Nasza twórczość fotograficzna cz. II

Pursat   Абсолют чистой крови
16 września 2012 12:25
Pytanie trochę z innej beczki - da się poprawić ten plik?



To print screen ze zeskanowanej do pdf książki.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 września 2012 12:39
[s]w tym PDFie też tak wygląda?[/s]
edit: Jezu, czytać chyba nie umiem  😵
Pursat czy zdjęcie w książce było takiej jakości czy tak skaner poszalał?
Pursat   Абсолют чистой крови
16 września 2012 16:53
Mam tylko ten pdf, nie widziałam oryginału, nie mam pojęcia. 🤔
Pursat, niestety się nie da. Skaner wyciął część informacji. Trzeba by to kolorować piksel po pikselu...
Pursat   Абсолют чистой крови
16 września 2012 18:25
Rozumiem. Dzięki. 🙂 Zmniejszyłam, lekko rozmyłam i wygląda trochę lepiej.
Padokowo.  😉 Bardzo mile widziane wszelkie opinie, rady, uwagi  :kwiatek:
Troche nietypowy kadr z dzisiejszej sesji. Pierwszej z kilku, robimy zdjęcia do firmowego kalendarza  🏇
mnie się podoba!
wszystko cacy.
i koreczek jaki idealny!
ta nieostra ręka na 1 planie jest nie halo, mi burzy całą fotkę  🏇
No to moje skromne 3 zdjęcia z wakacji 😀







nuna 2 super bo z klimatem...

u mnie cos takiego wyszło



jesiennie

fajne, fajne i te warkocze 🙂
Pursat   Абсолют чистой крови
18 września 2012 21:23
Szkoda, że warkoczyk przysłonił oko. Ogólnie fajne, tylko trochę na minus, że koń ma jakieś dziwne wynalazki w pysku.
Pursat w pysku ma pelham i to normalnie zapiety, za to wodze ma pomysłowe z martwym wypięciem i to jest bajer dopiero 😉
wodze thiedemanna albo ich odmiana z przelotówką


lato lato...

Pursat   Абсолют чистой крови
19 września 2012 12:10
m.indira, pelham sam w sobie mnie nie razi, tylko właśnie te wszystkie paski. Ale swoją drogą, po co takie kiełzno, skoro wodze są zapięte tylko do górnego kółka?
MartaBaranowska: Brak słów  💘 Przepiękne, a fryzik to już w ogóle!
patid1220: Dlaczego takie wyblakłe te zdjęcia. Pierwsze jest naprawdę fajne, choć trochę inaczej bym ucięła. Podoba mi się pomysł, ale trochę kolory i kontrast można podciągnąć, mniej więcej (mój laptop przekłamuje kolory, więc nie zawsze pokazuje efekt jaki chcę) tak jak w załączniku.
Fog bardzo dziękuje za opinie, rzeczywiście lepiej wygląda to zdjęcie po dodaniu kontrastu i innym wykadrowaniu
Fog bardzo dziękuje za opinie, rzeczywiście lepiej wygląda to zdjęcie po dodaniu kontrastu i innym wykadrowaniu

Nie ma sprawy  :kwiatek:
A do poprawiania zdjęć na początek polecam PhotoScape, świetny program.
Fog tak wiem mam ten program  🙂
m.indira, pelham sam w sobie mnie nie razi, tylko właśnie te wszystkie paski. Ale swoją drogą, po co takie kiełzno, skoro wodze są zapięte tylko do górnego kółka?

Zapewne kiełzno zaprzęgowe, a koń wzięty pod siodło. Nikt nie będzie w pysku kombinował/przepinał bez potrzeby, żeby "ładniej" wyglądało. A wodza Thiedemanna zazwyczaj sensowniejsza niż czarna, tylko rzadziej spotykana.
Aflacja, kadr pierwszego całkiem fajny, ale kolory jakieś takie mdłe i trochę chyba jakościowo nie halo. Drugie mogłaś kadrować nieco niżej, tak, żeby nie ucinać tuż pod uszami, bo źrebak niekorzystnie wypadł (też mi kiedyś na to uwagę zwróciła chyba m.indira🙂 ).
armara, bardzo fajny koreczek. Mnie ta dłoń na pierwszym planie nie przeszkadza za bardzo 🙂.
Nuna, pierwsze jak dla mnie trochę chaotycznie przez niejednolite tło - tu zielone, tu brązowe, tu jakiś żółty kwiatek, z którego zrobiła się plama itd. Drugie ma naprawdę bardzo fajny klimat, jak ktoś już wspomniał przede mną 🙂.
m.indira, a masz może to foto w kolorze? Jestem ciekawa, jak wygląda 🙂.
patid1220, owady trochę nieostre, trzecie jest ciemne i ma dziwny kadr + przeszkadza mi ta mucha. Ostatnie jest w pewien sposób ciekawe (piszę o zdjęciach z pierwszego postu! 🙂 ).
MartaBaranowska, oba zdjęcia piękne 😍
Dawno mnie tu nie było 🙂. Wrzucę swoje z zawodów 🙂.
wymodelowana
Dziękuję :kwiatek: Heh, byłam tak skupiona na koreczku, że dłoni...nawet nie zauważyłam  😁
MartaBaranowska
Przepiekne obydwa, światło na drugim - obłędne, to wschód słońca ?

Mi z siostrą ostatnio całkiem odbiła palma  😁 Słitaśne kadry vol. 1
Z przykrością stwierdzam, że nie umiem kadrować i ciągle ucinam odnóża ludziom, grrr. Czas wziąć się za siebie, nooo.






armara - uśmiechnęłam się na 2 zdj 🙂
niczym rusałki, miałam przed oczami jeszcze konia tak wesoło podskakującego  😁
Time, tak wesoło podskakujący wystarczy? 😁
hahahahahahhaha nic tylko wkleić do tamtego zdjęcia, jak ulał 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się