Książka skarg i wniosków

Szanowni moderatorzy
bardzo dziękuję za interwencję w temacie o zachodniopomorskich stajniach
forumowiczka szukała stajni do jazdy w okolicach Szczecinka, poleciłam stajnię kuzyna, ale nie wolno mi było, bo to chyba reklama...
gdyby polecał ktoś obcy - to luzik...
zadałam też pytanie o to gdzie się podziały tłumy poszukujące stajni w okolicach Szczecina,
to też była reklama, bo mam wolny boks już - uwaga - 2gi dzień...
zatem kochani modzi - na prawdę dziękuję za uważne czytanie postów oraz kasowanie wszelkich "reklam"
proponuję również wykasować WSZYSTKIE dyskusje o stajniach - każda z nich wszak może być reklamą  😵
i tak powinno zniknąć 3/4 forum z polecanymi markami, paszami, sklepami
zostanie tylko regulamin, oraz "książka skarg i wniosków" hihi
_Gaga, o czym ty mowisz?  😲 nikt ci nic nie wycinal z tego co widze. tzn ja na pewno nie, a po przegladnieciu twoich wiadomosci, posty o takiej tresci jak opisujesz znalazlam tu:
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,63065.msg1506511.html#msg1506511
Jeezu
po "Stu latach" na forum volty/re-volty etc odkryłam, że zachodniopomorskie ma 2 osobne wątki: jeden na towarzyskich, drugi na "koniach"
wczoraj szukałam jednego z wątków, trafiłam na drugi i... narobiłam jakiejś bezsensownej afery  🤔
😡 😡 😡
teraz mi straszliwie głupio, zachowałam się jak gówniarz i bardzo bardzo przepraszam moderatorów i forumowiczów
następnym razem 74 razy sprawdzę czy nie piszę jakiś totalnych idiotyzmów
jeszcze raz przepraszam  😡
oj tam, oj tam  😉  :kwiatek:
Stęskniłam się za PonPon 😉 Miała mieć bana w celach naukowych do 5 września. Został zdjęty? 🙂
mi wyglada na to, ze zostal zdjety.
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
10 września 2012 21:56
A ja mam wniosek: Zauważylam, że nie można wyszukiwać postów za pomocą wyszukiwarki w obrębie wiadomości wysłanych przez użytkownika- byłoby to pomocne, ponieważ szukałam konkretnej informacji o konkretnym użytkowniku i niestety bardzo utrudnił mi poszukiwania fakt, że nie można w ten sposób wyszukiwać. Wydaje mi się, że od struny techicznej jest to dość łatwe do zrobienia?
arivle jest taka możliwość 🙂
a ja mam postulat, zeby buttony do galerii i ogloszen wyswietlaly sie w profilu. teraz, chcac znalezc czyjes ogloszenia, musze wejsc w jego profil, posty, ktorys watek, w ktorym pisal, i dopiero z tego poziomu moge kliknac ogloszenia.
Przecież masz pod awatarem...
no wlasnie, pod avatarem. w profilu nie. wiec, zeby kliknac button ogloszen lub galerii musze wyswietlic posty uzytkownika i wejsc w ktorys watek i stamtad kliknac. a chcialabym z profilu.
ash   Sukces jest koloru blond....
11 września 2012 14:30
katija świetny pomysł! Miałam pisać o tym samym!!!
root   szef wszystkich szefów
11 września 2012 15:01
katija, ash, to da się zrobić 🙂
ja też o tym myślałam! wydaje mi się, że ułatwiłoby to serfowanie po re-volcie :kwiatek:
ash   Sukces jest koloru blond....
11 września 2012 15:52
katija, ash, to da się zrobić 🙂


rewelacja!!!!🙂🙂🙂
i przy okazji dziękuję za naprawienie mojej skrzynki z wiadomościami :kwiatek: :kwiatek:
katija, ash, to da się zrobić 🙂

ale fajnie 🙂
a dalo by sie zrobic jeszcze "idz do strony"? bo przegladanie watku poprzez przerzucanie co 3 strony, jeszcze przy wolnym necie jest dosc upierdliwe  :kwiatek:
a dalo by sie zrobic jeszcze "idz do strony"? bo przegladanie watku poprzez przerzucanie co 3 strony, jeszcze przy wolnym necie jest dosc upierdliwe  :kwiatek:


Dokładnie... ostatnio w wątku o ślubie, jak chciałam zobaczyć suknię Endurki musiałam przeskoczyć 200 stron  😵
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 września 2012 18:47
Jak już prosimy i fajnie by było gdyby można było cytować tylko fragmenty wypowiedzi. Tzn obok buttonu "cytuj" żeby był drugi, taki cudzysłów i można było myszka zaznaczyć tekst, kliknąć ten cudzysłów i cytowałoby tylko to co zaznaczyliśmy. Nie wiem czy jasno to opisałam. Ta opcja jest dostępna na wielu innych forach.
JARA, ale to akurat przeciez nie jest zaden problem. cytujesz sobie calosc i wycinasz niepotrzebne nie? a ci co tego nie umieja zrobic/nie uwazaja za stosowne i tak nie beda uzywali cytowania czesci.
cieciorka   kocioł bałkański
11 września 2012 22:34
katija, nie, to jednak robi różnicę, tak było na starej volcie. Wygodne bardzo.

Podpisuję się pod prośbami i chciałam dopytać, czy skrzynka nadawcza zostanie naprawiona, żeby było widać adresatów?
Czy to tylko u mnie nie wyświetlają się statystyki z działu "ogólne niekońskie" z ogłoszeń? Bo wszędzie mam po 0, a ludzie jednak piszą o te rzeczy, więc musieli kliknąć. W innych działach wszystko w porządku.. Wrzucam na skanie problem:

Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
15 września 2012 18:05
U mnie jest tak samo.
root   szef wszystkich szefów
15 września 2012 23:33
Ok, zgłoszenia przyjęte. Wszystko co się da porobię, ale jak wrócę z wakacji, czyli dopiero w październiku 😉
Dzięki root  :kwiatek: Najbardziej mnie denerwują te ogłoszenia i np. w wysłanych wiadomościach nie ma do kogo wysłałam PW.
2 rzeczy 🙂 :
1)czy można by zmienić w regulaminie podpunkt 2? ten o ogłoszeniach? że jest odpowiednia strona, wątki itp. i nie można umieszczać ogłoszeń nigdzie indziej?
2) czy dałoby radę przy rejestracji nowego użytkownika w którymś momencie wrzucić regulamin? a zamiast pytań o inną nazwę tranzelki, czy innych (nie wiem, dawno miałam rejestrację), zapytać po prostu o rzecz umieszczoną w regulaminie? przynajmniej ci nowi zaczęliby go czytać
jeszcze mnie naszlo takie cos, choc nie wiem czy to jest w ogole mozliwe:
czarna lista sprzedajacych. czyli- nacielam sie na transakcji z uzytkownikiem, bach dodaje go sobie do listy i nie ogladam wiecej jego ogloszen. wyczytam kogos w nieuczciwych, klik, na czarna liste, i tez sie nie wyswietla.
da sie?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
25 września 2012 20:33
Można by było wprowadzić ograniczenie ilości znaków w nickach? Bo te dłuższe rozjeżdżają forum kompletnie. Zwłaszcza jak się na telefonie czyta.
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
28 września 2012 15:49
Można skrócić linka rozjeżdżającego forum w wątku emigracyjnym na towarzyskich? :kwiatek:
Becia23   Permanent verbal diarrhoea
04 października 2012 13:38
Czemu wątek o aborcji został zamknięty?
No właśnie, co jest? Tak bez słowa wyjaśnienia ciach i zamknięte?!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się