LUBLIN i okolice

Ja będę dzisiaj po południu.
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 sierpnia 2012 08:41
Fin byłabym suuuppper wdzięczna jakbyś mogła zapytać o połączenia do Katowic z Lublina, tak żeby być w Katowicach na ~ 3😲0 rano  :kwiatek: :kwiatek: Proszę!  💃
W dzień powszedni, tak? Czy w PKP to nie ma znaczenia?

Według rozkładu on-line nie ma takiego połączenia bez przesiadek:
http://rozklad-pkp.pl/bin/query.exe/pn?ld=s9&seqnr=1&ident=1r.0179442.1345536254&REQ0HafasScrollDir=1

Ale zapytam, może czegoś nie ma w sieci 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
21 sierpnia 2012 10:09
może być z 1 przesiadką, nie ma problemu  😉
Bo znalazłam połączenie z przesiadką w Warszawie, ale na innym serwerze już go nie ma, więc się troche boję jechać w ciemno, a muszę koniecznie wyjechać jutro z Lublina (jakoś wieczorem) i być  w Katowicach maksymalnie na godzinę 3:30...
Właśnie na stronie z Twojego linku jest połączenie idealne z odjazdem o 19:20, przesiadką w Warszawie Wschodniej o 22:32 i przyjazdem o 2:59- jakbys po prostu mogła zapytać czy on jest pewny, to bym po roniach całowała! 🙂
yga, sprawa wygląda tak: na zamkniętym okienku Informacji PKP widniała kartka "w dniu dzisiejszym nieczynne", więc za wiele się nie dowiedziałam. Sprawdziłam, że faktycznie o 19:20 odjeżdża pociąg do Warszawy, ale nie miałam jak zobaczyć czy potem do Katowic ten o 22 ileś też jest.

Piszę na szybko z telefonu, bo mi zjada kasę, więc przepraszam za ewentualne błędy wynikające z wymysłów T9 - poprawie to potem z kompa.
yga Zazwyczaj jest tak, że jeśli dany pociąg zamieszczony jest na stronie www.rozklad-pkp.pl, to jest on aktualny i jeździ. Tak wynika z mojego doświadczenia🙂 Aczkolwiek, żebyś była juz pewna na 100% to poprostu zadzwoń na informację i dowiedz się. Tez znalazłam ten pociąg z przesiadką w Wawie, wię cmyślę, że jest aktualny🙂
Mam prośbę. Będę w Lublinie 7-9.09. Usiłuję znaleźć gdzieś nocleg. Mam warsztaty na racławickiej. Obdzwoniłam już kilka hoteli, ale nigdzie nie ma wolnych miejsc, zostały mi same hotele po 500 zł/doba.
Może ktoś coś wie?
Dzwoniłam do:
BellaVista, jakiś na Podzamczu, Mercure (tu są miejsca w apartamentach  🙄 ), jakieś jeszcze wille. Może ktoś wie o czymś czego nie pokazuje internet?
Edit - dom na Podwalu, nie Podzamczu  😂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 sierpnia 2012 16:18
pokemon a będziesz własnym autem? Łatwiej byłoby znaleźć coś pod Lublinem..
No właśnie chcę mieć możliwość szybkiego przemieszczania się między Racławicką a hotelem podczas tego kursu, to raczej wokół Lublina odpadają.
A Hotel Huzar?
Na pewno albo dzwoniłam i nie ma miejsc, albo oglądałam i coś mi nie pasowało 🙂
(zaraz to mi w ogóle wszystko przestanie przeszkadzać)
Grand Lublinianka i Europa są blisko Racławickich, ale tam drożyzna. Może w takim razie Focus przy szpitalu na Kraśnickich? Dojazd będziesz miała bardzo dobry.

Swoją drogą skąd lublinianie mają wiedzieć coś o hotelach? W swoim mieście mieszkają raczej w domach 😉
pokemon, polecam noclegi. http://www.noclegi-gajowa.pl/, ceny od 35 zł za noc.

Swoją drogą skąd lublinianie mają wiedzieć coś o hotelach? W swoim mieście mieszkają raczej w domach 😉

no ale ktoś te hotele prowadzi, no i mijacie je po drodze do pracy/szkoły. 🙂
Tego Focusa sprawdzałaś? I jeszcze może Victoria na Narutowicza?
.
Maaaaaam! Hotel Młyn, szału nie ma, ale rzut beretem 🙂
Bardzo dziękuję  :kwiatek:
Pokemon-tam jest miasteczko obok, czyli akademiki, dom asystenta, dom nauczyciela . Jeszcze rok akademicki daleko. Pełno pokoi.
.
Grzecznościowo:

Szukam pokoju 1-osobowego od października w okolicach miasteczka akademickiego.
Będę wdzięczna za pomoc  :kwiatek:
Ja napiszę w wątku Lubelskim bardzo smutną i szokującą wiadomość. W środę odeszła Joanna Trawińska. Dzisiaj był jej pogrzeb. Jestem zrozpaczona i roztrzęsiona , chodzę i ryczę. Kojarzył Asię ktoś?
Pokemon-tam jest miasteczko obok, czyli akademiki, dom asystenta, dom nauczyciela . Jeszcze rok akademicki daleko. Pełno pokoi.

Ja? DAMA! W akademiku! Niewyobrażalne.
<foch>
Gdzie od reki wydrukuje zdjecie z pendriva? Nie musi byc koniecznie na papierze fotograficznym.
Jasnowata, w Rossmanie w Plazie, w Tesco są te automaty do drukowania. Można od razu, ale wtedy jest drożej.
Dzieki! Musze miec od razu 🙂
slw95   żyj i pozwól trwać
06 listopada 2012 22:04
Witajcie :kwiatek: Wiecie może gdzie w Lublinie dostanę w sklepie stacjonarnym oryginalne buty emu? Pomijając Olimp i Plazę
btw. w mieszkaniu studenckim przy Głębokiej od 1 grudnia zwalniać się będzie jedynka.
jakby ktoś był zainteresowany, to proszę o kontakt.

fajne warunki dla osób lubiących ciszę, spokój i niewtykanie nosa w nieswoje sprawy przez współlokatorów 😉
Mam pytanie do Lublinian, czy ktoś orientuje się ile kosztuje parking na lotniku ?
Kochani! Czy ktoś z Was wybiera się może w najbliższych dniach (najpóźniej w niedzielę) z LUBLINA lub ZAMOŚCIA do WARSZAWY?
Jest pilna potrzeba przewiezienia kota (grzeczny, zdrowy, zapakowany w kontenerek), odwdzięczę się za pomoc  🙇
orientujecie się ile kosztuje przejazd busem z Lublina do Poniatowej do stajni ?🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się