kącik skoków

Zaliczam zawody w Jabłonnej do najbardziej nie udanych w tym sezonie  🙁

W L-ce upadek na 3-ce, w P elim na jokerze  😵

Podłoże twarde klepicho. Ostatnio zawody z cyklu zawody+festyn w jednym
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 września 2012 21:41
...a ja dziś wsiadłam na Integro pierwszy raz od tygodnia (od ucieczki z zawodów z powodu zbliżającej się burzy i ulewy 😉 ) i zastanawiałam się,czy ktoś mi konia nie zamienił,albo potajemnie nie jeździł 😁
przez ostatni tydzień odpoczywał,był w trybie padok-teren-lonża plus normalna jazda po płaskim pod moją ulubioną beraiterką w środę...i szok!
przed zawodami,na 3 czy 4 jazdy zapięłam mały wielokrążek,dziś wsiadłam na prostym,kauczukowym wędzidle i koń od początku do końca był mój...poskakaliśmy szeregi 2-3 członowe i skakał jak kotek...aż się boję wsiąść jutro,żeby nie zepsuć 😁
Facella   Dawna re-volto wróć!
03 września 2012 12:57
[quote author=Ktoś link=topic=18.msg1511929#msg1511929 date=1346618513]
i skakał jak kotek...
[/quote]
koty prawie nie baskilują i lądują na czterech, ciekawie musiały wyglądać te szeregi  😁
Bischa   TAFC Polska :)
03 września 2012 13:09
Dramka, to w ogóle były jakieś dziwne zawody, dawno nie widziałam tylu upadków w jednym konkursie w takim krótkim czasie! Dwóch spikerów jednocześnie wielokrotnie mówiących, latające tuż obok dzieciaki, co rusz w powietrze wylątujące (trampolina z linami, nie wiem jak się to nazywa), koleś na scenie walący w bębny. Trochę dziwny ten joker (jako przeszkoda) był, bo dla mnie joker to niezabudowana, pojedyncza przeszkoda, a nie oker normalnie zabudowany, chociaż jak na towarzyskie był chyba trudny, bo fale, wiele koni nie widziało drugiego członu oksera, bo fale zasłaniały (tak wywnioskowałam przynajmniej z tego co obserwowałam).
No i oczywiście miło było Ciebie i Dramkę, zasypiającą mi na ramieniu poznać 😁
Bischa Też mi było bardzo miło  :kwiatek:

Ja byłam pewna podziwu jak te konie to znosiły. Nie mogłam przyjechać przyczepą przez te tłumy  😵 Już nigdy więcej..szkoda konia na te warunki
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
03 września 2012 15:23
Trochę dziwny ten joker (jako przeszkoda) był, bo dla mnie joker to niezabudowana, pojedyncza przeszkoda, a nie oker normalnie zabudowany(...).


W 2010 na zawodach ogólnopolskich w Janowie Lubelskim w RO stał jako joker okser 130, a ósemka to była stacjonata na wąskim "kopanym" rowie 🙂
Severus   Sink your teeth into my FLESH
03 września 2012 16:31
Mam zdjęcia z Jabłonnej, z 3/4 L-ki i prawie całej P. Chętnych zapraszam na PW 😀

Dramka - Twoją glebę też złapałam 😁

Dziwi mnie, że nie wykorzystali całej tej przestrzeni, wszystko bylo upchnięte przy samym wejściu a dalej puste pole...
Mnie najbardziej dziwi że nie skosili trawy na parkurze  🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 września 2012 16:41


Dramka - Twoją glebę też złapałam 😁



dawaj 😁
w zeszłym roku było trochę spokojniej...cieszę się, że nie było mnie z koniem 😉 ale pod względem towarzyskim było bardzo fajnie  😀
Ale na N-ce to już nie mogłam wytrzymać...stała obok mnie rodzinka, która po każdym skoku biła brawo 😵
Bischa szkoda, że nie udało nam się spotkać 🙁 Mi też Dramka zasypiała na ramieniu 😉
Dramka następnym razem będzie lepiej! Ale ta Wasza młoda...cuudna  😍
może nie mam rewelacyjnej techniki ale skaczemy sobie nawet wysoko i to zawsze z wielkim zapasem 🙂 i konik lubi skakać więc to jest dla mnie najważniejsze 🙂  🏇

( na tym zdjęciu jakaś malutka przeszkódka akurat 🙂😉
Ktoś  🤬

Happiowa No młoda zrobiła wrażenie, dobra kobyła.
http://www.photoblog.pl/heya14/131743757/3368033/ sory za link ale co sądzicie o jej skokach pozniej zrobię filmik klacz po wyścigach , folblut 🙂  🤔 🤔 🙂
Ja jeszcze wracając do Jabłonnej powiem, że te dzieci podczasmojego przejazdu bawiły się"ogrodzeniem" co mało nie skończyło się moją glebą. A przecież mieli tyle miejsca...
Super pomysł postawić parkur i rozprężalnie wśród trampolin.. 🤔

Wszędzie trawa skoszona tylko nie parkurze.. 🤔

Wjazd do koniowozów też mógł być odgrodzony sznurkiem bo już miałam ochotę wszystkich rozjechać na koniec 😤
Bischa   TAFC Polska :)
04 września 2012 15:13
Powinni parkur z rozprężalnią dać na środek tego ogromnego "pastwiska" (chyba kiedyś tam się krowy należące do instytutu pasły, teraz krów już nie ma, ale mają owce) i cały festyn pt trampoliny, zjeżdżalnię dmuchaną w większej odległości dać od parkuru, a scenę to już w ogóle. 
Trochę dziwny ten joker (jako przeszkoda) był, bo dla mnie joker to niezabudowana, pojedyncza przeszkoda, a nie oker normalnie zabudowany(...).

W 2010 na zawodach ogólnopolskich w Janowie Lubelskim w RO stał jako joker okser 130, a ósemka to była stacjonata na wąskim "kopanym" rowie uśmiech


to...czym jest w końcu joker?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 września 2012 17:33
....ja już w dyskusje o tym nie wchodzę 🤣

Mam dwa krótkie filmiki z dzisiejszych skoków,potem wam pokaże 🙂
Ktoś, dawaj je  😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 września 2012 17:54
W stajni jestem 😉 wrócę do domu,to wrzuce 🙂
to...czym jest w końcu joker?

joker ma byc trudniejsza alternatywa, ale jego trudnosc wcale nie musi polegac na tym, ze jest goly  😉 trudnosci dodaje przeciez wizualizacja, wbudowanie tej przeszkody w teren, wysokosc, kolor dragow, ksztalt, no..jest wiele rzeczy, ktore moga utrudniac koniowi pokonanie tej przeszkody

Ktos, czekamy czekamy 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 września 2012 20:10
no macie,macie,ale to bez fajerwerków skakanie jest 😉
Ktoś ale on macha ogonem 😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 września 2012 20:19
macha,macha,zawsze tak robi 😉 troszkę z adrenaliny,troszkę na muchy,bo to owadowy histeryk jest 😉 malutki,marniutki ma ten ogon i cieniutki,to musi ostro pracować 🤣
fajne takie skakanie...zazdraszczam
Ktoś Dlaczego same stacjonaty?  😀iabeł:

Bardzo fajnie  😅
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 września 2012 20:40
przecież jest jeden okser 😁 drągów mamy mało,czekamy na dostawę 😉
w domu wysoko skaczecie.. 🥂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 września 2012 20:49
zawodów nie ma,to trzeba w domu 😉
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 września 2012 22:12
Ktoś, Skoki skokami, ale jak Twoja córa recytuje 😀 Przywołasz ten filmik jak chłopaka do domu przyprowadzi? 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się