kącik skoków

No jest dużo więcej. Bezpośrednie relacje są bezlitosne. Np. zdecydowane odmowy skoku konia Kevina Stauta - wówczas lidera P.Ś. Ale czegoś takiego jak w Lozannie nie widziałam od xx lat 🙂 Nawet sam zainteresowany się śmiał. Że wyleciał na szyję, mało dziwne, ale że z szyi takie salto w bok wywinął... no było na co popatrzeć.
Jak się ogląda powycinane relacje to można dojść do mylnego wniosku, że to bułka z masłem.
Dokładnie. Nie spada ten kto nie jeździ. Wczoraj mało brakowało jak wyszłam z szeregu z drągiem w zębach  😁
halo
Ja widziałam. Oglądałam też tegoroczne CSIO St Gallen i przez trzy dni nie widziałam ani jednego spzitalnego skoku. No może poza zawodnikiem włoskim, który styl prezentował nienajlpeszy. Nie powiem taki poziom obejrzany live robi wrażenie.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 września 2012 10:45
zmienię temat na bardziej przyziemny...wiadomo co w tym roku z HPP? bedzie? a jezeli tak,to gdzie i w jakiej formule? ktos cos wie?
w projekcie kalendarza centralnego na 2013 nie ma zadnych zaowdów z tego cyklu...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
17 września 2012 11:58
Na stronie HPPskoki też cisza na razie. W zeszłym roku o tej porze już był kalendarz i w ogóle jakiekolwiek informacje. W końcu w połowie października była pierwsza kwalifikacja. A teraz cisza na morzu.
Była jakaś info, że jest opcja iż pucharu może nie być?
tarantevents miał podpisana organizacje HPP na 5 lat i ta piąta edycja skończyła sie w kwietniu tego roku. tez jestem ciekawa czy ta impreza dalej pociągnie, z drugiej strony jakie to ma znaczenie dla tych, którzy bedą jezdzic, przecież imprezy wchodzące w sklad nadal beda rozgrywane..
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
17 września 2012 13:05
niby żadnego,ale muszę niedługo złożyć pismo na sponsoring i wpisanie m.in cyklu na HPP byłoby najłatwiejsze,a tak muszę pokombinować  😉... tym bardziej,że opieranie się na dostępnym na stronie PZJ kalendarzu jest jak wróżenie z fusów  🤔
ja dzisiaj też o mało nie gryzłam ziemi 😀 okser metrówka i jakoś tak mi się noga ze strzemienie wyśliznęła ,że przeleciałam  po skoku już przez głowę,ale na nogi 😀,ale koń wyratował w każdym bądź razie 🙂
Tak się kończy jazda bez galopu  🤔
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 września 2012 10:20
też sie wgryzasz w grzywę? 😁

ja w niedziele jade na ZT do Sopotu,zdecydowałam,że 2 xN sobie pojade po takiej przerwie 🙂
kto jeszcze będzie w Sopocie oprócz Klami i Ktoś?
Musze przygotować transparenty  😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 września 2012 11:15
Ty lepiej weź zapasowe gumki  😎 😁 😂

nie chcesz mi poluzakowac? wezmę wtedy drugiego konia  🤣
Moon   #kulistyzajebisty
18 września 2012 11:36
Ja będę chyba, chociaż wyjątkowo bez aparatu.
Ktoś, z wprawy chyba jeszcze nie wyszłam, mogę poluzaczyć jak chcesz ;-)
A kto na Mistrzostwa Pomorza śmiga? 😉
ooo to Moon poluzakuje, bo ja z aparatem  😁  i ogon będę za sobą ciągnąć  😂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 września 2012 12:02
Moon, ale serio,serio? bo Filut to to kulturalny nie jest 😁
Dramka, a spadłaś czy się wgramoliłaś?
Ja pewnie będę w niedziele w Łącku z aparatem, więc moge porobić zdjęcia. Raczej będę robić wszystkim ale nie wiemw jakich godzinach dotre.
Moon   #kulistyzajebisty
18 września 2012 16:08
Ktoś, wal śmiało, najwyżej się uzbroję w buty z metalowymi noskami, niezdzieralne rękawiczki i 100 - metrową lonżę.  😁
ew. zawsze do niedzieli możesz włączyć tryb naturalnego ukulturalniania  😂
Dramka, a spadłaś czy się wgramoliłaś?


wgramoliłam się zębami po grzywie  😁
Dramka brawo 😉


My się do Sopoćkowa wybieramy 😀 Na pierwsze zawody po ponad roku 😀 Muszę korzystać że podłoże dobre, bo nam tylko bo takim wolno jeździć 😀
na stronie CH jaszkowo jest napisane że I kwalifikacja HPP będzie u nich 26-28.10 😉
wichrowelove, dałabyś mi link? Bo ja ślepa.
Dramka, to brawo.
Ja to bym straciła wiarę pewnie i się puściła ( bez skojarzeń)  😀
Perlica   :kwiatek:

Kto do Łącka?  👀
Ja chciałam do Łąckaaaaa, ;(
ale Mistrzostwa nie są otwarte, więc dupa..
Otwarte  🤔
Są jednak?
Inne województwa mogą startować w Mistrzostwach ?  🤔
Startować można - ale w klasyfikacji Mistrzostw trzeba być z Mazowsza - tak stanowi regulamin. Młyn będzie okrutny - ponad 130 koni podobno.
karolciaequilano   marzenia się spełniają
19 września 2012 18:25
Dziś w rozmowie z PZJ dowiedziałam się, że raczej nie planują kolejnej edycji HPP...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się