Końska rewia mody cz.VI (2012)

Mam pytanie do tych co widzieli nową kolekcję ES-a na żywo, czy czary jest rzeczywiście czarny, czy raczej bardziej jakiś szarawy?
wątek zamknięty
A mi nie 🙁
wątek zamknięty
ash   Sukces jest koloru blond....
21 września 2012 09:07
palemka mi też nie dziala i mam ten sam komunikat.
Działa mi tylko na jednym komopie w domu.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 września 2012 12:10
Amarotsa, dziękuję :kwiatek: Uważam, że twoje karusy też by wyglądały obłędnie w Cherry - ale w czerni też będzie mega 🙂

xxagaxx, moim zdaniem czarny będzie super dla twojego 🙂
wątek zamknięty
palemka mi też nie dziala i mam ten sam komunikat.
Działa mi tylko na jednym komopie w domu.


Mi antywirus blokuje stronę Jarpola od jakiś 2 tygodni twierdząc, że jest cała zawirusowana. To samo mam jak otwieram KRM i są odnośniki do stronny Jarpola 🙁
wątek zamknięty
Mi strona jarpol działa bez zakłóceń, deb gdzieś pisała, że stronę blokuje program antywirusowy Eset.
xxagaxx, Edek będzie cudnie wyglądał w tych nowych esach 🙂
wątek zamknięty
Mi strona jarpol działa bez zakłóceń, deb gdzieś pisała, że stronę blokuje program antywirusowy Eset.
xxagaxx, Edek będzie cudnie wyglądał w tych nowych esach 🙂


Ja mam właśnie eseta, ale wcześniej śmigała bez problemu. Dopiero ostatnio nie chce odpalić i wyskakuje okienko,że zostala zablokowana przez antywira 🙁
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 września 2012 13:53
Mam pytanie do tych co widzieli nową kolekcję ES-a na żywo, czy czary jest rzeczywiście czarny, czy raczej bardziej jakiś szarawy?

czarny jet czarny ale polyskliwy na szaro ciezko to opisac
wątek zamknięty
gryglodor mój czarny taki bardziej grafit, niżeli czarny. Szczególnie na koniu w świetle dziennym
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
21 września 2012 16:51
cały czas usiłujemy ustalić jaka jest przyczyna blokady. Niestety Dystrybutor Eseta niezbyt współpracuje. 🙁((

mamy odpowiedź od firmy hostingowej ze strona jest czysta. ja radzę sobie na kompie na którym mam eseta wyłączając czasowo ochronę. Na laptopie mam Nortona i ten nie widzi żadnych zagrożeń...
wątek zamknięty
[s]hej, czy któraś dobra duszyczka ubrałaby mi horsa ?  :kwiatek: w [/s]

edit. już mam  😉
wątek zamknięty
Zairka - miałaś rację!! Właśnie zarezerwowałam kolejnego ES-a stripe in rosa umbra  😍
wątek zamknięty
maison   Wiara i wytrwałość to klucz do spełnienia marzeń!
21 września 2012 18:55
Mam siwka w Greyu 🙂





Podoba mi się!  😍
wątek zamknięty
Zawsze myślałam, że szary na niewysiwiałym siwym to za mdło, ale maison ślicznie! Chyba pomyślę o takim dla siebie i Kaszmira.
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 września 2012 20:32
Zairka - miałaś rację!! Właśnie zarezerwowałam kolejnego ES-a stripe in rosa umbra  😍

hahaha wpadlas w sidła 🏇
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
21 września 2012 21:23
Moi rodzice postanowili zrobić mi niespodziankę urodzinową (już za miesiąc) i sami kupili prezent. Latam jak głupia, to na bank jakaś szmata dla mnei lub Całusa i nie mogę znaleźć! 🙂 Dawno nie zrobili mi niespodzianki, strasznie to fajne, ba, nawet jeśli to będzie jednak tylko pudełko Rafaello. 🙂

A tymczasem, na FB są zdjęcia derek Eskadrona: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.445383538834080.95571.114600781912359&type=1
wątek zamknięty
futerkowe kołnierzyki dla piesków 😂 😂 😂
wątek zamknięty
Piękne te rip-stopy w kratkę. 😍 Szkoda, że na moim koniu leżą tak dziadowsko. :/
wątek zamknięty
[quote author=fruity_jelly link=topic=79630.msg1530206#msg1530206 date=1348260816]
futerkowe kołnierzyki dla piesków 😂 😂 😂
[/quote]

nie mogę z tego, jaka elegancja dla puszków 🙂
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
22 września 2012 09:00
[quote author=fruity_jelly link=topic=79630.msg1530206#msg1530206 date=1348260816]
futerkowe kołnierzyki dla piesków 😂 😂 😂
[/quote]
Wczoraj w zoologicznym widziałam identyczną jasno brązową 😀 Do tego pełno cekinów , materiał dla "księżniczek" ;D Słodko to wyglądało. 
wątek zamknięty
Ja wczoraj prałam minta z ostatniej kolekcji. Wrzuciłam najpierw do miski, żeby się namoczył, przychodzę po godzinie, a woda cała w kolorze czapraka! Normalnie zwątpiłam  🤣
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
22 września 2012 10:50
huzarova serio??!  🤔 mi navy nie farbował a wydawałoby się że kolor "farbujący"
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
22 września 2012 11:01
Te ostatnie kolekcje koszmarne mają te barwniki. Nie dość że farbują to jeszcze płowieją w mig. :/
wątek zamknięty
prosba o pomoc  :kwiatek: jaka dlugosc maja owijki polarowe eurostar w rozmiarze m? (przepraszam za brak pl znakow)
wątek zamknięty
Chce zrobić znajomej prezent i kupić jej nauszniki do kompletu ... Ma czaprak brązowy z błękitną lamówką , brązowe ochrany i nie wiem czy błękitne nauszniki z brązowym akcentem czy brązowe z błękitnym.. Doradzicie?
wątek zamknięty
Brązowe z błękitem, taki cały komplet, bo błękitne będą się strasznie w oczy rzucać.
wątek zamknięty
Precelek mogę ci zmierzyć jutro. 🙂 Ale ogólnie krótkawe się mi wydają w porównaniu do polarów np.Anky.
wątek zamknięty
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
22 września 2012 21:22
to ja na szybko z kucykiem w Anky cornflower z owijkami Anky, niestety owijki różnia się nieco od padu  🙄
wątek zamknięty
sei   . let's grow old together & die at the same time .
22 września 2012 22:36
w których sklepach internetowych dostanę rzeczy ze starych kolekcji eskadrona w promocyjnych cenach? szukam jakiegoś kantara brązowego/granatowego i derki padokowej M... i torby na szczotki 😉

muszę się pochwalić, że mam esa jakiego nie ma nikt! chciałam przyoszczędzić czas i wrzuciłam czaprak do prania z bryczesami. nigdy nie farbowały...aż do teraz  😵 😂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 września 2012 07:27
Brzask całkiem fajnie na kasztanie wygląda cornflower  🙂 Te nowe pady są cienkie, czy bardziej puszyste jak stare?  👀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.