PSY

Heval, tylko te dwie sytuacje wam się przydarzyły? Jeśli tak to nie wydawałbym jeszcze tak śmiałego wyroku, chociaz nie ma co ukrywać, że hormony to jeden z najbardziej oddziałujących na zachowanie czynników.

Co do bąków, to pewnie do jakiegoś stopnia to jest normalne, ale jeśli zdarzają się często, głośno i szczególnie cuchnąco a do kompletu są ponadnormalnie cuchnące qupska to przyjrzałabym się żarciu. Jeśli dobrze kojarzę, to karmisz psa wszystkim - suchym, gotowanym i surowym na zmianę, więc nie zdziwiłyby mnie specjalnie jelitowe sensacje.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
22 września 2012 20:27
Sierra ale chodzi ci o hodowle kotletow? kilka ich jest, wiekszosc znajdziesz na www.polishacd.pl albo .com, nie pamietam. Jara, poszukam czegos o krisie albo dopytam wlascicieli Odiego i Luny. Zdawalo mi sie ze on byl u jednego szkolenowca a .ie podejrzewalam go ani o podobne poglady ani zachowania
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 września 2012 20:39
http://polishacd.webs.com/   😉


Luna chyba będzie wystawiana we Wrocławiu z tego co mi Basia (od bulli) mówiła, bo oni wszyscy: Luna, Odi, Kris i te dwa bulki Turbo i Izi mieszkają na jednej ulicy i codziennie spotykają się na podwórku z psami. Byłam tam u nich kilka razy na spacerze i naprawdę przewija się tam ogrom psów, przeróżnych ras i wszyscy tam się znają, a psy lubią.  Dlatego było to dla mnie dużym zaskoczeniem.

A jak tydzień temu spotkałam ich (Krisa i właścicieli) w lesie to mój Hubert zrobił  😲 jeezuu pacz! takiego staruszka na górę za ciągnęli  😁 I miałam właśnie Ewy pytać o niego, ale mi z głowy wyleciało.

edit
Luna i w tle Odi
ekhem jak ja byłam z nią, to tak. Tata mi opowiadał, że jak z nią był, to też się zdarzało. Czyli w sumie jakieś 6-7 razy tak było. Te hormony jakoś się ustabilizują? Czy raczej będzie właśnie tak, jak jest teraz? Ile mniej więcej czasu, to się powinno stabilizować po sterylizacji?
Co do bąków, to kupy są w porządku, a w sprawie żywienia, to dotąd sensacji nie było, ale przyjrzę się bliżej kupom i bąkom.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
22 września 2012 21:00
Heval, niby do 3 miesięcy opadają hormony. Pytałam o wiek psa, bo jest pewien etap w życiu psa, do którego kształtuje się jego osobowość, ale to zwykle 2 lata. Poza tym ja bym nie demonizowała i nie twierdziła, że całe zło przez sterylizację, bo wybitnie rzadkie przypadki mają odpały w drugą stronę.
JARA, no miała 2,5, więc charakter powinien się ukształtować już. A myślę, że to sterylizacja, bo tak nigdy się nie działo. Dopiero po zabiegu. Dlatego tak to łączę. Bo dlaczego nagle miałoby jej się odwidzieć i jej nastawienie zmieniłoby się o 180 stopnii?
Jeśli to nie to, to sama nie wiem, co się stało. Choć widząc odchyły mojego psa, to wszystko jest możliwe.  🙄
Heval, to przyjrzyj się też swoim reakcjom, żeby nie było tak że po kilku takich akcjach sama się spinasz na widok innego psa i w pewnym sensie sama prowokujesz takie zachowanie... ja to przerobiłam i powiem Ci, że walka z własnym nastawieniem to chyba najcięższa rzecz którą przerobiłam w wychowaniu mojego psa 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 września 2012 10:29
Kris najpierw trafił w złe ręce, po czym wrócił do hodowli i wziął go Piotrek Polewski. Tam pies znormalniał, i wziął go kolega Piotrka, który znał Krisa od początku jego bytności u Polewskiego.
tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
23 września 2012 11:14
i koniec zagadki 🙂 no to kolega Piotrka tez moze by do Piotrka poszedl sie szkolic, bo tez ma narabane w glowie i po szkoleniu moze by znormalnial??
ekhem, ok, dzięki za radę  :kwiatek: Wydaje mi się, że jak na razie, nie zaczęłam się jeszcze spinać na widok psów, ale może jakoś podświadomie, czy coś. Zobaczę na najbliższym spacerze 🙂
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 września 2012 11:43
No Piotrka psy chodzą jak w zegarku  🤣

Katel nadmorski



JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2012 11:50
No i wszystko jasne 😉
W ubiegłą niedzielę jednak widziałam Piotrka z żoną i Krisem 🙂 Pewnie przyjechali do psiaka i zabrali na spacer za miasto 🙂


edit:
Czy Malina dałaby się ukraść?  🤣
A ja pochwalę się nowym nabytkiem, tzn wcale nie tak nowym bo już jakiś czas temu z nami mieszka ale nie chwaliłam się jeszcze 😀

a oto NITRO (RESIDEN EVIL Hexeside FCI😀















tet   Nie odbieram wiadomości priv. Konto zawieszone.
23 września 2012 13:47
swinska ekspansja  🤣
ladny
PumCass   zachowaj zimną krew!
23 września 2012 15:45
ginuha świetny jest, a jego rodowodowe imię genialne  👍
Ma ktoś może obroże ze strony http://www.pitman.pl/index ?

Jak one wyglądają jakościowo (chodzi mi o obroże parciane) ?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
23 września 2012 16:26
Pitman robi bardzo dobry sprzet 😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
23 września 2012 18:14
Czy Malina dałaby się ukraść?  🤣


Myślę, że mogłoby to nie być łatwe  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 września 2012 15:10
Rusza w Polsce akcja Żółty Pies 😉


Uśmiech proszę 😉
Przyznam szczerze, że jestem mega zwolenniczką tej akcji (mam niewidomego psa i niekoniecznie chcę, żeby każdy podchodził i go miział bez zagadania nawet). Jednak mam duże wątpliwości czy to dotrze do ludzi na taką skalę na jaką by się chciało.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 września 2012 15:38
Jeśli będzie się to pchać do przodu, informować, rozpowszechniać na forach to chociaż grono psiarzy będzie wiedzieć.
ash   Sukces jest koloru blond....
24 września 2012 15:45
Jestem za! Mój pies nie toleruje większości samców większych ras, a że wygląda mega przyjaźnie to przeważnie właściciele tych psów lecą do mnie żeby sie pieski pobawiły 😵
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
24 września 2012 15:52
Akcja idealna dla mojego, bojącego się ludzi i strachliwego psa.
Tylko tak samo jak Leo mam wątpliwości co do zasięgu akcji.Jednak kibicuję gorąco  😅
Rok czasu minęło od śmierci naszego kochanego owczarka i w końcu zdecydowaliśmy się na następnego.

Wczoraj przywieźliśmy Bruce'a  😀





remendada piękny pies! Liczę na regularne porcje zdjęć  😉

Mia miała dziś wyciągane gwoździe ze stawu, miejmy nadzieję, że na tym kończą się nasze powypadkowe przeboje.  😉
Za dwa tygodnie ściągnięcie szwów, a potem przeprowadzka  😅

Kilka ujęć z ogrodowych szaleństw








słuchajcie, pokazały się u mnie w mieście ulotki o szczeniakach ON do wydania, na 99% nie jest to hodowla.
czy gdybym zadzwoniła i usłyszała propozycję sprzedaży szczeniaka, mogę gdzieś to zgłosić? ma to w ogóle sens?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 września 2012 19:18
Nic to nie da 😉
damn  🙄
Oczywiście, że coś da...pewien sprytny zabieg.Uprzejmy donos do urzędu skarbowego.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
24 września 2012 21:27
Tylko ekhem jako uprzejmie donosząca nie zapomnij się podpisać swoim imieniem, nazwiskiem i podać swojego adresu. Bo donosy anonimowe (podpisane jako właśnie uprzejmie donoszący lub obywatel RP) czy wątpliwe (moi sąsiedzi zostawiają śmieci przed drzwiami, na pewno nielegalnie wynajmują mieszkanie! albo w kauflandzie na napojach pracuje gej!) nie są rozpatrywane. No i w razie gdyby urząd skarbowy przejął się tą sprawą to wstawić się na wezwanie 😉 A 100% odzew będzie jeśli poprosisz kilku znajomych o takie same podpisane donosy 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się