moda, ciuchy etc...

Szukam prostej, szarej sukienki z dzianiny. Może być taka wpisana w trapez, najlepiej z rękawami 3/4. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie  👀
mogę iść w tej sukience na wesele ale kolor czerwony?

http://moda.allegro.pl/sukienka-marszczona-romantyczna-koronka-l-xl-i2540384680.html#delivery
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 sierpnia 2012 14:05
Chuda ale masz ją czy dopiero chcesz kupić?  😉 Bo wygląda na mocno krótką i sprawia wrażenie podjeżdżającej do góry, ciekawa jestem jak wygląda na człowieku. Jeśli jest do kolan to spoko, w króciutkiej mi by było głupio iść na wesele  😉
mam zamiar 😉 ale się właśnie zastanawiam czy nie jest hmm zbyt wieśniacka hihihi
Pursat   Абсолют чистой крови
30 sierpnia 2012 14:34
Chuda, najlepiej byłoby zobaczyć jak prezentuje się na ciele, bo tak na "surowo" nie powala. 😉 Wydaje mi się lekko wulgarna, mało elegancka. 😉
Eyjafjallajökull, ładna, ale ona ani z dzianiny ani szara ani nie ma prostego kroju 😀 Ale już znalazłam taką jaką chciałam. Jakby ktoś też szukał to są w mango 🙂
Możecie mi powiedzieć, co Inditex odwalił za chałę w przymierzalniach Stradivariusie? To tylko w stradivariusie przedstawiam się ekspedientce, która mi musi włazić w dupę, czy we wszystkich sklepach Inditexu już tak jest? Daaawno nie byłam na zakupach...


w arkadii w warszawie zostało to wprowadzone już w kwietniu, jakoś pod koniec. Od czerwca chyba jest tak wszędzie. Póki co chyba tylko w stradim. Wiecie, oni w ogóle mają takie pro klienckie zasady teraz, że sobie sprawy nie zdajecie. Kiedyś zostałam zdjęta z sali na magazyn, bo nie miałam uśmiechu na 24 zęby :P
co jest pro klienckie w pracownikach łażących i wkurzających ludzi? mnie takie pytanie się o wszystko i chęć "pomocy" raczej irytują i zniechęcają do zakupów.
prawda? byliśmy sprawdzani z zasady, która brzmiała, że w ciągu 2 minut od wejścia klientki mamy powiedzieć jej dzień dobry, a w ciągu 5 zapytać w czym jej pomóc. Inaczej obcinają sklepowi punkty, dostaje się menadżerowi, potem nam itd. Bzdura, naprawdę. Inna sprawa to kradzieże. Jeżeli powiem Tobie dzień dobry, patrząc Tobie w oczy (co jest naprawdę trudne, też mam jakiś poziom prywatności i nie każdemu chce patrzeć w oczy :P), a potem podejdę pytając w czym pomóc, to będziesz się czuła obserwowana. Bycie incognito to jedno, cudowna rzecz, ale nawet nie wiecie ile jest w sklepach kradzieży. Czasami zdarzało się, przy pełnym obładunku sklepu, gdzie nas na zmianie było nawet 6-7 osób, znaleźć poucinanych np. 5 klipsów. A więc już jakieś 400-500 zł straty. Więc niestety, nam się wcale nie chce was o to wszystko pytać, proponować dodatkowych bibelotów, biżuterii, apaszek i marynarek, bo i mnie to wkurza, ale taka praca. Wystarczy "nie, dziękuję", a zażalenia składać bezpośrednio do inditexu. 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
31 sierpnia 2012 21:47
żużka, a zdradzisz, co to za zapach, który wypełnia Stradi? To jakaś specjalna kompozycja sprowadzana prosto z Hiszpanii 😉 ? Macie ucinane z premii za kradzieże? Może chciałabyś mi co nieco opowiedzieć o pracy w Inditexie na PW? 🙂
żużka, oczywiście wiem, że to nie wasza wina 😉 zastanawiało mnie raczej, czy może zyski się zwiększają przy takim zachowaniu pracowników, czy o co w tym chodzi. fajnie, że o tych kradzieżach napisałaś, nie pomyślałabym o tym 😉 zazwyczaj faktycznie mówię "nie, dziękuję" albo "tylko się rozglądam", ale jeśli ktoś ma za mną stać w przymierzalni no to sorry, jakoś nie mam ochoty żeby cały sklep wiedział, że nie mieszczę się w spodnie i potrzebuję większego rozmiaru 😁
żużka, też bym prosiła o pw z opowieścią o kulisach pracy w stradim 🙂
Scottie, nie znam składu, przychodzą gotowe rozpylacze i mamy je rozpylać od czasu do czasu 🙂
calore, uwierz mi, ze najczęsciej zwyczajnie nie było czasu nad tym, żeby stać nad klientkami. Ograniczało się raczej do tego, że klientki znając moje imię mogly mnie zawołac i poprosić o inny rozmiar bez wychodzenia z przymierzalni. (z czym łączy się kolejny absurd, bo najczęściej nie ma kto po ten rozmiar iść, bo ja nie mogę wyjść z przymierzalni, ale dobrą minę do złej gry zawsze trzeba robić :P). Więc szczerze mówiąc nie mam pojęcia po co te imiona, wystarczyłoby moje, bo chyba każdy jest świadomy, że przy tylu ludziach nie jestem w stanie zapamiętać kto jak ma na imię i w której jest przymierzalni, choć powinnam. Inna sprawa, Hiszpanie mają trochę inną mentalność niż my, może to kwestia tego?
Koniec offu, napiszę wam coś na PW, obiecuje, ale na dniach, bo już się kładę, a jutro wyjeżdżam.
A ja wpadłam do stradivariusa i kupiłam sukienke i buty na rozpoczęcie roku.
Po czym stwierdziłam że to nie jest do końca odpowiednie na rozpoczęcia, zwłaszcza w nowej szkole  😵 co sądzicie?
z drugiej strony dość dużo kasy na to poszło...
buty:
http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/
stradivariussales/342003/1432501/Klasyczne%2Bbotki%2Bna%2Bobcasie%2Bi%2Bplatformie
do tej sukienki: http://www.stradivarius.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/stradivariuspl/pl/
stradivariussales/31004/1258507/Sukienka%2Bz%2Bdzianiny%2Bz%2Ba%C5%BCurowymi%2Bplecami

Edit: Przeniosłam link do dwóch linijek, bo rozjeżdżało stronę.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
01 września 2012 14:14
Buty super, ale w sukience poszłabym raczej na imprezę niż na rozpoczęcie roku  😉
smarcik dziękuję za opinię  :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
01 września 2012 14:44
Wg mnie też nie bardzo... Chyba że założysz jakąś marynarkę, ale wtedy nie będzie widać tego, co najefektowniejsze w tej sukience. 😉
cieciorka   kocioł bałkański
01 września 2012 14:45
Więc chyba zrezygnuje z czarnego. Znalazłam jeszcze taką prostą


skąd ta kiecka?

Scottie mnie też się pani przedstawiła przed wakacjami, ale nie pytała o imię i niczego nie zapisywała  🤣

W jakim sklepie znajdę największy wybór kiecek, które nadadzą się na wieczorny spacer, wyjście do teatru, bal i jednocześnie nie będą wyglądać źle na codzień? Długość kolankowa, ostatecznie mini, ale pod żadnym pozotem długa.
konwalia ja bym ubrała albo jedno, albo drugie. Razem ok, ale nie do szkoły 😉. Jak sukienka to np. z balerinami.
Dziękuję wszystkim za opinie  :kwiatek: jeszczę się zastanowię, zobaczymy z resztą co z pogodą  🤔
cieciorka, Pretty Girl ma spory wybór takich sukienek 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
02 września 2012 11:29
konwalia, krótki kurs skracania linków, bo teraz to w ogóle nie działają.
masz długi link, a chcesz z niego zrobić "klika". <url=tu wklejasz link>klik</url>, zamiast <> trzeba zastosować []
lub po prostu (by nine) :kwiatek:
Pursat   Абсолют чистой крови
02 września 2012 13:11
Podążając za trendami, właśnie kliknęłam:



smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
02 września 2012 13:15
Pursat piękne! Szkoda, że mam za gruby tyłek do takich spodni  😉
Pursatświetne. Skąd?
Pursat   Абсолют чистой крови
02 września 2012 19:05
smarcik, nie przesadzaj. 😉

Mona, Zara. Dorwane na allegro taniej niż w sklepie, co mnie bardzo cieszy. 😀 Mam już jedne z tego modelu z poprzedniej kolekcji i jeśli te są takie same, to polecam. Fajny, taki "satynowy" w dotyku materiał. 🙂
http://www.trendsetterka.com/produkt/skorzana-czarna-kurtka-1/#add_product

Co myslicie o tej kurtce? Spodobala mi sie juz w avanti, ale cena 800zl nie zachecala, a teraz ponad 50 % i naprawde zacheca... a dodatkowo moj rozmiar zostal 🙂 o ile rece nie beda za krotkie
kup. zaklepuje jak ci się znudzi
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się