Pytanie do znawców psów (ZAGINĄŁ PIES - proszę o pomoc!!!)

kiri nie wyświetla mi się pierwsze zdjęcie.


edit: już widzę. Szczerze mówiąc podobieństwo jest uderzające. Jak najbardziej z tamtego szczeniaka mógł wyrosnąć tak wyglądający pies. Szkoda tylko że nie masz starego zdjęcia na którym widać by było całą posturę psa.
Może warto by było sprawdzić numer tatuażu i zobaczyć w jakim rejonie był robiony , nie wiem czy coś to by dało ale zawsze jakaś informacja
Co do pytania czy pies rozpozna pierwszego właściciela, jest ogromna szansa że tak. Mnie rozpoznawały szczeniaki mojej jamniczki w wieku mocno dorosłym, po paru ładnych latach.
Trzymam mocno kciuki  :kwiatek:

Ps. Zdjęcia mi się nie wyświetlają.
Ed: już jest ok.
tatuaże są robione szczeniętom przed wydaniem, przy przeglądzie miotu..mało proawdopodobne by później bez karty krycia szczenie zostało od tak wytatuowane w jakimkolwiek ZKwP...
tak mi się przynajmniej wydaje....


edit: ort
tatułaże są robione szczeniętom przed wydaniem, przy przeglądzie miotu..mało proawdopodobne by później bez karty krycia szczenie zostało od tak wytatułowane w jakimkolwiek ZKwP...
Też mi się tak wydaję,ale różne przekręty ludzie robią więc nigdy nic nie wiadomo
Macie rację dziewczyny, tatuaż został wykonany przez hodowcę - to niestety nie mój pies. A już mialam nadzieję.  😕
Swoją drogą bardzo ciekawe rzeczy się dzieją, po miastach błąkają się psy z rodowodami. Mam nadzieję, że pani, która przygarnęła sukę znajdzie jej właściciela. Może ktoś z was słyszał o zaginięciu bądź kradzieży takiego psiaka w okolicach Kalisza lub Ostrowa Wlkp? Suka została przygarnięta 31 stycznia b.r.
A to nie jest tak, że po tatuażu da się znaleźć hodowcę? Wielu z nich ma umowy kupna/sprzedaży albo zapisuje dane osób kupujących szczeniaka.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 września 2012 06:59
Da się odznaleźć hodowcę o ile tatuaż jest czytelny. Inna sprawa, że nie zawsze hodowca chce współpracować.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się