Końska rewia mody cz.VI (2012)

asiowe
:kwiatek:
Dzionka
tez ta derka mi  sie spodobala ze wszystkiego najbardziej, ale szkoda kasy na kolejna polarowke.  🤦
ashtray
no dokladnie, tez mi sie skojarzylo. Moze nie bedzie brillantow juz.  👀


Co to takie puchate na dole obok ochraniaczy transportowych?

Mysle ze jesli sie postaraly to dralon bedzie piekny w tej kolekcji.
wątek zamknięty
niciaki  😍
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
03 września 2012 22:38
Arimona   🙂
A to puchate to kurteczki dla psiaków z futerkiem na karku
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
03 września 2012 22:39
Umm, wygląda całkiem fajnie, ale mamy jakby bronze, burgundy, teak. Hmm, jakby to już było?
wątek zamknięty
asiowe
aaa ok, cos sie nie polapalam od razu.
Czyli co bedzie ta platinium, niciaki i to. A jeszcze jedna kolekcja? Z tego co byli przecieki, to mial byc jakis choco-orange czy nie?
wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
03 września 2012 22:43
a może jakiś mocny skórzany?

Skórzane kuszą bardziej niż nylonowe ... ja kupiłam mojej taki śliczny, ,,amerykański" i nawet grawer miałam ,ale niestety ta skóra pokusiła innego konia i cały nachrapnik szlag trafił :/
wątek zamknięty
asiowe   after a hurricane comes a rainbow
03 września 2012 22:47
Niestety ja aż tak obcojęzyczna nie jestem wiec nie wiem czy ta kolekcja to właśnie TA ale zagraniczni się nią zachwycają tak jak i Niciakami.. ale czy coś jeszcze będzie to nie piszą.. Na razie wyskrobałam tylko to co dodałam.
wątek zamknięty
asiowe
hehe, ja za to umiem.

I chyba bedzie jeszcze jakas zielen  😜 (ale to tylko jedna dziewczyna zielen wspominala, moze to tylko plotki  🙁 )

i to znalazlam

wątek zamknięty
ekuss   Töltem przez życie
03 września 2012 23:12
Mi się ta derka w kratkę strasznie podoba i do tego kantarek 😀
wątek zamknięty
znowu podobne kolory. Toć dopiero co był Burgund. Chyba im materiału zostało i muszą wszystko zużyć do końca.... bleh
wątek zamknięty
mnie się marzy czerń (ale nie kolejne wydanie ciemnego-ciemnego brązu, tylko prawdziwie czarny) i ciemna zieleń.. 🙄 Albo pomarańcz coś a'la terra.
Derka w dużą szachownicę piękna 😍, moje zestawienie kolorów. Dobrze, że nie potrzebuję więcej polarów  😁
wątek zamknięty
okropne 🙁 szaroburość nadchodzi..  🙁
wątek zamknięty
Ufff... Nic mi się nie podoba! Kolejna powtórka, liczyłam, że stworzą w końcu jakiegoś niciaka chili, ale niestety...
Ale to lepiej dla mojego portfela... 😉
A z kolekcyjnych to też marzy mi się czerń i głęboka zieleń... ; )
wątek zamknięty
Widzę gry, że mamy podobny gust  😁
Chociaż to zestawienie mi się niestety też podoba.
wątek zamknięty
Okropna jest ta zieleń, to mój najabrdziej znienawidzony odcień zieleni, taki moro- zgniły. fuj, fuj, fuj.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
04 września 2012 07:45
Ja tu nie widzę żadnego zielonego. Same szaro-brązowe rzeczy.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 września 2012 07:47
Kurcze, zgadzam się z Precelek, strasznie ta kolekcja smutna i bura... trochę ożywia ta czerwień, ale Burgund dopiero co był i bardziej mi się podobał w połączeniu z granatem, a nie z brązem. A brązy się strasznie zlewają.

Niciaki wyglądają lepiej, ale poczekam na rzeczywiste kolory - bo jak to będzie oczokonkretniejsza powtórka Pink/Smurf, to raczej się nie skuszę 😉
wątek zamknięty
Okropna jest ta zieleń, to mój najabrdziej znienawidzony odcień zieleni, taki moro- zgniły. fuj, fuj, fuj.


To chyba nawet koło zielenie nie leżało  😎 mi się marzy coś szmaragdo-podobnego.
Kolekcja ładna, ale nie moje kolorki na szczęście.
Czarny i granatowy ES z nowej kolekcji nie mają kontkurencji  😍
wątek zamknięty
o cholera, to co ja odbieram na tym monitorze.  😀iabeł: Przesiadłam się na drugiego kompa i tam faktycznie nie jest to zieleń, ufffffffffff!
wątek zamknięty
brzydale... 🙁 mi tez sie marzy czern z jakas jaskrawa lamowka. piekna zielen juz mam, wiec mi nie robi 😉
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
04 września 2012 08:27
Mi też się na szczęście nic nie podoba...Fujka, Fujka....  Ta chocko-orange brzmi ciekawie... Ciekawe czy będzie?
wątek zamknięty
mi się podoba jeden kantar i derka w szachownicę, ale ogólnie marność... Może to i dobrze, bo będzie więcej na ESy
wątek zamknięty
Po raz pierwszy podoba mi się bicolor. Ten czerwono- szary 😜 Nawet moja mama, która nie lubi ani koni ani czapraków, jak pokazałam jej zdjęcie kolekcji, to stwierdziła, że muszę go koniecznie kupić. A tak to może jeszcze skusze się na czerwonego cottona do ciurania i kantar. No i ciekawe jakiego kolru będzie jednolity polopad, o ile w ogóle będzie.
wątek zamknięty
Jeśli machną dralon w kratę w tej kolorystyce to musi być mój  😉 Po za tym dla mnie piękne stonowane kolory we wszystkich kolekcjach na zimę od Pikura po Eskadrona przez Szokmola i Euro-star'a. Rewela!
wątek zamknięty
Ten wiśniowy kolor eskadrona, szaleństwo ! 😜
wątek zamknięty
Mogłaby ta czerwień być bardziej... no, czerwona, bo na zdjęciu z katalogu wygląda rzeczywiście jak burgundy. No nic, mam kolejny argument przemawiający na korzyść Euro-Stara.  😀

xxagaxx, przepraszam, że to powiem, ale na pierwszym zdjęciu Twój koń wygląda, jakby go ktoś nadmuchał.  😁  Jest tak słodziutko okrągły.  😍
wątek zamknięty
Anderia   Całe życie gniade
04 września 2012 15:09
Ten bordowy brillant  😜 Dawno nic eskadronowego mi się tak nie podobało.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 września 2012 15:20
Machnęłam fotkę porównawczą czerwieni dla Isabelle 🙂



Od lewej Anka Bright Red, Red, Jarpol koral, Anka Ruby 🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
04 września 2012 15:36
koral i ruby  😍
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
04 września 2012 16:30
A mi się podobają takie zgaszone,ciemne kolory *.* Do siwki będą mi pasować 😀

Livia: Ruby jest cudny *.*
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.