Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

brud taki "przywarty" najlepiej czyścić chusteczkami do czyszczenia sprzętu RTV - do kupienia pewno w każdym sklepie z RTV.
do czyszczenia klawiatury (tego syfu spod klawiszy) użyć sprężonego powietrza - też do kupienia w każdym sklepie RTV. Nakładasz na spray taką rurkę-przedłużkę i "psikasz" między klawisze, najlepiej przy stojącym na boku laptopie (żeby syf po wypadnięciu spod klawiszy spadał na dół).
Podbijam pytanie Kaprioleczki.
Mam niby sprzęcior do czyszczenia laptopa, ale powierzchownie, jakiś specjalny płyn, szmatka i szczoteczka. A co z klawiaturą??


ja czasami robię odkurzaczem ;-)
ale tak by nie wciągnął "klawiszy"
może jest na sali lekarz? pytanie dotyczy rotawirusa-ile czasu po ustąpieniu wszelkich objawów chora osoba zaraża? objawy ustąpiły dwa dni temu i nie wiem, kiedy będę mogła iść w odwiedziny do prababci, tak, żeby biedaczki nie zarazić.
ja czasami robię odkurzaczem ;-)
ale tak by nie wciągnął "klawiszy"


Mi ostatnio wciągnął literkę "d"  🙄
Dlatego odkurzaczem nie polecam...
A ja psikałam takim powietrzem sprężonym i pianką do czyszczenia i zastał mnie przy tym mój Informatyk i się złapał za głowę,że włączone do prądu moczę i,że mnie ani chybi zabije prąd.
Jak myślicie? Histeryzował?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 stycznia 2009 16:49
Do czyszczenia powierzchownego niezastąpione są chusteczki dla dzieci, monitor jedynie super ściereczką z mikrofibry jedynie zamoczoną w wodze. Nigdy nie używam żadnych płynów, bo mi wmówiono, że mogę zetrzeć jakieś tam jakieś warstwy ochronne. 
ja tam komputer jako całość traktuję odkurzaczem. Mam taką mała, szczoteczkową nakładkę i lecę po klawiaturze i przy wentylatorze też, monitor z tyłu.
Ja sie nie znam, ale moze lepiej nie ryzykować?
Lov   all my life is changin' every day.
22 stycznia 2009 18:02
Jak nasze polskie prawo odnosi się do nękania, takiego, no jakb to nazwać.. psychicznego?
jest na sali jakiś prawnik, doradca, coś w ten deseń?
coś mi się pochrzaniło z drukarką w trakcie drukowania, pokazuje błąd pojemników z tuszem. moje pytanie: czy mogę wyjąć pojemniki i włożyć je jeszcze raz, czy coś się wyleje?  😡
ushia   It's a kind o'magic
23 stycznia 2009 18:15
oczywiscie ze mozesz 🙂
Odnośnie drukarki - ostatnio zasycha mi czarny tusz.

Z kolorowym wszystko jest w najlepszym porządku, a czarny zasycha i nie drukuje na czarno. Wcześniej się tak nie działo, dopiero drugi raz.  Pojemniczek jest napełniany przy pomocy strzykawki.
Ktoś miał podobne przejścia z drukarką?
mi pokazuje właśnie jakieś problemy z pojemnikami... cholera akurat jak potrzebuję drukować  👿
ushia   It's a kind o'magic
23 stycznia 2009 18:36
gosic - tak to bywa z "regenerowanymi" wkladami
mozesz probowac udroznic dysze, ale imho lepiej kupowac nawet zamienniki, jezeli nie oryginalne wklady niz babrac sie w uzupelnianie

szepcik - wyjmij, wlacz drukarke BEZ pojemnikow, wylacz, wloz i uruchom  jeszcze raz
moze tez sie okazac ze trzeba ja bedzie przeinstalowac
Ushia -  :kwiatek: W takim razie rzeczywiście trzeba chyba powrócić do kupowania normalnych wkładów, bo z udrożnianiem dyszy niestety szału nie ma.
Lov   all my life is changin' every day.
23 stycznia 2009 18:47
szepcik,  dlatego ja się na laserową uparłam 😉
podbijam moje pytanie, to dość ważne!
ushia   It's a kind o'magic
23 stycznia 2009 18:56
w sensie przemocy domowej czy nekania np ustawicznymi telefonami?
obydwa rodzaje sa karane
przy pierwszym nalezaloby znalezc swiadkow, postarac sie np o nagrania ewentualnych wyzwisk itp
po pomoc mozna sie udac do centrum pomocy rodzinie, na niebieska linie, do MOPS - tam maja dyzury prawnikow, psychologow i specjalstow od przemocy domowej
przy drugim jest jakis limit powyzej ktorego dopiero mowa o nekaniu
Lov   all my life is changin' every day.
23 stycznia 2009 19:01
to drugie 😉
piśniesz mi coś wiecej na pw? :kwiatek:
Co to znaczy jak moderator prosi o edycję postów?
O edytowanie prosi? Czy o korzystanie z opcji -edycja?
To znaczy,że są byki i trzeba poprawić?
Ja kiedyś dostałam i do dziś nie wiem za co?
ushia   It's a kind o'magic
23 stycznia 2009 19:23
to znaczy, ze nie powinnas produkowac kilku postow jeden pod drugim, tylko jak cos Ci sie przypomnialo to edytowac pierwszy i dopisac
Jak zgrabnie sformułować wypowiedzenie umowy o pracę?
PODANIE Proszę o rozwiązanie umowy....
WYPOWIEDZENIE...?
Muszę prosić? Chciałabym zawiadomić, a nie prosić.
Czy muszę podawać powód? W sumie powodów mam wiele, jednym z nich jest fakt, że jestem zatrudnina oficjalnie na 1/4 etatu a pracuję jak na całym.

która stadnina ma palenie 10?
Jak zgrabnie sformułować wypowiedzenie umowy o pracę?
PODANIE Proszę o rozwiązanie umowy....
WYPOWIEDZENIE...?
Muszę prosić? Chciałabym zawiadomić, a nie prosić.
Czy muszę podawać powód? W sumie powodów mam wiele, jednym z nich jest fakt, że jestem zatrudnina oficjalnie na 1/4 etatu a pracuję jak na całym.




http://www.hrc.pl/index.php?dzid=88&did=278&part=2



i nic więcej

Lov idź z tym na policje w moim przypadku pomogło.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
23 stycznia 2009 21:51
Kare_szczescie Nr. 10 to SK Walewice
to na konkurs ihaha, prawda?  😁
Prawda 😀 jeszcze zastanawiam się nad dżokejką
Ta kobieta dżokej to Olga Nowak! 😉
O, dziękuje bardzo! 🙂
Chcę sobie ustawić awatar ale zdjecie jest za duże. Jak sie zmiejsza rozmiar zdjecia na fotosiku? 😡
ushia   It's a kind o'magic
24 stycznia 2009 14:21
nie lubie fotosika wiec nie pomoge, jak wstawisz w post to moge Ci zmniejszyc i potem sobie skopiujesz
ma ktoś może chociażby mętne pojęcie kiedy będzie widno tak do 18-19?
busch   Mad god's blessing.
25 stycznia 2009 13:20
ekhem- zachód słońca o godzinie 18😲0 nastąpi 26 marca (jeszcze zimowy czas), natomiast o 19😲0 już 29 marca (letni czas).
Ale widno o tych godzinach będzie pewnie jeszcze kilka tygodni wcześniej bo po zachodzie słońca też jest przez jakiś czas jeszcze widno.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się