Bryczesy

Passion   Quality is not an act, it is a habit.
13 września 2012 22:18
A ja znowu napiszę swoje - nie ma co porównywać rozmiarów różnych firm ani nawet różnych modeli tej samej firmy.
Chcecie dobrze dobrać rozmiar zamawiając online to przejrzyjcie tabele rozmiarów udostępnioną przez producenta (każdy producent powinien takową posiadać/udostępniać), a dowiecie się jaka jest szer. nogawki w łydce, dł. nogawki zewnętrznej, wysokość stanu itp., itd. 🙂

Zyskacie Wy, sprzedający i biedny listonosz, który (przynajmniej u mnie) nie jeździ konno, ale zasuwa na własnych nogach... 😀
Passion a ja się nie zgodzę, Te tabelki wypadają różnie, i dla mnie są praktycznie G warte. Materiał, model, krój robi swoje. Ja już wiem, jakie firmy, jaki rozmiar w jakim modelu. Ale musiałam najpierw popróbować.
Passion- gucio prawda. Jeszcze nie widziałam tabelki, która by podawała szerokość w łydce i wysokość stanu. ( nawet ty nie masz ) Albo się samemu na zasadzie prób i błędów dobierze, albo uprosimy kogoś po drugiej stronie słuchawki żeby poszedł z centymetrem i mierzył to co nas interesuje.
Passion tabelki  😂

Po pierwsze do każdego modelu nie ma tabelki, po drugie jest nie adekwatna do rzeczywistości. Najlepiej znać rzeczywiste wymiary bryczesów.  🤣

Widzę że Euro-star zostawił Pikeur w tyle z nową kolekcją  😁
Passion - tabelki? Dobry żart! ;-) Trzeba się do sklepu wybrać chociaż raz w życiu i mierzyć, mierzyć, mierzyć. Wtedy będzie się wiedziało jak dany model i jego rozmiarówka się ma do naszego ciała. W internecie to wierzyć mogę tylko w Dramkowe wróżby  :kwiatek:, które się w 100% zgadzają ;-)
Jeden model niższy i stan wypada niżej i już szerokość w pasie wypada gdzie indziej.
Drugi model z materiału mało rozciągliwego i już wymiary nieadekwatne, bo nie naciągnie się tyle co w innym modelu się naciągało.
I już wystarczy, żeby tabelki upadły.  😉  ( aczkolwiek ja wolę kiedy tabelki są, niż kiedy ich nie ma)
Tunrida dokładnie  🙇 Ja na tabelki nie patrze nawet jak są.
Passion   Quality is not an act, it is a habit.
14 września 2012 11:16
U nas praktykujemy dwie zasady:
1. Tabele wymiarów
2. Formularz wymiarów

Klient wypełnia formularz ze swoimi wymiarami (wzrost, obwód pasa, obwód bioder, obwód uda przy kroczu, obwód lekko ugiętego kolana w najszerszym miejscu, obwód łydki w najszerszym miejscu, wewn. długość nóg, zewn. długość nóg, model i tkaninę, która go interesuje) i w zależności od potrzeb proponujemy:
- standardowy rozmiar,
- rozmiar z poprawkami do 3 cm,
- model szyty na miarę.

A teraz liczby, które dają lepszy obraz:
- liczba wymian na inne rozmiary przez klientów samemu wybierających rozmiary (~ 8%),
- liczba wymian na inne rozmiary przez klientów korzystających z pomocy w doborze rozmiaru (<1%).
Hanowerka - takie tylko ... ES Laura
Znalazłam Covalliery, jak z ich trwałością? Warto kupić? 😉
http://www.sklepgazela.pl/pl/p/Bryczesy-Covalliero-model-Eleganza-dla-kobiet/345

za tyle kasy nie warto. to sa takie o bryczki, nie sa zle, ale nie za ta cene.
figaro dzięki :kwiatek: Widać, że faktycznie ten stan nie jest taki wysoki. Przypomniało mi się, że raz mierzyłam nowe esy w rozmiarze 80  i afktycznie były za duże na mnie. Spróbuję te 76, ufff mam nadzieję, że będą dobre bo są tak okrutnie drogie, że będzie mi szkoda jak pasić nie będą 😉
[quote author=okunka link=topic=217.msg1522574#msg1522574 date=1347561609]
Znalazłam Covalliery, jak z ich trwałością? Warto kupić? 😉
http://www.sklepgazela.pl/pl/p/Bryczesy-Covalliero-model-Eleganza-dla-kobiet/345

za tyle kasy nie warto. to sa takie o bryczki, nie sa zle, ale nie za ta cene.
[/quote]

Ehh, a tak mi się podobają  :emot4: tak samo Villa Horse - są śliczne, ale właśnie podobno mało trwałe ;(
Co raz mniej podoba mi się udzielanie w tym wątku producenta bryczesów....
Jeżeli ktoś będzie chciał bryczesy na wymiar to do Was zadzwoni albo napisze maila, moim zdaniem podchodzi to już pod reklamę...
gothi, VH sa beznadziejne, maja okropny lej i sa zle skrojone.
Ale mają fajne wzory i kolory  😍 szukam wszędzie jakichś kratkowanych ES albo Pikeur ale zwykle albo kosztują majątek (od Dramki  :kwiatek:  jedne mam na oku, ale mam prawie identyczny kolor), albo mi się nie podobają wizualnie, albo mają skład materiału, który mnie średnio interesuje  (wolę te bardziej elastyczne). Ciężki przypadek ze mnie, pewnie minie rok zanim coś znajdę, a do tego czasu będę męczyła jedne dorwane Pikeury i do tego za krótkie  😵 😉
okunka, skoro masz takie wymagania, ze ci sklad nie pasuje, to VH na pewno cie nie zaspokoja. sa okropne i maja alkantarowy lej.
Petit. Mam takie same odczucia  🤔
Dramka, akurat ty nie powinnaś się moim zdaniem wypowiadać w tej kwestii 😉. Sprawa do przemyślenia dla Quanty - tak na serio...
epk Ty naprawdę nie masz mózgu  🙄 Ja natomiast miałam nadzieje że po ostatnim twoim występie nabierzesz wodę w usta
okunka, skoro masz takie wymagania, ze ci sklad nie pasuje, to VH na pewno cie nie zaspokoja. sa okropne i maja alkantarowy lej.


Chodzi mi, że wolę (niestety) te, które mają w składzie mniej niż 95% bawełny, a więcej tych dodatków, bo wydają mi się trwalsze jakoś 😉
A jedne z 95% bawełny miałam i były może i miłe w dotyku ale źle się układały i miałam wrażenie, że po jednej jeździe będą przetarte 🤔wirek:
Co było prawdopodobne, bo to były Fouganzy, tak więc ostatecznie nigdy na jazdę ich nie założyłam i sprzedałam.
ale nie porównuj fouganza do euro-star  😁

Miałam Doriny które miały dużo bawełny w składzie, stąd były mięciutkie ale tam samo trwałe 😉
Dramka, a tobie proponuję sprawdzić w słowniku co to znaczy HIPOKRYZJA. Serio.
Akurat ty, która swoją sprzedaż opierasz głównie na 3 firmach, które promujesz jako jedyne i najlepsze (hahaha), do tego sprzedaż rozwinęłaś DZIĘKI forum to mogłabyś nie przesadzać.
Nawiedzona zauważ że nie tylko Ja te bryczesy polecam  🤔wirek:

a dobre rzeczy nie trzeba reklamować 😉
Ja sie zgadzam akurat w tej kwestii z Dramką
Ja o fouganzie sie już nie wypowiem, bo według mnie szkoda słów, ale cicho bo zaraz mnie tu zabiją  😁


EDIT: literek zabrakło 😀
Passion   Quality is not an act, it is a habit.
15 września 2012 16:53
Petit pragnę tylko zauważyć, że od czasu od kiedy tutaj piszę ani razu nie zasugerowałem naszych wyrobów. Głównie wypowiadam się na temat tkanin i samego tematu produkcji. Pytania, które sam zadaje dotyczą gustu jeźdźców, więc w czym problem?
Jeżeli Wam to nie odpowiada to oczywiście możecie to zgłosić do administratora.

Dramka czym w takim razie różni się wypowiedź producenta, a wypowiedź sprzedawcy który otwarcie promuje marki, na których pracuje?


Passion, dla mnie stosunek do klienta macie trochę kiepskawy... równo tydzień temu pytałam kiedy będzie działać znów sklep po polsku, dostałam odpowiedz, że do 12.00 następnego dnia. w ciągu 7 dni nic sie nie zmieniło.  trochę to dziwne, że polska firma ma sklep, który obsługuje kilka jezyków, ale polskiego się nie uświadczy...

mam sztruksowe cavallo i szczerze mówiąc nie jestem zadowolona... nie mają grama chyba elastycznego, a lej jest taki gruby i sztywny, fatalnie się w nich czuję 🙁 które bryczesy można zaliczyć do najbardziej elastycznych/rozciągliwych?
Isabelle Musze mieć chociaż trochę lycry  😉 Nie masz starego modelu z "prawdziwą" skórą?

Dlaczego strona nie jest po polsku?  🤔
Dramka,  nie wiem 🙁 być może z "prawdziwą" są, bardzo grube, lej taki mega sztywny, bez meszku. wszystkie moje poprzednie miały taki "meszkowaty" lej, wiec w tych się zupelnie odnalezc nie mogę i już prawie rok leżą, może w zimie do nich wrócę.

mogłabyś polecić mi jakieś, które są wyjątkowo ciągliwe? chciałabym mieć naprawdę dobre portki 🙁 oczywiście  zależy od wymiarów, ale ta elastyczność zawsze coś tam daje, najczesciej wszystkie które są dobre w pasie i udach, nad kolanami, w kolanach i łydkach wiszą niemożliwie.

strona sklepu passion ładuje się w wersji angielskojęzycznej(oczywiscie cen w PLN też nie ma), a po kliknięciu w polską wersję językową wyskakuje błąd, dlatego tydzień temu pytałam, kiedy będzie aktywna polska wersja...
Zastanawiam się Isabelle czemu tak Ci to działa, bo ja po kliknięciu w polską flagę mam cały sklep po polsku, z cenami, tabelkami i całą resztą.
Passion   Quality is not an act, it is a habit.
15 września 2012 17:28
Isabelle strona działa również w wersji polskiej, jeżeli nie działa u Ciebie to ponownie zgłoszę błąd, ale być może jest to problem Twojej przeglądarki. Ceny w PLN są dostępne po wybraniu tej waluty.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się