam. Kiedy będzie coś normalnego, nie zależnego od ilości equus/kuponów na koncie? Jak np. Piniaty?
Kiedy pinaty zależały od tego, bo nie dałoby rady wygrać jowisza bez dodatkowych rogów itp. 🙂

//nie ma któraś jakiejś fajnej rożki na .com? Mam upominek hestii do zużycia w przeciągu dwóch tygodni, a dorosłej rożki brak. Dałabym różdżkę więc źrebak by wrócił 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 sierpnia 2012 17:08
Jak myślicie, czy konie do zdobycia na PL będą identyczne jak te na COM? Mam Marsa i fajnie byłoby zdobyć Wenus, bo mogłabym ją pokryć 😍 Na razie spisuję sobie z COM jakich koni będę potrzebować i już kupuję, ale nie wiem, czy mi się uda... 🙁
a jaka aktualnie zabawa jest na .com  😉 ?
własnie, czy byłby ktoś tak dobry i w miarę dokładnie napisał  jak i co? w tej nowej promocji, (po polsku)  😀 :kwiatek:
musicie mieć i "uwolnić" różne konie, które odpowiadają różnym kryteriom. najpierw idzie to łatwo, np. koń od quranosa i gai (jakkolwiek się to pisze), potem są co raz trudniejsze i droższe konie. z tych, co pamiętam, to był koń który w 25% jest jakiejś rasy, koń bez przydomka, jednorożec z dodatnim blupem, osioł, osioł który ma jedno pokrycie wolne, koń ze skończonym treningiem, koń z pogrubionymi wszystkimi umiejętnościami, koń z najwyższym pg w skokach itd 😉 uwolnione konie znikają na zawsze, więc trochę szkoda, szczególnie, że na ostatnim poziomie trzeba uwolnić dzikiego, boskiego lub specjalnego. codziennie dostaje się za logowanie konia Jokera, który zastępuje losowo jednego z wymaganych koni. można też takiego Jokera kupić za kupony (na najprostszym poziomie 1 kupon, potem 2) lub za kasę, zaczynając chyba od 10k eq, a potem się to podwaja.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
31 sierpnia 2012 18:37
Gdyby Uran dawał diamenty, poświęciłabym parę koni. A tak mi się nie chce :P
calore, dzięki :kwiatek:
Kiedy pinaty zależały od tego, bo nie dałoby rady wygrać jowisza bez dodatkowych rogów itp. 🙂

Ja otworzyłam może z 5 rogów, ale i tak skończyłam Piniaty półtora dnia przed, czyli bez tego też spokojnie bym się wyrobiła. Za to wtedy kiedy był Neptun w RO, pod koniec wypraw, otworzyłam 20 i nie trafiłam 😂
ja chyba trafiłam Mercurego w trzecim RO, więc to różnie bywa, bo czasem otwierałam ponad 10 i nic nie było. co było w RO w piniatach? jak dla mnie, to wtedy najwięcej pomogło klikanie sobie nawzajem po nocach 😁

w poniedziałek wymienię łzy afrodyty na pl na to samo na com 😉
Właśnie to było najlepsze w Piniatach - wygrywało się Jowisza za klikanie po nocach co pół godziny, a nie za rogi, w których były tylko dodatkowe punkty (około 30, więc bez rewelacji, jak potrzebowało się 300).

Chodziło mi o Merkurego a nie o Neptuna, już mi się mieszają zabawy. To do Merkurego otworzyłam 20 RO i w ramach "focha" nie starałam się zdobyć Neptuna 😂
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
01 września 2012 12:15
wpakowałam nyxa w konia, który nie miał zabaw  😵
Komu się nudzi i chciałby mi po uśmiercać kilka koni? Dokładnie 7, 3 już uśmierciłam.
Mam 2 konie 27letnie, jednego 26letniego, kilka 25letnich więc szybko pójdzie. 
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się