Dzisiaj na obiad ...

smarcik, zachęciłaś mnie  😀  (Tylko przydałaby się forma do tarty  😁 )

Dziś pierogi z serem  🍴
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 sierpnia 2012 12:52
Ja właśnie upolowałam formę do tarty w Tesco za 3,27 zł  😁 następnym razem spróbuję zrobić jakąś na ostro, np ze szpinakiem  😜

Zazdroszczę pierogów  😍 U mnie dzisiaj spaghetti, nie przepadam, ale cała rodzinka owszem więc postanowiłam im zrobić  😉
żurek z grzybakami 😜
smarcik a to promocja była? teraz jakoś? Bo może bym się załapała, już czatuję na tą formę, a jakoś nie chce mi się kupować za 80zł  🙄
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 sierpnia 2012 13:18
Jakaś wyprzedaż była, różne garnki, formy, czajniki itp, ale to już jakiś czas temu było.. hmm tak chyba z miesiąc wstecz.
Kurcze, trzeba gdzie indziej poszukać :/

Objechałam przez was 4 sklepy i nigdzie nie ma boczniaków! Jeszcze jeden sprawdzę i robię coś innego, phi.
slojma   I was born with a silver spoon!
31 sierpnia 2012 13:40
Dzionka widziałam boczniaki w tesco na Kleszczowej
slojma, strasznie daleko ode mnie! Liczę jeszcze na Leclerca, tam powinny być.
3,27 ?! 😵 ja kupiłam formę za 50zł w Tchibo, ale taką z wyjmowanym dnem  😁.

Dzisiaj zupa pomidorowa z działkowych pomidorów z bazylią i  ruskie pierogi z kefirem.
Kami   kasztan z gwiazdką
31 sierpnia 2012 14:35
W tej nowej serii gazet z gadżetami do kuchni, którą reklamują teraz w tv będzie w następnym numerze silikonowa forma do tarty  🙂 ja kupiłam pierwszy numer bo były silikonowe formy do babeczek  🤣
Pierwszy numer grosze, drugi pewnie już sporo kasy... a też szukam takiej formy w rozsądnej cenie.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
31 sierpnia 2012 21:24
Miał być krupnik... ale dodałam trochę za mało wody 😁 Więc jest kasza z warzywami i mięskiem z kurczaka 😁
Kami   kasztan z gwiazdką
31 sierpnia 2012 21:39
Pierwszy numer grosze, drugi pewnie już sporo kasy... a też szukam takiej formy w rozsądnej cenie.


Pierwszy numer niecałe 7zł, drugi ma kosztować niecałe 10zł  😉
U mnie też dzisiaj boczniaki w panierce, ale boskie były! Z ziemniakami i sałatką z pomidora i zielonego ogórka w kefirze i szczypiorku. Mniaam, jutro to samo 😀
Leczo  😀
placki ziemniaczane z sosem pieczarkowym i zupa dyniowa  😀
Bakłażan po indyjsku i filet z indyka tandoori masala.
Forma do tarty, z wyjmowanym dnem jest w IKEA, kosztuje grosze, bardzo polecam, ja mam dwie  😁
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60133035/
Kami   kasztan z gwiazdką
01 września 2012 21:26
Halibut z frytkami i sałatka z pomidora i ogórka  🙂
Bakłażan i indyk z grilla  😜  kopytka i kurczak z rożna , nie mam już siły nic zmieścić  😁 
U mnie dzisiaj duszony filet z kurczaka w ziołach 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 września 2012 09:51
Polędwiczki wieprzowe w sosie kurkowym  😎
cukinie faszerowane 🙂
Lasagne z mięsem i oczywiście wino 😉
Ja polecam samemu hodować boczniaki, więcej i taniej 🙂 W internecie można kupić grzybnie, albo w ogrodniczych sklepach 🙂 Ja kupiłam taki worek pełen kawałków drewna, a w tym 12 dziur, 6 po dwóch stronach, co kilka dni duuużo grzybów 🙂 28 zł, a rosną i końca nie widać 😉  🚫
ovca   Per aspera donikąd
02 września 2012 23:35
Cukinie faszerowane  😍
ash   Sukces jest koloru blond....
03 września 2012 07:34
Wczoraj :pierś kurczaka w płatkach migdałowych i makaron ze świeżym szpinakiem i pomidorami z puszki. MNIAM 😜
Kami   kasztan z gwiazdką
03 września 2012 14:37
Ciuszki (takie gołąbki tylko w papryce) z sosikiem kurkowym  😜
kurczak tandoori, tyle ze w piekarniku a nie w tandoori 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się