Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

super ten tatuaż  💘

Frania, części się podobał część miała takie samo zdania jak mój tata, czyli: czemu kolczyk a nie tatuaż  😉
Ja też czuję pręcik między kuleczkami  😉
Frania normalne, normalne, też go czuję. Mi parę dni temu coś się zaczęło z nim dziać, bałam się, że migruje, bo miał wielkie i czerwone dziurki wielkości kulek  🤔 Ale popsikałam trochę octeniseptem, wiązałam włosy i jest w porządku 🙂
A ja mam jutro termin na 12 na mój pierwszy tatuaż  😜
Napis, wewnętrzna strona ramienia. Mam nadzieję, że nie ucieknę jak zobaczę igłę  😁
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 września 2012 15:35
kolebka nie zobaczysz igły 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
21 września 2012 16:52
smarcik, ja tam się patrzyłam jak mi dziergali wewnętrzną stronę ramienia 🙂 ja to lubię w ogóle patrzeć na tatuowanie. pewnie większość tatuatorów tacy klienci wkurzają, w końcu kto lubi jak się im na łapy patrzy  😁
kolebka, pochwal się później koniecznie!
Ja też mam nadzieję, że mi nagle nie odwali i nie ucieknę 🤣
Na razie powtarzam sobie, że wszystko będzie okej 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 września 2012 18:53
sei ja też się patrzyłam, chodziło mi o to, że ta igła jest tak maleńka że po prostu jej nie widać  😉
Mam trochę głupie pytanie, ale po czym poznam, że kolczyka zaczyna mi migrować?
ekuss   Töltem przez życie
22 września 2012 16:58
Ja już mam zaplanowane wszystkie tatuaże jakie chcę  😂 Na kolczyki nigdy nie miałam jakoś zacięcia (tylko 6 dziurek w uszach) za to tatuaże mi się strasznie podobają! Robił ktoś może pod piersią, na biodrze i żebrach? Ponoć to właśnie miejsca, w których najbardziej boli,bo jest mało tłuszczu i tego się boję właśnie :/
Byłam, przeżyła, wróciłam. Nie było tak źle. Gorzej zniosłam pierwsze domowe depilowanie 🤣
Efekt poniżej
Chess - super wykonanie moim zdaniem! Aczkolwiek nie moje klimat tatuażowe  🙂

Ja mam jednak przeniesione spotkanie na środę - ofc się pochwalę  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
22 września 2012 19:50
kolebka, w jakim studio robisz?

smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 września 2012 19:54
ekuss ja mam pod piersią, nie bolało  😉
Nie znam się na tym ale też wydaje mi się, że jest nieźle.
Facet w tym studiu jest naprawdę świetny. Podsunął mi pomysł na drugą część tatuażu i najpewniej niebawem znów u niego zawitam (ceny są o tyle niższe niż u mnie, że opłaca mi się przyjechać)
madmaddie Szczerze mówiąc, nie wiem jak nazywa się to studio, na Szewskiej bodajże. Gość ma ksywę Ozzy, jest znajomym mojego faceta, który ma od niego dwa tatuaże, jego brat też u niego robił - naprawdę świetne wykonanie, także sprawdzony 😉
Super tatuaż, wzoru nie komentuję 😉 Ja mam wszystko - pomysł, czcionkę, pieniądze, tylko czasu na zaklepanie terminu nie ma...
ehh a ja mam problem, bo wiem jaki bym chciała tatuaż, ale wiem też, że nie znoszę mieć na sobie "rzeczy niezdejmowalnych" 😉 poza tym jednak czarne tatuaże po jakimś czasie robią się mniej czarne i nie wyglądają już tak ładnie jak na początku... :/
chyba bede musiala pozegnac sie z kolczykiem  👿
Migruje?
Jesteś pewna? Może poprostu się goi  🤔
Mam wrażenie, ze juz ktos kiedys o to pytal, ale totalnie nie przypominam sobie kto  😡 jaki najmniejszy musi byc wzorek, aby za iles lat nie "zlał" sie i nadal był wyraźny? Chcę wytatuować na nadgarsku kilka waznych 'symboli' - m.in. podkówkę, i zastanawiam się, jak najmniejsze to moze byc, zeby za jakis czas nie było zlane to w jedną plamę🙂
Jutro idę do gościa, który go robił i się jeszcze upewnię, ale raczej tak. Pręt pod skórą mi się wygiął w łuk, który naprawdę wyraźnie czuję pod skórą.
Szkoda by było 🙁 trzymam kciuki, żeby jednak się uchował 😉
Chess, gdzie w Toruniu robiłaś?
W Alienie (na Podmurnej)
Moje maleństwo  😀

Anaa - kolory też blakną, to normalne.
Co parę lat trzeba sobie poprawić swoją dziarę, przy okazji można coś do niej dodać 😉
sei   . let's grow old together & die at the same time .
25 września 2012 10:27
Blondek, fajny! pomysłowy, oryginalny 🙂

gdzie najlepiej herb sobie machnąć? nie wiem jak duży będzie musiał być... i myślałam o plecach, ale nie jestem w sumie przekonana... przedramię może? kark (wymarzone miejsce na tatuaż ogólnie)? na nadgarstku chyba nie ma opcji, żeby wpasować...
sei jaki herb?  👀 na plechach bym nie robiła 😉

Czy to są zwykłe kolczyki?
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150845440958613&set=a.10150335553263613.348076.51264743612&type=3
*(&*&^%&^%  miałam dzisiaj umówiony termin, a gość nie przyszedł, a dodatkowo od 16 ma telefon wyłączony  🙇
Pewnie jakaś grubsza sprawa, skoro się tyle czasu nie oddzywa (a wczoraj potwierdzałam godzinę), no ale napalilam się już  🙁
Frania, to chyba zwyczajne labrety...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się