Niedługo do LO(a może i nie...)

Też mam dylemat czy dobry wybór.  🙄
Szkoła nie jakaś bardzo ambitna. U mnie chodzi o dojazd w sumie najbardziej.

Może się ktoś wybiera z Voltowiczów lub zna kogoś "końskiego" z XV LO im. W. Grabskiego w Lublinie ?
potocznie Podwale🙂 ja klasa usportowiona (i tu właśnie nie wiem czy dobry wybór  :icon_rolleyes🙂
Klasę zawsze można zmienić. Przynajmniej u mnie w szkole nie było problemu jeśli chodzi o migracje między profilami. Gorzej jeśli są to klasy mocno oblegane, np. biol-chem, politechniczny. Wtedy może już być gorzej, ale wszystko da się załatwić.  🙂
ale ten profil, to w innej szkole  😉
oo, ja tez mialam watpliwosci a teraz podchodze do tego tak, ze jak sie nie spodoba, to sie przeniose (a raczej jak nie bede dawala rady z fizyka). nie przezywam za bardzo. za kilka dni poznam czesc osob z klasy, zobaczymy co to bedzie. 😉
To widzę, że nie tylko u mnie w nowej szkole są spotkania przed początkiem roku szkolnego.  😀
Ja wybierałam klasę pod kątek angielskiego głównie, a że biologię też lubię to mi pod pasowało. Problem, że ja za bardzo wf nie lubię, ale może się przekonam.  😎

Na NK swoją klasę troszkę obczaiłam 🙂 może być, jak na razie na 12 osób tylko 3 chłopców.
U Was też, więcej dziewczyn ?
U nas klasa jest (nie wiem dokładnie) 29-31 osobowa i jest dokładnie 5 facetów 😀
U mnie chyba 32 osoby, 8 chlopcow. I to chyba najwiecej w roczniku, biol-chem nie ma ani jednego.  👀
u mnie 34 osoby i 7 chłopaków
u mnie (na razie) 30os w tym chyba 7miu chlopakow. 😉
rok szkolny tuż tuż
Już wiem w jakiej klasie jestem 😁 a może jeszcze jestem? Coraz bardziej myślę o przeniesieniu
Szczerze to też myślę o przeniesieniu, ale na razie muszę spróbować w tej klasie :-) może mi podpasuje.
jutro mam zebranie orgnizacyjne. Dziwi mnie ze z rodzicami. Tez tak mieliście ?

u mnie mieli sami rodzice- w lipcu
U mnie nie było żadnych zebrać przed, tylko normalne w ciągu roku szkolnego.
Ja też nic nie wiem o jakimkolwiek spotkaniu.

Pytanko: czy w liceum to normalne, że kupuje się zeszyty/książki na początku roku? I jak wygląda "regulamin" ubioru na rozpoczęcie - normalnie biała koszula i spódnica?
niemiłek, u mnie obowiązuje strój galowy - spodnie, spódnica, sukienka, to już obojętne. Kolory jak zwykle - czarny, granat, biały... Nic nowego 🙂.
Ja w tym roku idę w granatowej sukience w koniki 🙂.
A co do książek i zeszytów to hmm... Na razie nie kupuj tych do dziwnych przedmiotów typu WOK i PP, bo pewnie okażą się zbędne. Niektórzy nauczyciele na początku roku zamawiają książki i wtedy jest okazja kupić taniej, a do tego z dowozem prosto do sali 😉.
Ja juz mam wszystko kupione.  😁
Co do stroju - na strone szkoly wyraznie napisali, ze galowy obowiazuje.
Dzięki 🙂 czyli mogę iść w jeansowej spódnicy?

Oo jednak jest spotkanie 😁 a odnośnie tych książek, to nie znalazłam nigdzie list :/ może wychowawcy nam powiedzą. No, start w poniedziałek o 11:30! 😀

PS. nie dociera do mnie, że jestem licealistką!
niemiłek, możesz, pozwalam ;D. Aby tylko nie była zbyt krótka 🙂.
Może w szkole wisi spis książek.
Dziękuję 😁 właśnie nie wisi 🙁
niemilek, do mnie tez. Czuje sie taka 'dorosla'.  😂
Ja mam na 9. 😀
Szczerze to liceum nie różni się niczym od gimnazjum czy podstawówki. Szkoła jak szkoła, zasady te same, więcej luzu co do ubioru, makijażu itd., ale serio, nic nadzwyczajnego ;D.
U mnie się różniło i to bardzo. Duży przeskok. Ale tro zależy indywidualnie od gimnazjum, z którego się wychodzi i licem, do którego się przychodzi.
U mnie na temat stroju na rozpoczęcie nic nie było  😀
ale tak jak zwykle chyba.
rozpoczęcie mam ok. 9
przerazil mnie plan 4 razy na 7.3  🤔
u mnie jest jednak 8 chłopcow na 31 osob XD

Ja nie moge sie doczekac planu. Do jutra w sumie maja czas, ajaj.  👀
u mnie jest codziennie na 7:30, autobus o 6:50 witaj! 😀
a co do ubioru... ide w bladoróżowej sukience przełamanej paskiem i bolerkiem, mam nadzieję że nikt sie nie doczepi  👀
za dobrze macie, u nas powiedzieli, że galowy to biała bluzka i czarna lub granatowa spódnica przed kolano lub dłuższa, nie miniówka (!) 😵 a już chciałam iść w sukience, albo w spódnicy takiej za połowę uda (to miniówka ?)
Ja finalnie zmieściłam się w spodnie i w nich idę 😀 ciekawa jestem klasy!
Ja chyba pojde w takiej malo eleganckiej sukience. Tzn. taka granatowa w male kropeczki. Moze mnie nie wyrzuca.

Napisalam sobie dzisiaj do kolezanki
-Hej, jak sie widzialysmy w lipcu, tam wtedy wiesz, to pamietasz jaka mialam na sobie sukienke, no nie?
-Tak, mozesz ja zalozyc na rozpoczecie.
Od razu wiadomo o co chodzi.  😁
Ja zakladam biała bluzke z krótkim rękawem na to czarna kamizelke i spodnie krój dzinsowych ale czarne.
mam nadzieje, że za te spodnie nie dostane po głowie XD
mam problem z butami, nie wiem czy obcas czy plaskie ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się