Kącik Małolata...:D

[quote author=Facella link=topic=30353.msg1493440#msg1493440 date=1344890286]
sorry że ja wam się wetnę... ale mojej koleżance z byłej klasy oświadczył się chłopak... k*a... mamy po 17 lat, ona zaraz będzie mieć męża, a u mnie posucha  😵

pamiętacie to?
ona teraz jest w ciąży  🤔 😵
[/quote]
No to wiadomo dlaczego się oświadczył.
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 września 2012 16:38
nie wiem czy oni wtedy wiedzieli, że będzie dziecko.
A jaki inny mieliby powód? Piszesz, że jest między 16 a 17 tygodniem ciąży, czyli musieli wiedzieć - chyba w 3-4 miesiącu widać już trochę brzuch(?). Jakoś nie chce mi się wierzyć w wielką miłość, taką że chce się wziąć ślub i spędzić z tą osobą życie...
A jaki inny mieliby powód? Piszesz, że jest między 16 a 17 tygodniem ciąży, czyli musieli wiedzieć - chyba w 3-4 miesiącu widać już trochę brzuch(?). Jakoś nie chce mi się wierzyć w wielką miłość, taką że chce się wziąć ślub i spędzić z tą osobą życie...


true, true.

Pięknie, że miłość, fajnie, że jest uczucie i chcą być ze sobą, ale po co się spieszyć?
Niektórzy już w moim wieku śluby biorą i dzieci rodzą, a ja bez stałego boyfrienda  😂
O jacie! Chyba tego nie skomentuję. Cóż, dla mnie tacy ludzie nie są normalni...
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
03 września 2012 18:02
Kurde,jestem forever alone  😵
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 września 2012 18:21
fin, ale ja nie wiem, kiedy on się oświadczył (-; ale dobrze się maskuje, widziałam ją... w czwartek? albo środę, nie przypuszczałabym.

lacuna welcome in my world...
Ja tu się raczej nie udzielałam, ale chyba czas zacząć 🙂. Chodzę do 2 klasy liceum. Profil humanistyczny, ponieważ po maturze idę na prawo, a to od wielu lat było moje niespełnione marzenie.
Niestety mam okropny (!) plan.
Pn - 8.00 : 15.20
Wt - 8😲0 : 14.25
Śr - 8😲0 : 14.25
Czw - 8😲0 : 14.25
Pt - 8:55 : 14.25

[quote author=Heval link=topic=30353.msg1512084#msg1512084 date=1346657267]
Żałuję, że nie jestem już studentką, miałabym jeszcze cały miesiąc wakacji  😵

Żałuj 😀iabeł:
[/quote]

haha, jasne, jestem na studiach i wakacje zaczną mi się dopiero po 12 września 😁 piszę poprawki teraz od jutra, ostatnią mam 12 bodajże. W ciągu wakacji wyjazdy terenowe (dwa tygodniu na mega zadupiu, nauki tyle, że...), więc nie do końca jest tak kolorowo 😁
rumka   niezbadane są wyroki boskie
03 września 2012 18:44
Jestem totalnie walnięta - w maturalnej klasie przeniosłam się do innej szkoły i na inny profil  😁 Ale szkoła całkowicie pozytywnie mnie powitała tylko jedyny problem to dojazdy dopóki samochodu nie naprawie  🙄
Ambrozja, witamy. :] Ale nie rozumiem co strasznego jest w Twoim planie? Jest skrajnie normalny.  😁 Tak samo wczesniej ktos rozpaczal, ze konczy po 15...  🤔wirek:

A tak poza tym nie moge sie doczekac jutra!  💃
Ja też jestem w drugiej klasie liceum, na profilu ogólnym, ale plan mi się podoba 😀 pon, wt, pt na 8 i do 14.25, a w śr i czw na 8 i do 13.30  😁
Najlepsze jest to, że wychowawca złamał rękę i nie będzie go już teraz 2 tygodnie, a jutro mam z nim dwie lekcje pod rząd. Mam nadzieję, że będą wolne, a nie zastępstwa.


I kupiłam dzisiaj taaaaakie śliczne buty. Kocham je całym sercem 😜
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
03 września 2012 18:57
Nirv, ale przynajmniej miałam Mirosława tylko dla siebie, zeby się nad nim znęcać 😀iabeł:
Ambrozja witamy witamy  🙂

Krupnik. ja też rozpaczam, że kończę po 15, bo tego szczerze nie cierpię. Późno się wychodzi, mniej czasu, zimą to już ciemno, jak do domu jadę. :/ A najgorzej jak się 8 godzin siedzi. I jeszcze ta przerwa przed 8 lekcją. Dlatego narzekam  😉

rumka a jak stałaś z ocenami? 😉 (Ja nadal rozważam przeniesienie się, bo w trzeciej klasie to bez sensu z moim profilem będzie :/
Ambrozja a cześć  😀

Małolaty, muszę Wam powiedzieć, że miałam dziś CUDOWNE rozpoczęcie roku!  😜 Dużą ekipą, łącznie z absolwentami naszego gimnazjum których kocham i wielbię całym serduchem, poszliśmy uczcić nowy rok szkolny!  🥂 Kocham, kocham takie dni i tych ludzi!
To tyle  😀
Wiecie laski, mi się nie podoba pewnie ze względu na to że inne klasy mają np. 8, 7, 6, 6, 6, zaś ja troszkę gorzej ..  👀
swoją drogą Wam też nie pokazuje się, że czyjś post był edytowany? Kiedyś był napis "ostatni raz edytowany przez ... o godzinie ..." a  teraz się edytuje i pusto, nie widać, że tak się zrobiło.
o, racja! edytowałam przed chwilą post, bo wysłała się tylko połowa i nie ma informacji  🤔wirek:
To jest chyba tak, że dopóki nikt nie przeczyta tego "niepoprawionego" posta, to informacja się nie wyświetla. Tak mi się przynajmniej wydaje.  :kwiatek:
fajnie macie, bo ja codziennie będę miała 8 godzin. Serio, nie macie źle kończąc sobie o 14:30 czy 13:30 kilka razy w tygodniu. Ja ostatnio wcześniej niż o 14:30 kończyłam w podstawówce.
I kupiłam dzisiaj taaaaakie śliczne buty. Kocham je całym sercem 😜


poka  😀
Ambrozja hej 😀  [A tak poza tym nie moge sie doczekac jutra!  💃

a to czemu?  🙂

ja właśnie doszłam do wniosku, że wystarczy wyjść z domu  😀 kolo, który nigdy mnie jakoś nie przekonywał, ([s]i przerażał [/s])i wyglądem, i charakterem (liczne kolczyki, tatuaże, alkohol) wczoraj mnie zauroczył  💘  Znaleźliśmy wspólny język, zaczęło sie od kolczyków, a potem przegadaliśmy o wszystkim pare godzin  😀  🥂
Ja pamiętam że dobre 'pare' lat temu podajże w 5-6 klasie podstawowej kończyłam w czwartek o 11.30 (!)  😍 teraz czwartków nienawidzę całym sercem  😵
asds   Life goes on...
03 września 2012 20:02
Jakos tak łezka mi sie w oku kreci że w tym roku nie będę juz miała gimnazjalistów do nauki angielskiego. Echhh...ciekawie było przez te 150 h. Człowiek tylu rzeczy się mógł dowiedzieć o "muodzierzy". Ogółem usmiałam sie po pachy.....


/Wszystkim w nadchodzącym roku szkolnym! Powodzenia ( nauczycielom też) 😀
megi ja w gimie kończyłam nawet o 11.30 w poniedziałek  😁
asds dzięki 😀 przyda się  😉
rumka   niezbadane są wyroki boskie
03 września 2012 20:09
Heval z ocenami było średnio na jeża ale wkurzało mnie w mojej byłej szkole to że każdy nauczyciel straszył że nie dopuści do matury co mnie dołowało , podcinało mi skrzydła i chęci do nauki  🙄 W nowej szkole zostałam przyjęta bardzo dobrze, każdy miły i ciepło nastawiony do mojej osoby, dyrekcja zainteresowana moim dalszym kształceniem i tym czy dobrze czuje się w szkole. Najbardziej rozbawiła mnie moja była wychowawczyni , która dziś pytała gdzie jestem w pełni nieświadoma że chodzę już do innej szkoły  😁
[quote author=Krupnik. link=topic=30353.msg1512681#msg1512681 date=1346694346]
[A tak poza tym nie moge sie doczekac jutra!  💃

a to czemu?  🙂 [/quote]
A bo chyba mi sie klasa udala.  💃
Tylko mamy jednego chlopaka niepelnosprawnego... To znaczy w zadnym wypadku mi on sam nie przeszkadza! Ale juz dzisiaj czulam sie zaklopotana jak on o kulach tak szedl z tylu i w ogole...  😡
rumka to super, że Ci dobrze 😀 czasem mi się wydaje, że zdarza się zupełnie inne podejście do wszystkich uczniów i do tych, którzy się przenoszą w trakcie. Moja przyjaciółka się przeniosła w połowie pierwszej klasy i też się dyrektorka interesowała co i jak itp.

Jak to jest z tym dopuszczeniem do matury? To nie jest tak, że jak chce biologie zdawać, to mogę zdawać? Muszę pytać nauczyciela o pozwolenie?
[quote author=patt140 link=topic=30353.msg1512774#msg1512774 date=1346697967]
[quote author=chonakawe link=topic=30353.msg1512688#msg1512688 date=1346694694]
I kupiłam dzisiaj taaaaakie śliczne buty. Kocham je całym sercem 😜

poka  😀

Jutro, bo aktualnie aparat mam tylko w telefonie, ale nie domaga w warunkach oświetleniowych typu żarówka 😀

Krupnik. My mamy w klasie dwoje niepełnosprawnych, rodzeństwo dziewczyna i chłopak (na wózkach). Tylko, że oni mają nauczanie indywidualne w domu, a przyjeżdżają na jakieś imprezy szkolne itp. Mi także nie przeszkadza, ale jednak jak piszesz, zakłopotanie jest, kiedy my schodzimy po schodach np. a oni muszą czekać na woźnych czy nauczycieli i jechać windą.  

edit: ee coś mi nie wyszło z cytowaniem. Przepraszam  😡



chonakawe, wlasnie ciekawe czy on z nami bedzie na co dzien czy bedzie mial indywidualne. Aczkolwiek nie widze powodu dla ktorego mialby nie miec z nami.
Coz, jutro sie zobaczy.
patt140 zazdroszczę..  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się