Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

piekne tereny do jazdy sa w moich okolicach tzn Skały, ja niestety konika do wypożyczenia w teren nie mam bo moja Fiona w Bieszcadach, a Asoli i Rewelacji nie użyczam raczej, za to mam wolny boks ( to niekomercyjna informacja więc proszę o niewyrzucanie do ogłoszeń) i gdyby ktoś chciał wpaść z konikiem na weekand to chętnie potowarzyszę w terenie  🏇
W Rzeszotarach są też ładne tereny, dojazd z Borku Fałęckiego 225 pod samą stajnię (trzeba wyjść tylko pod górkę). Lasy, rowy, rzeka, fajne łąki do galopu 😀
Na fajnych hucułach. 😉
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
22 sierpnia 2012 15:39
http://vimeo.com/43007868


zapraszamy do oglądnięcia minutowego filmiku o Stajni Na Zielonej Konary stworzonego przez Timelapse Media http://timelapsemedia.pl/  🙂 filmik jest stworzony ze zdjęć, w jeden ze słonecznych letnich dni, efekt całkiem ciekawy 🙂
Super! Śliczna reklamówka.
Mnie się niestety trochę przycina (widzę że przycina a nie tak ma być :P) więc efekt gorszy ale na prawdę ładne 🙂
Doma jak to dobrze , żeś się za to miejsce wzięła. Lata temu to był dramat, nieporozumienie.  A teraz, z każdym miesiącem coraz fajniej to wygląda!!! Gratulacje  :kwiatek:
Doma   Folbluciki folbluciki folbluciki :)
26 sierpnia 2012 13:45
udało nam się całkiem fajne stado koni zebrać, z którymi można naprawdę sensownie popracować 🙂 ja uwielbiam to miejsce, jest urokliwe, z fantastycznymi ludźmi, okolica jest cudna 🙂 także mam szczęście że tam trafiłam  🙂
tym czasem od września chcemy ruszyć z terenami pełną parą, jest instruktorka która odpowiada tylko za tereny, Agata Koryl, powinna być kojarzona z czasów świetności rekreacji z Krakusa z okolic 2002-2005 roku jakoś, tam wtedy też prowadziła tereny jako jedyna 🙂
osoby zaawansowane zapraszamy w najbliższy weekend w teren za pół ceny. tel. 501684516, jakby ktoś miał ochotę🙂
żaczkowa   gone with the wind
31 sierpnia 2012 00:23
Będzie może ktoś z aparatem w ten weekend (31.08-2.09) w KKJK? 👀  🏇
A będzie ktoś focił jutro w Facimiechu?  🙂
W imieniu koleżanki szukam namiarów (najchętniej nr telefonu) do p.Leny - udzielała swego czasu treningów ujeżdżeniowych w Zabierzowie
Będę wdzięczna za pomoc 🙂


Oto Laptop który miał być kiełbasą...
Od miesiąca pod moją opieką, już na zawsze 🙂
Zdjęcie sprzed kilku dni - po alergii nie ma śladu, wystarczyły tylko lekarstwa, dobra pasza i dużo miłości  😍
Dava   kiss kiss bang bang
01 września 2012 19:28
MonioRek WOW wielkie gratulacje. Wygląda świetnie! Piękny koń...

Bardzo Wam kibicuję i życze powodzenia  :kwiatek:
No bardzo ładnie się prezentuje 🙂
A gdzie mieszka?
W Zabierzowie w OJK Santos 🙂
Nie wiedziałam że takie ładne pastwisko tam jest.
Kami   kasztan z gwiazdką
01 września 2012 21:28
Jaka kuleczka się z niego zrobiła  😅
Super! Trzymam za Was kciuki  🏇
Laptop ! Wygląda świetnie  😍
Gratuluję i trzymam kciuki!  :kwiatek: jeej mój rekreacyjny konik  skokowy  🏇  💘
Kami   kasztan z gwiazdką
02 września 2012 10:00
jeej mój rekreacyjny konik  skokowy  🏇  💘


No wiele osób przewiózł na swoim grzbiecie przez przeszkody - nawet takie antytalencie skokowe jak ja  😁
MonioRok - Laptop wygląda pięknie! WIELKIE gratulacje i podziękowania  :kwiatek:  💃

Focił ktoś we Facimiechu wczoraj? Szukam siebie i Olimpa, P4 i P9 🙂

prosze o wykasowanie jednej zdublowanej wiadomości  🙄
MonioRok - Laptop wygląda pięknie! WIELKIE gratulacje i podziękowania  :kwiatek:  💃

Focił ktoś we Facimiechu wczoraj? Szukam siebie i Olimpa, P4 i P9 🙂
Zdjęcia z Facimiecha L i początek P i dekoracja Pucharu Małopolski
https://picasaweb.google.com/113055380891015813232/ZawodyFacimiechFina
POMYŁKA  😕
Są już jakieś wieści w sprawie MM w ujeżdżeniu? W sensie gdzie się odbędą?
Według moich informacji w Toporzysku.
tak. MM sa w Toporzysku w ostatni week wrzesnia 🙂
Zupełnie do kitu i termin i miejsce  😤.
A są już jakieś propozycje zawodów MM?
Miejsce do kitu zgodzę się trzeba napaść na bank, żeby tam jechać z koniem.
Nawet jako widz ciężko.
no, termin był jasny, ale miejsce - niby fajnie, może być niezła atmosfera i można spędzić miły weekend, ale własnie - odległość i koszta mogą odbić się powaznie na frekwencji.. rozumiem, że to ze względu na memoriał, który ma się odbyć jednocześnie?
I tu kolejna dziwna dla mnie rzecz, memoriał o ile się nie mylę, miał być jakoś w maju-czerwcu.
A tu nagle ni z gruchy, ni z pietruchy połączone ze sobą ważne zawody. Zwłaszcza, że kalendarz na ten rok nie był jakiś bogaty, a sytuację w znacznej mierze ratowały jednodniowe Facimiechy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się