Końska rewia mody cz.VI (2012)

akzzi, Livia, dzięki, już zaraz wrzucam 😉

czekam na chwilę wolniejszą i mam podjechać kupić od znajomej i białe i czarne owijasy 😀
wątek zamknięty
Kantary i dralon z nowego Eskadron rewelacja. 😍
wątek zamknięty
Mam nowego Esika  😍 juz nie mogę się doczekać premiery na koniu, jest zdecydowanie najpiękniejszy. Tylko jedyne co mnie zmartwiło odrobinę to, to że nie jest do końca taki czarny czarny...

wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
12 września 2012 17:31
u mnie wygląda jak stalowy.
wątek zamknięty
u mnie bardziej grafit (ciut ciemniejszy niż stalowy) fajny
wątek zamknięty
Właśnie to jest taki trochę ciemny grafit. Zdjęcie przekłamane niestety
wątek zamknięty
Amarotsa przyszedł Twój ES  😍
nie oddam Ci go!! 😀

wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 września 2012 19:36
Jak tylko "odbiję się" po wydanych pieniądzach na leczenie konia to pad ze zdjęcia vermouthowej będzie mój  😍

Cierp1enie
: mam prośbę mogłabyś zmierzyć go ? Bo to jest DL chyba, a jak ostatnio kupowałam DL Esa to mi pół konia przykrył  😵
wątek zamknięty
Cierp1enie jaki to ES?? Może jakaś fota?

Nigna te nowe wersje czapraków ESa sa duuże. Btw nie widziałam Twojej siwej w tym ES ebony/aqua, nakładałaś go w ogóle na konia, czy jednak brąz od razu był bee??
wątek zamknięty
Aaaaaaaa ES'ie byłeś grzechu wart!  😀
wątek zamknięty
teraz dopiero fotkę zobaczyłam  🤔wirek:  To taki silver Eskadrona. Nie robi na mnie aż takiego wrażenia jak ten red i złamana czerń.  Ale na karym koniu będzie się super prezentować!
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 września 2012 20:15
akzzi: Był śliczny,kolor mi pasował- pierwszy raz pokochałam brąz na siwym... ale to właśnie w nim siwa się utopiła ; / Już cottony wyglądają na niej "na styk"... Dlatego pytam co do rozmiaru bo mój stary pad ES w rozmiarze DL jest idealny ,no ale to inny model.
wątek zamknięty
pewnie masz jakiegoś strip ina. One są mniejsze spoooro. Między innymi dlatego ten mój ES szukał nowego domu, bo o ile na strip iny da rade wrzucić jeszcze siodło ws, o tyle na tego superieura za nic w świecie się nie dało bo był za ogromny. Ale kolor ma super i obiecałam sobie, że kiedyś sobie sprawie takiego ws.
wątek zamknięty
Jak tylko "odbiję się" po wydanych pieniądzach na leczenie konia to pad ze zdjęcia vermouthowej będzie mój  😍

Cierp1enie
: mam prośbę mogłabyś zmierzyć go ? Bo to jest DL chyba, a jak ostatnio kupowałam DL Esa to mi pół konia przykrył  😵


60cm długości ma 🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 września 2012 20:30
ja dziś pojechałam po Cherry Red'a 🙂
i szary nie zrobił na mnie takiego WOW, ale Zarny taki jak Ty vermouthowa kupiłaś jest PIĘKNY!
Cherry Red jest to go nazwali ludzie u nas w stajni " lekko fuksjowy" na zdjęciach w katalogu czy internecie jest cudaśną,soczystą wiśnią. Ami się kojarzy bardziej z buraczanym. tak czy siak kupiłam czerwony komplet. 
I nowy Es jest długościowo podobny jak nowy eskadron ;/

Na sucho ( za chwilkę będzie na modelu jak chcecie? 😀😀 )




i po kolei od lewej Cherry Red, Burgundy, Bordeaux, Ruby- (który wyszedł lekko za pomarańczowo ;/)



wątek zamknięty
Jaki piękny  😍 dawaj na modelu
wątek zamknięty
chcemy na modelu  😤 
wątek zamknięty
Juliadna - ooo nie, tą "czerwień" też chcę!  🙂
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 września 2012 20:39
A kto może być modelem? 😀
wątek zamknięty
juliadna, ten cherry red jest taki jak na Twoich zdjęciach? bo jeśli tak, to ja się właśnie odkochałam 😉
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 września 2012 20:49
kittajka jaki buraczany a nie wiśniowy jest 😉 Ale jest bardzo ładny!


Specjalnie wykąpany,zapleciony Lovelas w Cherry Red 😀  ( jest nieźle zarośnięty i żółte plamy są już wżarte we włosy ;/ )



wątek zamknięty
Czy cherry red to nie podobny jest do fuksji.Juliadnia piękne zdjęcie i komplet.Tak się cieszę,że ja też  go będę miała i komplet orange.
wątek zamknięty
o losie 🙁((( przepadłam!! Obłędny!!!

Widzę kogoś zamalowanego   😁
wątek zamknięty
Oooo jeej kolor na prawdę super! ;-)
wątek zamknięty
juliadna, ten cherry red jest taki jak na Twoich zdjęciach? bo jeśli tak, to ja się właśnie odkochałam 😉


ja też troszkę.. Ale jeszcze muszę sprawę przemyśleć.

A powiedzcie mi czy czarnego jest ktoś w stanie zrobić lepsze foty 😉
wątek zamknięty
juliadna przepięknie mu🙂 Teraz zastanawiam się jaki naprawdę jest ten cherry red, bo co zdjęcie, to inny odcień 👀
Czy wiecie gdzie w Poznaniu będą mieli te nowe ESy do pomacania?
wątek zamknięty
Za to na Lolku wygląda rewelacyjnie. Czyli teoretycznie na mojej też powinien wyglądać w miarę fajnie. A będzie to jakoś wyglądało z jasno brązowym osprzętem? Czy może lepiej do zestawienia siwek + jasno brązowy sprzęt zainwestować w coś ciemno szarego z nowego eskadrona?
wątek zamknięty
juliadna, jest obłędny! 😍 Już nie mogę doczekać się mojego. 😜
I podłączam się pod pytanie xxagixx, jest ktoś w stanie zrobić lepsze zdjęcia czarnego? 🙂
wątek zamknięty
Ja chyba zamiast czarnego i cherry wezmę, czarny i ten szary. No nie wiem....

Juliadna ale weź mi powiedz to taki róż jest? Czy ciemniejszy? Bo ja takiego dzikiego różu nie lubię ;/;/
wątek zamknięty
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
12 września 2012 21:01
Thymos materiał jest bardzo fajny! widać że super się będzie wszystko spierać!

xxagaxx Czarny jest dla mnie przepiękny! Sama się czaję jeszcze na niego 🙂 A Cherry, dla mnie to jest taki burak 🙂 Ale nie jest to dobitnie fuksjowy.

tu mam jeszcze takiego naszego wygibasa 😀 fot. Kolebka

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.