kącik skoków

Hej.
Jedzie ktoś do Warki w ten week ? ;-)
nie ma jeszcze propozycji na MWiM dk, czy ja po prostu nie potrafię ich znaleźć  😜?
Do Hippiki? Widziałam..

Natomiast nie widzę do Łącka  👀
no do Słupna to są, to w sumie pojutrze 😁 ale chciałam duże konie w Łącku zobaczyć, a nie ma...może na dniach będą.
Happiowa Chcesz jechać do Łącka?

Pare fotek z tych nie udanych zawodów w Jabłonnie  😵

i joker na którym miałam elim   😡

severus  :kwiatek:
Severus   Sink your teeth into my FLESH
07 września 2012 09:51
Dramka - zapomniałaś o czymś  😁  🤬
za duza fota!
Nie zapomniałam, ten brylancik wstawiłam w odpowiednim wątku  😁
Severus   Sink your teeth into my FLESH
07 września 2012 09:57
To lecę poszukać 😀
Bischa   TAFC Polska :)
07 września 2012 10:03
Dramka, nie w Słupnie a w Jabłonnie 😁
Nie chce nawet wymówić  😁
Severus   Sink your teeth into my FLESH
07 września 2012 11:07
A właśnie, zawsze mnie to zastanawiało: to się odmienia "jabłonnie" czy "jabłonnej"? Oba wydają się poprawne... 🤔
Dramka pożyjemy, zobaczymy... chociaż powoli sie rozmyślam 😉 napiszę do koleżanki, może ma jakies Twoje foty 🙂
Severus ja zawsze myślałam, że w Jabłonnej, ale na zawodach mówili w Jabłonnie, na ogłoszeniu gdzieś też tak było.
fotka z Olszy  😀
ja jutro będę w Słupnie z aparatem, jak ktoś jedzie to mogę porobić zdjęcia 🙂
Może to nie za bardzo na temat, ale mam nadzieję, że będzie mi wybaczone 😉
nazwy miejscowości będące przymiotnikami odmienia się jak przymiotniki - np. w Białej
a takie, które przymiotniki przypominają, ale nimi nie są - np. Jabłonna - jak rzeczowniki. więc - w Jabłonnie 🙂
wilczyk, my się prosimy o zdjęcia. Duże siwe z amatorów.

My jesteśmy po pierwszym dniu. Mamy 5 pkt. karnych za ominięcie i woltę we pierwszym półfinale. Drugi 90 cm na czysto. No i na konie mamy jeszcze mój zerwany do połowu paznokieć, bo Kaszmir nie chciał wracać do domu.
Zobaczymy, co jutro, bo na razie umieram na Apapach.
Ale Koń idealnie w 2 półfinale  😍
kaszmirowa2302 szkoda, że rano nie napisałaś, bo raczej nie mam 😉 ale jeśli jutro będziesz, to mogę zobic 🙂
No i czas na mnie, zacznę się bardziej  w tym wątku niż tylko przeglądać/czytać.
Jesteśmy na regionalnych zawodach w Swoszowicach. Nasze pierwsze zawody wyjazdowe, nowe, odmalowane <ofc straszne dla nas> przeszkody. Oczywiście w L1 muuusiał stać mur a jak na niego patrzyłam to automatycznie robiłam się zielona  😁. Po dzisiejszym dniu jestem mega zadowolona z konia, bo ostatnio z naszą formą było krucho, przejazd licencyjny zdany 🙂. Wypadałoby pojechać to srebro by zacząć startować coś wyżej  🏇 😅
Będziemy na pewno, więc jakbyś mogła coś złapać  :kwiatek:
brunatna gratulacje 😀
kaszmirowa ok, to będę polować na dużego, siwego Kaszmira w amatorach 🙂
O, super, że już są! 😅 Wybiera się ktoś może? Możliwe, że ja wpadnę z kopytnym 😀
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
11 września 2012 19:27
A kto wybiera sie do BB w ten weekend?
A kto wybiera sie do BB w ten weekend?

jak zwykle ja ;-)
i ja, tez jak zwykle😉
Elena   emocjonalnie elastyczna
12 września 2012 18:00
robił ktoś może zdjęcia w ostatni weekend w Swoszowicach ???  👀
Muszę sobie wbić w ten mój pusty łeb żeby na parkurze galopować  🤬
Dramka, jak ci się uda 🤣. Ale dobra wiadomość jest taka, że podłoże powinno być elastyczne, a ni za mokre, ani za suche, na pewno nie taki beton jak w zeszłym roku.

Widział ktoś w sobotę w TV spektakularną glebę Marka Kutschera z Corneta O.w Lozannie? Może to małostkowe  😡, ale w pewnym sensie pocieszające, że nawet jeździec tej klasy może spaść w locie.
ja widzialam. pocieszajace, ale prawda taka, ze nie spada, kto nie jezdzi. poza tym mysle, ze takich kwiatkow (nie mylic z Bartkiem Kwiatkiem) jest wiecej, tylko rzadko sa bezposrednie relacje 😉

btw sa gdzies wyniki ligi mazowsza? skończyła sie juz edycja??
ciekawska, dzisiaj był finał LM a czy są już wyniki to nie szukałam. sprawdź na adkonie.pl🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się