Kącik odwiedzin czyli będę w....

ciska ja jestem 😀 tylko nie wiem cz w tym czasie będę bo ogólnie przebywam w DE,ale jakby co to dam znać 😉
Iga  to pisz jak coś 🙂

Też chetnie spotkam się z kimś z Gdańska , Sopotu i okolic bo tak naprawde chetnie zatrzymałabym sie gdzies blizej koniarzy lub w hoteliku przy stajni. Bede się jutro rozglądać za miejscem  🙂
Czy jest tu ktoś ze Starogardu Gdańskiego  lub okolic?
Będe tam za 2 tyg i mam całą sobote do dyspozycji , zatrzymam sie w hotelu niedaleko stada  🙂


Ciska ja też być może będę 🙂

baffinka będziesz coś zwiedzać w 3mieście? Jeśli będę mieć wolny weekend to bardzo chętnie na kawę zapraszam  albo coś pozwiedzać 😉 :kwiatek:
a co w Stadzie bedzie w tym terminie? bo ja chyba podjade na probe ogierasow
Od jutrzejszego wieczora do... nie wiem (prawdopodobnie przyszłej środy) będę w okolicach Torunia 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 września 2012 18:09
Potrzebujemy Waszej pomocy. Poszukujemy osób z okolic Kołobrzegu, albo np. Bydgoszczy, kto pomogłyby nam w niedzielę w transporcie Egzo (stary amstaff ze schroniska) do nas - Warszawa.
Mamy niekoniecznie sprawne auto aby jechać 1200km, ale chętnie pojedziemy np. do Bydgoszczy i odbierzemy niunia. Tylko potrzebujemy pomocy od Was, abyście pomogli i dowieźli dziadzia do połowy trasy.
Może ktoś ma czas, auto, chęci?

Kontakt: Fundacja AST (klik w sygnaturę poniżej) 😉
Kasija prawdopodobnie w sobote się wybierzemy do Gdańska zobaczyć. Jade z kumpelą i z kumplem, więc też musze się troche z ich zdaniem liczyć. Wszystko też zależy od pogody.
Jakby co w niedziele będziemy na pewno na hipo na zawodach towarzyskich- głównie na konkursie P i N  😀
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
21 września 2012 07:59
to przyjedźcie jeszcze na L,bo na 90% biorę też Fi(l)uta 🤣
Chess, trzeba to wykorzystać! Co prawda termin słaby, bo ja ostatnio latam i to chora, ale odpuścić to by bylo nieładnie 🙂

Wybieram się pon-  wt - śr na podkarpacie. Będę krążyć jak zwykle. Ktoś chętny na kawę?
Ja!
Poniedziałek po południu pasuje?
Od 14 do 18.30 mam nawciskane zabiegów. Reszta godzin może być 🙂
19.00? Kolacja?

http://www.dworboratyn.pl/o-dworze  to daleko od Ciebie?
Tak i nie, ponad 20 km na pewno będzie.
A będziesz może jechała 4?
pokemon, no pewnie tak. Szukam noclegu od razu 🙂
Ale to jakaś aluzja  😁 możesz u mnie się przespać.
I od razu piszę pw.
OK Laski! W przyszlym tygodniu Gdansk (mialam sie przypomniec). Od czwartku do poniedzialku bede. We wtorek rano wracam. Jak jakas chetna na herbatke cy cus, to dawac znac.
pokemon, żadna aluzja. Testuję hotele nałogowo 🙂
Podbijam. W poniedziałek i wtorek jestem w Krakowie.
To co, kawka jutro ok 17-18? 🙂
Hiacynta, bardzo chętnie.
a ja jestem w Lublinie, mogę kogoś odwiedzić, mogę? Strasznie mi tu samotnie!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
18 października 2012 15:55
chciałby ktoś jutro ok 15-16 napić się kawy w Krakowie? 🙂

Edit: juz ktos jest 🙂
a ja up! 🙁
Gavi, a Ty tak na dłużej w Lbl? Ja czasem tam zaglądam. Może pod koniec tygodnia będę. Jeśli jesteś zmotoryzowana to zapraszam do mnie. 80 km z Lbl.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
22 listopada 2012 11:12
4-5.12 idę w Krakowie na na szkoleniu 🙂
Jakby kto miał wolny wieczór i ochote na spotkanie pisac na priv 🙂
jutro i pojutrze będę w gdańsku i sopocie  😉
na 99% będę w sobotę na hipodromie  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 listopada 2012 16:19
kotlet- ja najprawdopodobniej będę jeździła szalone maluchy.
Strzyga, z tego co mi na razie wiadomo to bede miedzy 9 a 14sta bo tak bedzie na hipodromie moja kolezanka (moze znasz, ona trzyma tam takiego siwka Cekina)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się