Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Kastorkowa   Szałas na hałas
05 września 2012 19:25
Chcialabym tylko wtracic, ze to nie japonczycy jedza psy -.-
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
05 września 2012 19:26
Em, nie wiem czy kwiatek, ale zdjęcie mimo że śmieszne to i tak wywołuje u mnie myśl coś takiego ->  :oczopląs:

wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
05 września 2012 19:27

małe editee.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Cytowanie form graficznych
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
05 września 2012 19:29
Psy to jedzą Chińczycy.
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
05 września 2012 19:32
Dobrze dobrze faktycznie przepraszam za pomyłkę 😀 
wątek zamknięty
koniaraw - ja w ogóle nie rozumiem tego zdjęcia, on to ma przywiązane?  😲 😲dziwne dziwne
wątek zamknięty
bajaderka-zorro   But who to fuck am I to dare to accept?
06 września 2012 04:04
dla mnie to fotomontaż, nie sądzę żeby ktoś przywiązał butelkę z myszą do przyrodzenia, tymbardziej że pod butelką, na mysz czai się kot, chociaż z drugiej strony ludzka głupota nie zna granicz...
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
06 września 2012 07:29
bajaderka-zorro: nie no to, że to fotomontaż to logiczne jak dla mnie.  Zastanawia mnie tylko jaki on ma sens  🤔 Jakoś mnie to nie śmieszy
wątek zamknięty
Ktoś coś mówił o zdjęciach na torach...?

Środkiem torów pojechać w teren - koniarkowe sesje to przy tym nic. Dodam, że tory jak najbardziej w użyciu, a pociągi jeżdżą regularnie 😀iabeł:
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
06 września 2012 10:18
Ciekawa jestem reakcji konia, gdyby dwa pociągi w tym miejscu minęły się jednocześnie 😂
wątek zamknięty
bajaderka-zorro: nie no to, że to fotomontaż to logiczne jak dla mnie.  Zastanawia mnie tylko jaki on ma sens  🤔 Jakoś mnie to nie śmieszy


Mnie też nie śmieszy ani trochę, raczej budzi niesmak  :/
wątek zamknięty
Psy to jedzą Chińczycy.

Nie Chińczycy a Wietnamczycy.
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
06 września 2012 13:58
Ja słyszałam i słyszę nie raz o Chińczykach w tym kontekście. Pogubiłam się.
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
06 września 2012 14:22
I Chińczycy i Wietnamczycy. Co nie znaczy, że każdy z nim, ani, że tylko oni.
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
06 września 2012 14:37
Bajaderka Ja też sądzę, że jest to fotomontaż, a raczej jest to pewne. W sumie nawet nie wiem w jaki sposób ktoś mógłby to tak podwiązać, jak na zdjęciu. A koń nie stał by tak spokojnie, to pewne. W sumie samo zdjęcie uznane zostało za (tu cytuję słowa) niecodzienne i oryginalne, pomysłowe.  🤦 Nie wiem jakie to miało mieć przesłanie, w każdym razie zdjęcie znalezione zostało na pbl jednej osoby i ponoć znalazło się też w jednej z końskich typów gazet  🤔wirek:

Jak znajdę link do tego photobloga to na pewno podam,
wtedy zapomniałam zapisać, mogłam od razu cały link do strony podać  😡
wątek zamknięty
Dla ludzi na poziomie rozwojowym ameby wszystkie zdjęcia z narządami płciowymi będą ciekawe. Nie wiem, co autor tego obrazka chciał przekazać swoim dziełem i chyba nie chcę wiedzieć.  😜

Co to w ogóle za pomysł z jazdą po torach? Szkoda by mi było końskich nóg.
wątek zamknięty
ja w ogóle nie rozumiem tej "mody" na jeżdżenie po torach, co w tym jest krejzi? głupota?
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
06 września 2012 16:03
Jeżdżenie po torach jest dla mnie głupotą, ich sprawa, niech sobie jeżdżą po torach, o ile są one nieczynne.
Wyobraźcie sobie taką sytuację : na jednym torze pociąg, na drugim idzie koń. Nie dość że ludzie w pociągu by zawału dostali, to jeszcze koń i gdybym była na miejscu jeźdźca, to w sumie ja też  😁 nawet jak stoję dobre 20 metrów od pociągu to aż mnie ciarki przechodzą, a co dopiero jakieś 3-4 metry ? Jeszcze z koniem...  😵
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 września 2012 16:41
ja w ogóle nie rozumiem tej "mody" na jeżdżenie po torach, co w tym jest krejzi? głupota?


Nie podążasz torem myślenia torowych wielbicieli. Tory i torylizm to styl życia!
wątek zamknięty
asds i wszystko jasne  😎  😉
wątek zamknięty
koniaraw, jeżdżenie po torach jest bezmyślnością, nawet po takich co nie jeżdżą już pociągi, bo podłoże na pewno się do tego nadaje 🤔 A swoją drogą znam konie które nie tylko nie boją  się jadącego pociągu,  ale są tak zafascynowane że trudno je odciągnąć.
wątek zamknięty
Watrusia ja na zawodach poszłam na pastwiska, do koni, płot od pastwiska był 2-3m od torów  😲 byłam zaskoczona, bo sa aktywne, no ale jak widać kwestia przyzwyczajenia  🙂
ale tory też tu kiedyś głośno były poruszane, i tylko mogłam patrzeć na zdjęcia nivet(??), jako, że na zdjęcia tylko, nieaktywne, i osoby pełnoletnie
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 września 2012 17:46
I to jest chyba najlepsze podsumowanie torowej mody 😁
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 września 2012 17:51
Ech...Nie rozumiecie filozofii Torizmu....Tory symbolizuja egzystencję nieukierunkowanego młodego umysłu! symbolizuja one zycie, smierć, drogę. Dzięki leżeniu, sweet focią i składaniu ofiar z zwierząt Toriści łączą się z swoim żelaznym bóstem!
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
06 września 2012 17:55
Wybacz asds jestem ateistką 🙂
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 września 2012 18:05
biczowa. Rozumiem. Nie otworzyłąś sie jeszcze na prawdę Kościała Torizmu.

Dzielni Toryści każdej nocy z narażeniem zdrowia zrywają trakcje kolejowe i zanoszą ucisnione dzieci swego Bóstwa do przyczólków wiernego ludu ( patrz: skup złomu)
wątek zamknięty
asds,  ubawiłaś mnie świetnie, może sama zacznę jeździć po torach i zrozumiem filozofię torizmu 😁
wątek zamknięty
Zdjęcie na torach, jak zdjęcie na torach - bezmyślność i głupota (ups, religijne uniesienie :hihi🙂 Gorzej, że autorka zdjęcia sobie tak rozkosznie jechała/jeździ dalej. I pomijając zagrożenie ze strony pociągów, to mi by było szkoda końskich kopyt i nóg - a przecież fajna łąka jedyne 5 metrów dalej...
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
06 września 2012 18:59
Idź na najblisze Torowisko w czasie pełni. Oczywiście przyjedź nago na koniu. Na drzwie ustaw aparat i zacznij odprawiać święty taniec Torów, wydając przy tym dzwięki podobne do lokomotywy parowej.

Pamiętaj złożyć koniecznie ofiarę z WD-40!!! Wskazana wcześniej jest inhalacja denaturatu podczas czyszczenia przed obrzędem szyn w swiętym! miejscu ceremonni!!!

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.