diety i ćwiczenia czyli w zdrowym ciele zdrowy duch

Czy ktoś był kiedyś w takiej próżniowej bieżni grzejącej ?
To jest skuteczne?
vacu-well? jezeli tak to sama sie wybieram, bo znajoma była, żeby pozbyc sie cellulitu. pozbyla sie i cellulitu, i schudła, i mnie gorąco zachęcala. czekam na dobrą oferte na gruponie 🙂 trzeba byc jakies 10 razy, najlepiej codziennie, góra dwa dni odstepu
mysle ze odzywam sie we wlasciwym watku.
moze ktoras z was wykonywala jakies skuteczne cwiczenia na miesnie brzucha?
ja mialam ulozony wlasny plan, taka mieszanka cwiczen zebranych z roznych stronek w necie, ale po prostu mi sie to znudzilo a nie chce przestawac " trenowac " brzuszka wiec prosilabym o jakies urozmaicenie 😉


polecam 8 abs, jak się robi codziennie to widać fajne efekty 🙂 a i muzyczka czadowa 😀
prib - rozumiem że każde ćwiczenie po minutce? i żadnych powtórzeń ani serii? 👀
stosowałaś? 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 lipca 2012 15:21
a ja słyszałam że się powinno ćwiczyć co drugi dzień, a nie codziennie, prawda to?
madmaddie - ale chodzi Ci o mięśnie brzucha? czy o jakie ćwiczenia?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 lipca 2012 15:24
ogólnie, że wtedy się nie spala tłuszczu, tylko mięśnie
madmaddie - mięśnie brzucha możesz ćwiczyć codziennie, to jedne z nielicznych mięśni które możesz trenować w ten sposób.
a generalnie.. jeżeli nie masz jakiś zakwasów, bóli itp. to myślę, że możesz ćwiczyć codziennie. przy niektórych ćwiczeniach zalecane jest żeby robić dzień przerwy bo są lepsze efekty ale myślę że to sprawa indywidualna dla każdego 😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 lipca 2012 15:27
bardootka, dzięki  :kwiatek:
madmaddie - służę pomocą 😉
Wczoraj byłam pierwszy raz na ćwiczeniach obwodowych i jestem zachwycona. W dodatku dostałam promocję na karnet miesięczny, dzięki któremu można korzystać z ćwiczeń bez ograniczeń. 🙂
Flygirl - gdzie daja takie promocje?😀
Fit Rose na Lompy. Super atmosfera, pracownicy i karnet mam o 3 dni przedłużony. 🙂
no prosze to musze sie tam wybrac! mieszkam 10 min od tego klubu i  od miesiaca znajduje wymowki, zeby nie cwiczyc, grzech po prostu😉
Nie ma wymówek, ćwiczyć! 🙂 I chętnie poznam przy okazji. :kwiatek:
To musisz mieszkać gdzieś niedaleko mnie, bo ja też mam około 10 minut, może nawet mniej. 😉
wyszukiwarka nic nie pokazuje, czyżby nikt nie pisał o wioślarzu? ma ktoś doświadczenia z ćwiczeniem na nim? jak często w tyg., jak długo, jakich można się spodziewać efektów? w necie doczytałam tylko, że to podobno dobre ćwiczenie aerobowe dla kobiet, że trzeba pilnować prostego kręgosłupa podczas ćwiczenia.
zosia1990   Synesthete: sight-hearing-touch
25 października 2012 21:31
Cześć!
Potrzebuję Waszej  pomocy: przygotowuję projekt na jeden z przedmiotów na uczelni. Jednym z zadań, jakie zostało przede mną postawione jest przygotowanie ankiety oraz zebranie Waszych odpowiedzi.
Proszę więc, wejdźcie na stronę http://www.rationalsurvey.com/s/6080 i poświęćcie chwilę na wypełnienie ankiety (około 6 minut) . Nie jest długa 🙂

Z góry dziękuję!
Jest tu jakiś fizykoterapeuta na sali? Poszukuje ćwiczeń na rozruszanie stawu kolanowego, pod koniec października z boku sobie coś nadciągnęłam i popsułam kolano, mam je rozruszać, chciałabym też wzmocnić. Moja pani od fizjoterapii powiedziała tylko bym poszukała w internecie bo jest ich dużo. Własnie ich jest tak dużo, że nie wiem od czego zacząć by nie obciążyć go za bardzo. Byłabym wdzięczna za jakąś pomoc/propozycje ćwiczeń/czego unikać lub coś takiego  :kwiatek:
Mam pytanie, czy świeżo zmielone siemię lniane (będę codziennie mielić dzienna porcję w młynku do kawy) mogę wsypać do kefiru? Czy takie połączenie jest kiepskie? Nie wiem za bardzo, do czego wcisnąć to siemię :kwiatek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 kwietnia 2013 23:47
Musisz zrobić z niego gluta zalewając wrzątkiem.
Właśnie wyczytałam, że nie warto zalewać wrzątkiem, bo wtedy traci swoje najcenniejsze walory (np.kwasy omega 3). Może warto dodać, że chodzi mi o stosowanie diety, aby żołądek poczuł się trochę lepiej 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
06 kwietnia 2013 23:58
No właśnie ten glut jest pomocny na żołądek. Nie da się go innaczej zrobić jak zalać wrzątkiem. Jak kupujesz gotowe zmielone siemię to ono jest prażone, wystarczy zalać wrzątkiem. A jak kupujesz całe i mielisz to trzeba chwilę pogotować.
Scottie   Cicha obserwatorka
07 kwietnia 2013 07:28
Wrzątkiem siemienia lnianego się nie zalewa- tylko gorącą wodą (i można tak zostawić w szklance, wtedy nie robi się glut, tylko woda jest bardziej gęsta a ziarenka obślizgłe i też działa), a później gotuje wszystko razem przez 15 min, do uzyskania gluta.
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
31 maja 2013 13:20
Jak odchudzić ramiona mówiąc dosadnie nie rozbudowując przy tym zbytnio mięśni zarówno rąk jak i np. pleców i klatki piersiowej? Pompki tzw damskie rozbudowują i klatkę i plecy, a to jest w moim przypadku niepożądane i szukam ćwiczeń, które pozwolą jedynie wyszczuplić ramiona macie jakies pomysły lub sprawdzone ćwiczenia?
Aerobami odchudzisz wszystko, bez muskulatury. Karnet na siłownię, 6 dni w  tygodniu orbitrek na 60 minut i po miesiącu widzisz efekt, pod warunkiem, że za tym pójdzie dieta.
Czy kręcenie hula hop oprocz wysmuklenia talii spowoduje rozrost mięsni brzucha? jak często i dlugo nalezy kręcic dla efektów
Chodziła któraś z was na krav magę? Jak tak patrzę na kobiety, które to trenują... co za ciała  😍
Ja za to mam ochote wyrzeźbić mięśnie, ujędrnić ciało, mam wrażenie, że jestem takim flaczkiem. Zauważyłam, że do regularnej aktuwności fizycznej potrzebuje jednak zajęć, na które jestem zapisana, za które płace i mam wyznaczoną godzine na którą muszę się stawić.
Wolałabym w grupie, jednak nie indywidualne ćwiczenia na siłowni. Macie jakieś pomysły na coś takiego na terenie Warszawy ? Najlepiej bielany, żoliborz, centrum, nie dalej.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
24 maja 2014 17:49
podbijam wątek. do odchudzających się nie idę, bo za dużo jem 😉

kto robił insanity? mi zostały dwa ostatnie tygodnie i nie wiem co potem z życiem zrobić :P co prawda nadal nie schudłam tak jak chciałam (bo za dużo jem  😜 ) ale sprawność ciała jest super polepszona 🙂
Może kogoś zaintersuje:
https://www.coursera.org/course/exphys
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się