Kącik odwiedzin czyli będę w....

Od 15 do 28 będę nad naszym pięknym zimnawym morzem, na Helu. Nie będę zmotoryzowana, ale rzut beretem (promem) od Trójmiasta. No i rower będę miała do dyspozycji. Może jakieś spotkanie, kawa, odwiedziny koniarskie lub nie? Do siebie (Jurata) też zapraszam, mogę przenocować gościa na kanapie.
cieciorka   kocioł bałkański
29 lipca 2012 23:47
Chciałby się ktoś spotkać w: Gliwice/Katowice/Chorzów?
trzynastka   In love with the ordinary
29 lipca 2012 23:49
Jak Gliwice to ja 😉 Jakbyś potrzebowała przewodnika to pisz 😉
Bedzie ktos za miesiac, dwa w Londynie? Bede szla do ambasady, bo mi sie termin paszportu konczy 😉



ja będę 15 sierpnia, niestety tylko chwile, bo muszę złapać tam pociąg. Potem można mnie spotkać w Walii, ktoś reflektuje? 👀
Dworcika   Fantasmagoria
30 lipca 2012 10:45
Do Torunia nikt się nie wybiera? 😉
Huculska Ostoja   Fotografia Beata Gan
31 lipca 2012 08:33
4 sierpień sobota bedę miała cały wolny dzionek
ktoś może wie gdzie sa jakieś warte polecenia stadniny w gdańsku ,albo okolicach ?
Dzisiaj bede prawie caly dzien w Verden. Niestety tylko na piechte, ale zawsze. Moja kolezanka startuje w trzylatkach. Jak by ktos sie tam szwendal, to dawajcie znac. 🙂
Nie ma kogoś na forum kto ma konia/konie w Holandii? Strasznie brakuje mi końskich zdjęć a i przy okazji chętnie bym kogoś poznała. 🙂
cieciorka   kocioł bałkański
06 sierpnia 2012 12:43
nine, byłoby super, ale jednak nigdzie się nie wybrałam :P 😉
Adaaa   Me gusta el caballo, me gustas tu!
06 sierpnia 2012 18:00
ikarina daj znać jesli nadal masz w planach Londyn 🙂 Ja sie z checia spotkam 😀

Jun ja mam w planach wycieczke do Walii, musze sie tylko dowiedziec jak z urlopem w pracy, ale podejrzewam, ze dałabym rade we wrzesniu/pazdzierniku 😀
jestem dziś w Nowym Sączu i będę jechać w kierunku Rzeszowa. Jakaś kawa po trasie? chętnych proszę o tel. 669 969 405.
W piątek do 14 będę w Lublinie.
Trojmiasto! Bede w Gdansku w pazdzierniku od 11 do 15. Jak ktoras z was ma ochote na kawe czy herbate, to dawac znac! 🙂 Co prawda bede mieszkac w Lublewie, ale od czego sa autobusy 😉
Witajcie Podróżowicze Re-voltowi😉 19-20 września będę w Toruniu na konferencji i tak się składa, że pociąg mam wcześnie rano i około 14😲0 powinnam dojechać do miasta słodkich pierników🙂 Czy ktoś ma ochotę się spotkać i pokazać jako Przewodnik odrobinę Torunia. Może jakaś kawa i pogaduchy o koniach?😉
pozdrawiam.
ewamloda, w Toruniu jestem ja :P Teraz co prawda mam mocno "latany" moment, ale postaram się wytargać parę godzin 🙂
Dworcika no to byłoby super🙂 gdyby Ci się udało znaleźć trochę czasu. Dam Ci znać na priv odnośnie szczegółów.
Pozdrawiam !
kujka   new better life mode: on
10 września 2012 09:04
Bede jutro w Lublinie! o 12 mam rozmowe na ul 3 maja, a potem mam troche czasu do pociagu o 14:40. Moze ktos chetny na jakis spacer czy tez lunch? 🙂
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 września 2012 15:23
od 30.09 do 5.10 będę w Dublinie, głównie biegać i oglądać miasto. I focić, dużo focić. Nie mam żadnego konkretnego planu, więc jeśli ktoś z okolic chciałby się spotkać na kawę czy piwko, to bardzo, bardzo chętnie =)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 września 2012 16:26
Strzyga, o ja o ja, ale Ci zazdroszczę 🙂 Pheonix Park odwiedź, z resztą 6 dni to za mało żeby zobaczyć tą cudowną wyspę  😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 września 2012 17:43
Jara - teraz chyba zwiedzę jedynie miasto, bo mam pewne ograniczenia, ale mam nadzieję, że to nie będzie moja jedyna wizyta w Irlandii =)
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 września 2012 18:40
Mieszkałam w Dublinie 3 lata 🙂 6 dni to niby dużo czasu, ale nie da się wszystkiego w tym mieście zobaczyć.
Wybierz się do "fabryki" piwa Guiness, pojedź Dartem (pociąg podmiejski) do Howth tam są foki, wybierz się do Pheonix Park (park ma ponad 700hektarów i biegają po nim sarny, jelenie, daniele). Wybierz się na plazę do North Bull Island. I w ogóle zazdroszczę Ci, ile bym dała żeby wybrać się tam znów  💃 , a jak tam byłam to nie cierpiałam tego miejsca. Wypić Bulmersa, te puby, zrobić zakupy w Penneys. Ehhhh.

Irlandia to przepiękne miejsce.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 września 2012 18:56
Dzięki wielkie za wskazówki! Zrobię sobie listę i nacykam dużo fotek =)
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
12 września 2012 20:37
Kurczę, taki piszecie o tym Dublinie i brzmi to zachęcająco 😀 Chyba wybiorę się tam na wycieczkę jak siostrę odwiedzę...
prawdopodobnie będę w weekend w Trójmieście, albo na Helu.
Ktoś coś?  👀  😀
odwiedziny w stajni również wchodzą w grę  😀
Jutro tj. 18.09 będę szaleć Olsztyn, Elbląg. Ktoś ma ochotę na kawę?
O której będziesz w Olsztynie ??
Po południu i na noc. Właśnie szukam hotelu.
Bera jeśli mnie do jutra nie rozłoży choróbsko to chętnie się spotkam. Gdzie się w końcu zatrzymałaś?
Hotel na Skarpie.
Czy jest tu ktoś ze Starogardu Gdańskiego  lub okolic?
Będe tam za 2 tyg i mam całą sobote do dyspozycji , zatrzymam sie w hotelu niedaleko stada  🙂
Bede jutro w Lublinie! o 12 mam rozmowe na ul 3 maja, a potem mam troche czasu do pociagu o 14:40. Moze ktos chetny na jakis spacer czy tez lunch? 🙂

Szkoda, że nie zajrzałam do tego wątku wcześniej, bo chętnie bym się spotkała z Tobą kujka 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się