Książka skarg i wniosków

informuje, ze wyjezdzam na tydzien i prawdopodobnie bede odcieta od internetu (jak ja to przezyje? 😲 ). w sprawach moderatorskich prosze zwracac sie do wawrka.
dałoby radę dawać jakiś komunikat przed wysłaniem dubla lub posta pod postem? już drugi raz dzisiaj przez nieuwagę i z rozpędu wysłałam wiadomość pod wiadomością.
coś takiego, jak info, że "pojawiły się odpowiedzi w tym wątku i czy chcesz przejrzeć swoją wiadomość" albo "ta wiadomość została już wysłana (...)" [czy jakoś tak...]
mi wyswietla taką informację  👀

edit. chyba, ze akurat przywiesi mi się internet 🙄
http://www.re-volta.pl/forum/index.php?action=profile;u=22972 informuję iz koniowataoleskaa rozsyła spam na pw!
Czy ktoś jeszcze ma podobny problem z tym userem?
Tak, do mnie też napisała 🙄 Miałam zgłosić, ale wypadło mi z głowy. Wiadomość wygląda tak (wiem, że PW nie powinno się cytować publicznie, ale to spam, więc sobie pozwolę):

[quote author=KoniowataOleskaa link=action=profile;u=22972 date=1345147239]
Witam 🙂
Mam na sprzedaż wymianę różny sprzęt :

- Ochraniacze Villa Horses memory ( to żel , który dostosowuję się do nogi konia ) . Ochraniaczki były użyte zaledwie 6 razy na zawodach stan BDB. Bardzo wytrzymałe ochraniacze , zapłąciłam w sklepie za nie 220zł .
Co do ceny sprzedaży można się dogadać , jestem bardzo otwarta na wymiany 🙂

- Sztylpy skórzane z firmy HIPPICA , użyte zaledwie 7 razy . Obwód w łydce 35-39cm , Wys.39 cm .

- Futerko pod siodło z pianką Pro Comfort firma HORZE użyte  3 razy na zawodach .

- Ogłowie HORZE użyte 3 razy na zawodach , stan BdB , a nawet idealny.


- Wytok HORZE NOWY .

Jestem otwarta na wymiany tak jak sprzedaż
Pozdrawiam : - )
[/quote]

Podczas gdy nigdzie słowem nie pisnęłam, że jestem zainteresowana jakimiś zakupami czy wymianami.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 sierpnia 2012 08:00
W wątku o warszawskich stajniach uciszona została bhdemeter  to że omyłkowo wykasowała swój wpis dot. warszawskich stajni.

Pomimo prób wytłumaczenia przez nią na PW zaistniałej sytuacji Moderator nie reaguje i utrzymuje w mocy bezzasadne w tym przypadku (omyłkowe wykasowanie posta) uciszenie.

Po pierwsze to nie wyjaśnienia, ale chamski słowotok, ale jak sądzę znasz treść  😉 Po drugie jeśli walnie się takiego byka to należałoby napisać nieco wcześniej niż po otrzymaniu ostrzeżenia.

edit: i dalej grabi sobie spamując mi skrzynkę wyzwiskami  😀iabeł: 😤
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 sierpnia 2012 09:05
Nie, nie znam treści chamskiego słowotoku, gdyż nie jestem stroną w waszej wymianie PW.

ElaPe, w końcu się okaże, że większość która wykasuje swój post będzie się tłumaczyć ,że zrobiła to omyłkowo- bhdemeter zrobiła to podobno podczas jazdy sprzętem rolniczym, ktoś inny będzie się tłumaczył, że akurat jechał autobusem i była wyrwa na drodze, podskoczył i wcisnął nie ten co trzeba klawisz.. trzymajmy się konsekwentnie regulaminu, bo inaczej zapanuje bałagan i chaos nie do ogarnięcia.
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 sierpnia 2012 09:23
Jeszcze jedno mam pytanie do Moderatora.

Czy owe niezbyt grzeczne PW ze strony forumowiczki do ciebie mają wpływ na długość jej uciszenia? Czy też masz zamiar ją całkowicie zbanować w odwecie za te PW?

Czy tylko ja tam mam, że co jakiś czas jak otwieram nowy wątek to mnie wylogowuje?  🙄
U mnie działa normalnie. Czasami zdarza się, że mnie wyloguje (mimo automatycznego logowania), jak piszę jakiś post, przerywam w trakcie i długo nic nie robię przy komputerze. Wtedy zdarza się wylogowanie przy próbie wysłania tego, co napisałam. Ale to zaledwie raz na kilka miesięcy.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 sierpnia 2012 11:20
W&P, tak,ale wykasowanie postu (omyłkowe czy celowe) nie miało w tym momencie wpływu na dalszą dyskusję,bo a) ElaPe zacytowała ten usunięty post,a po drugie wkleiła czytelniejszą wersję we własnym przekładzie....

w jednym z wątków zdarzyła się już sytuacja,bo którym widnieje tekst edit:już wiem (zamiast całości postu,który był wcześniej) i jest do tego komenatrz moderatora - podejrzewam,że wawrka,bo katija pisze,jezeli to ona - "ostrzeżenie,a nie uciszenie,bo bez wpływu na dalsza dyskusję"

więc jak? antypatie pana allmighty decydują o wysokości kary? albo wszystkich równo,albo???
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 sierpnia 2012 11:24
[quote author=Ktoś link=topic=232.msg1500079#msg1500079 date=1345544418]
W&P, tak,ale wykasowanie postu (omyłkowe czy celowe) nie miało w tym momencie wpływu na dalszą dyskusję,bo a) ElaPe zacytowała ten usunięty post,a po drugie wkleiła czytelniejszą wersję we własnym przekładzie....

w jednym z wątków zdarzyła się już sytuacja,bo którym widnieje tekst edit:już wiem (zamiast całości postu,który był wcześniej) i jest do tego komenatrz moderatora - podejrzewam,że wawrka,bo katija pisze,jezeli to ona - "ostrzeżenie,a nie uciszenie,bo bez wpływu na dalsza dyskusję"

więc jak? antypatie pana allmighty decydują o wysokości kary? albo wszystkich równo,albo???
[/quote]

niestety ale Pan Moderator urażony do żywego  wg jego oceny niegrzecznymi  PW zagroził już forumowiczce że ją zbanuje.

Czyli co? Jak mnie wkur.. jakiś ktoś bo mi "chamskie" PW prześle to poproszę Modów o jego zbanowanie?  😲 Czy też tylko Wawrek może se banować uzytkoników za "chamskie" PW?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 sierpnia 2012 11:27
tylko wawrek może banowac za chamskie pw...ELu,Ty tego nie wiesz?
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 sierpnia 2012 11:34
[quote author=Ktoś link=topic=232.msg1500087#msg1500087 date=1345544864]
tylko wawrek może banowac za chamskie pw...ELu,Ty tego nie wiesz?
[/quote]

no właśnie. Tylko Wawrek może. Tak więc ja poproszę tegoż Moderatora o zbanowanie kogoś kto do mnie pośle chamskie (wg mojej oceny) PW.

Chyba że raz może (jak do niego te PW jest) a drugim razem już nie może (jak nie do niego).  😲
[quote author=Ktoś link=topic=232.msg1500079#msg1500079 date=1345544418]
w jednym z wątków zdarzyła się już sytuacja,bo którym widnieje tekst edit:już wiem (zamiast całości postu,który był wcześniej) i jest do tego komenatrz moderatora - podejrzewam,że wawrka,bo katija pisze,jezeli to ona - "ostrzeżenie,a nie uciszenie,bo bez wpływu na dalsza dyskusję"

[/quote]
jednak ja 😉 po braku polskich znakow mnie poznacie 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 sierpnia 2012 12:21
katija, ale było coś takiego,prawda? bo teraz nie moge znaleźc jak na złość!

nadal uważam,że kara która ty zastosowałaś w przypadku tego typu edycji - nie zakłócajacej dalszej dyskusji,jest ok...mozna zmienic rodzaj kary bhd?

żeby nie było,nie mam interesu w obronie bhd,chodzi o zasady....jak wawrkowi przeszkadzają pw od bhd,to niech sobie ją zablokuje 🤣
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 sierpnia 2012 12:26
Ja uprzejmie donoszę, że od Moderatora Wawrka ja za to samo - wyedytowanie posta - również dostałam jedynie ostrzeżenie.

Ciekawe czemu teraz raptem Moderator Warek daje uciszenia za edycje posta.



trzynastka   In love with the ordinary
21 sierpnia 2012 12:28
Bo moderator wawrek się strasznie zaczął starać i bardzo chce być widoczny, więc np. Zorilla dostała ostrzeżenie za wymiarowe zdjęcie, bo to właśnie ono zostało wykasowane, a to lekko za duże zostało 😉 [url=http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,39.msg1495994.html#msg1495994][klik][/url]
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 sierpnia 2012 12:33
Może niech lepiej to staranie się  polega na  racjonalnych, przemyślanych i adekwatnych działaniach - anie na waleniu na oślep jak i gdzie i czym popadnie
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 sierpnia 2012 13:02
ja mam nastepujący wniosek z zaistniałej sytuacji - bhd dostała karę za edycje posta,a za nawrzucanie wawrkowi przez pw kara ta stała się uciszeniem....
A w ogóle to proponuje całą dyskusje przenieść tu: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,58380.0.html , bo wszystko jest tam wytłumaczone.

edit.
i tak jak w przypadku pawel_asola, bhd też dostanie krótszą kare bądź dostała?
Wniosek: czy mogłabym prosić o usunięcie mojego posta z zedytowaną zawartością z poprzedniego? (Chciałam poprawić przez edycję jedną rzecz, a zamiast tego wysłałam drugi post z cytatem poprzedniego, nie wnosi on nic nowego). O tu: [url=http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,153.msg1507900.html#msg1507900]http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,153.msg1507900.html#msg1507900[/url]
cieciorka   kocioł bałkański
06 września 2012 11:48
root, bardzo proszę o radę, co zrobić z emotkami, bo nic nie pomaga. Te, które otwierają się w nowym oknie nie wyświetlają się, widzę tylko ich nazwy. W innej przeglądarce dziłają 🙁
root   szef wszystkich szefów
06 września 2012 17:18
Hmm. Jeśli inna przeglądarka na tym samym komputerze pokazuje wszystko ok, to szukałbym problemu w przeglądarce.

Ja bym spróbował takich rzeczy:
- po otwarciu się nowego okienka z ikonkami, spróbuj poklikać kombinację klawiszy F5 oraz CTRL+F5 - może uda się coś odświeżyć
- jeśli masz jakieś dodatki do przeglądarki typu: Adblock, GreaseMonkey, Stylish lub inne związane z blokowaniem reklam, poprawianiem treści itp. spróbuj je wyłączyć. Jeśli okaże się, że to któryś dodatek blokował, możesz potem próbować je włączać po kolei żeby zobaczyć który to zawinił.
- ogólnie w wielu niezrozumiałych problemach sieciowych, czasem pomaga wyczyszczenie cache'a przeglądarki. Nie wiem jaka przeglądarka, bo w różnych się to różnie nazywa, ale chodzi głównie o pamięć podręczną. Skasowanie samej pamięci podręcznej ogólnie nie wpłynie na przeglądanie stron. Nie kasuj sobie zapamiętanych haseł, historii oraz plików cookie 😉 To ostatnie spowoduje wylogowanie z wszystkich serwisów gdzie jesteś pologowana. Jeśli jednak sama pamięć podręczna nie pomoże, możesz też usuwać cookies.
Jak nic z tego nie pomoże, to daj znać. Napisz jaka przeglądarka działa, a jaka nie.
cieciorka   kocioł bałkański
06 września 2012 17:49
Dzięki za odpowiedź. Nie działa mi w Operze (kiedyś działało). Cookies czyściłam, zainstalowałam na nowo, aktualizowałam przeglądarkę. Nic mi nie blokuje w niej reklam. Chyba się po prostu muszę z tym pogodzić.
BASZNIA   mleczna i deserowa
06 września 2012 21:54
nie da sie zrobic tak, zeby TRZEBA BYLO wpisac temat PW? przegladam skrzynke i dramat...utrudnia troche zycie, nie sadzicie?
utrudnia, wiem. uwielbiam takie pw:
"moge sie zamienic na chomato, chcesz?" i eeee? o co cho? czego ta wiadomosc dotyczy?
(pomijam ze byla to propozycja zamiany na nowe oficerki tattini 😉 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się