wasze ulubione seriale

Oglądam ten serial-fajny aktor w roli głównej/Kompania Braci-kolejny serial/.
Co do Housa... w zasadzie to:  de gustibus... (non est disputandum)
Zatem przepraszam,jesli kogos dotknęłam.
Na początku ogromnie mi się podobał,teraz już nie.
Ale może mam dość tematyki szpitalnej? Jedynie Scrubs znoszę. 😉
Serial o Leśnej Górze -dopiero wkurza polskich pacjentów. Zderzenie z rzeczywistością odbieram jak cios pałką między oczy.
Dla mnie serialem wszechczasów są oczywiście "Czterej Pancerni i pies" - i to dopiero jest temat do kpin z mojego gustu. 🤣
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 stycznia 2009 17:32
u mnie sie zaraz zacznie jak co tydzien niedzielne siedzenie z nosem w polsacie  😁 csi wzor i kosci  😜
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 stycznia 2009 17:33
margaritka, dupa, a nie kości  😕

Chyba dopiero od 15 lutego będą. Mój przekochany serial  🙁
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 stycznia 2009 17:33
nie bedzie dzis?!?!?! co sie stalo?!
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 stycznia 2009 17:35
skończyła się seria chyba.
jestem ogromną fanką 39 i pół  😅

poza tym oglądam "teraz albo nigdy" i "californication" - wtedy kiedy się da i kiedy mogę i kiedy jest. Od czasu do czasu "Nianię" (bo zazwyczaj o tej porze nie mam nigdzie telewizora) i bardzo rzadko Brzydulę - lubię, ale o 18cośtam to oni sobie wiadomo gdzie ją mogą włożyć 😉

poza tym teraz nie mam telewizora i znów większosć odcinków mi przeleci. No ale mówi się trudno.

chociaż tak naprawdę jestem w stanie swobodnie żyć bez seriali i jakoś mnie nie "boli" jeśli gdzieś stracę odcinek czy coś 😉 . jedyną rzeczą której mi naprawdę brakuje z telewizji jest Talk Show Kuby Wojewódzkiego, ale niestety - TVN udostępnia większość programów w internecie, ale Kuby akurat nie 🙁

dla relaksu, czasami oglądam w internecie My Name Is Earl - amerykański klasyk-odmóżdżacz. Uwielbiam  😉 😀 poza tym mam gdzieś czwarty sezon Gray's anatomy, ale jakoś jak się z pierwszego oglądało 5 odcinków to w 4 się trochę człowiek gubi 😉 chociaż generalnie jest to całkiem fajny serial, strasznie mi się muzyka podoba.

Drużynę A oglądałam jak byłam mała i uwielbiałam ten serial  😁 😁 😁 nie wiedziałam nawet, że ciągle go jeszcze gdzieś puszczają.

czy ktoś wie do kiedy TVN zamierza uskuteczniać powtórki?
Ja też "Pancernych" lubię 🤣
Pentagon,wszelkie CSI,House,Californ,Sue Thomas,
Ja to oglądam telenowele latynoskie. 😡
Ostatnio "Zorro" - coś fantastycznego. Kostiumy,konie,piękni aktorzy.
I WCALE nie trzeba myśleć-tylko leżeć i patrzeć.
A tak w temacie seriali medycznych - patrząc tak na bok od głównej akcji...
W serialu "Ostry dyżur" czy nawet komediowym "Scrubs" -uderza mnie bieda bohaterów. Zauważyliście? Wynajmują do społki jakieś nory. Pracują bez przerwy. Przedziwne.
A u nas w Leśnej Górze? Przeciwnie! Domy,mieszkania,samochody .... no,żyć nie umierać.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
19 stycznia 2009 22:29
niedługo nowy odcinek GG 😅
ja ostatnio uwieelbiam ogladac BrzydUle 😉
Calathea   Czarny Książę
19 stycznia 2009 22:41
nesta ja też, ja też... fajny jest ten serial biorąc pod uwagę, że kręco go obok mojego domu i w mojej starej podstawówce...
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
20 stycznia 2009 08:27
ja go uwielbiam, szczególnie Wiolette i to co robi  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 stycznia 2009 12:47
Ah, jestem po 15. odcinku GG. A tu już jutro mogę ściągnąć 16 ;]
Ciekawe co zrobi Chuck. Menda z niego, bo Blair pokazała ludzkie uczucia, a on je zdeptał. Serena i Dan? Słodkie. Lily i rufus z resztą też ;]
Zaczełam oglądać nowy serial. The Mentalist.
1 odcinek w USA obejrząło 20 milionów ludzi 🙂

Narazie mi się podoba, połączenie konwencji filmów typu csi miami z dexterem i leciutko z osobowością housa 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
21 stycznia 2009 10:18
ja ostatnio uwieelbiam ogladac BrzydUle

ja też, ja też.

A ten budynke biurowy gdzie pracują wszyscy - tam mieści sie moja firma. Robią zdjęcia w soboty i wtedy zamykają ruch na sąsiednich ulicach. Dlatego tak pusto jest. Normalnie to centrum W-wy (Lwowska koło pl. Konstytucji) jest i nawet w soboty ruch spory.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
21 stycznia 2009 22:31
właśnie obejrzałam 16 odcinek gg 😉 ceiakwy, intrygujący i szokujący 😎
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
21 stycznia 2009 23:08
ja kiedys bylam serialo-maniaczka,ale taka na krawedzi zdrowia psychicznego 😉 seriali mialam grafik,jak tylko nie bylo mnie w domu,musialy byc nagrywane na kasetach! (wtedy komputer i internet nawet w planach sie nie znajdowal 😉 moje czasy podstawowkowe i poczatek LO) 😉

hitem hitow byla dla mnie wtedy 'BUFFY,POSTRACH WAMPIROW'. obejrzalam wszystkie odcinki,ktore emitowal tvn, wszystkie byly zaraz konsultowane z kolezankami na bierzaco,omawiane i 'przezywane'. mialam teczke z wycinkami z gazet na temat serialu i aktorow w nim grajacych. to czasu podstawowkowe 😉

potem byl 'zbuntowany aniol' 😉 tez mnie wciagnal jak nie wiem co 😉 mialam nawet plyty Natalii Oreiro 🙂

teraz chocbym chciala  nie mam czasu nic ogladac 🙁 chociaz nie- od 23 do zasniecia leci animal planet i tamtejsze seriale 😉 )
Nikt nie lubi Men in trees!! (Uwaga faceci)??  👀
Ja się ostatnio zajawiłam na:
'seks w wielkim mieście' 'brzydulę' chirurdzy' 'czarodziejki' ( czy jakoś tak, przed chirurgami lecą na polsacie).
Rzecz jasna 'Na wspólnej' rządzi  🏇

Oglądałam poprzedni sezon 'Gotowych na wszystko' ale nie wiem co się porobiło, już nie lubię tego oglądać.
Oglądam ten serial-fajny aktor w roli głównej/Kompania Braci-kolejny serial/.    Kolejny kolejny kolejny serial w jego karierze. 🙂 Pan Lewis ma generalnie "czuja" do występowania w dobrze zrobionych serialach. 2 lata przed "Kompanią Braci" wystąpił w jednej z głównych ról w brytyjskim serialu "Warriors". U nas kompletnie niestety nieznany, a moim skromnym zdaniem świetny dramat opowiadający o żołnierzach brytyjskich sił pokojowych na Bałkanach.
  Gdybym kogoś zachęcił - do obejrzenia na youtubie:
opolanka   psychologiem przez przeszkody
23 stycznia 2009 08:49

a tak z innej beczki - pamiętacie może taki serial, leciał z 10 lat temu (plus - minus), na któryms programie TVP, o chłopcu - geniuszu, który był lekarzem. Pamietacie cos takiego? Taki przystojniaczek 🙂
my_karen   Connemara SeaHorse
23 stycznia 2009 12:19
Ja ostatnio ogladam tylko House'a i Karino.

opolanka, chodzi Ci o 'Doogie Howser, lekarz medycyny'?
[url=http://www.filmweb.pl/f93993/Doogie+Howser,+lekarz+medycyny,1989]http://www.filmweb.pl/f93993/Doogie+Howser,+lekarz+medycyny,1989[/url]
opolanka - ja pamiętam... ale tytuł?... hm... 😉
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
29 stycznia 2009 15:54
Jakby ktoś chciał sobie popatrzeć w realu na bohaterów BrzydUli to w tą sobotę 30 stycznia będą kręcić w godzinach 6-18.00 przy biurowcu na rogu Lwowskiej i Koszykowej.
Karolina, ja lubię Men in trees...choć niewiele odcinków widziałam, jeszcze jak miałam tvn style.
Teraz wkręciłam się w Weeds (Trawka) i cały dzień w pracy nuciłam piosenkę z czołówki serialu "Little boxes on the hillside, Little boxes made of ticky tacky..."
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
30 stycznia 2009 08:12
wiecie kiedy wychodzi nowy odcinek Gossip Girl?
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 stycznia 2009 12:50
Nie wiem, sprawdzałam wczoraj, ale jeszcze go nie było O.o
Swoją drogą liczyłaś ile razy D. i S. ze sobą zrywali? Bo ja sie nie mogę doliczyć...
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
31 stycznia 2009 13:24
nie liczyłam, ale robili to baaardzo czesto  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
31 stycznia 2009 21:06
ej, sluchajcie, a w ogole to ktora seria GG obecnie leci? :P
oti   Everybody lies...
31 stycznia 2009 21:23
rany, ja to jestem serialową maniaczką!  🤔wirek:
nie obejdzie się bez Na Wspólnej, Zbuntowanych, bez czwartku z Dr. Housem, niedzieli bez CSI, Wzoru i Kości...   ogólnie uwielbiam kryminalne seriale :emot4: masakra..
ten seial o tym młodym lekarzu Doggie Howser też kiedyś oglądałam, świetny był! i oczywiście kiedys Zbuntowany Anioł, Beverly Hills...  🤔wirek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
31 stycznia 2009 21:26
Scottie, druga, czekamy na odcinek 17.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się