moda, ciuchy etc...

Hmm, moim zdaniem poniżej 200 zł za bluzę to nie jest jakiś kosmos. No ale co kto lubi 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
22 września 2012 19:59
konwalia pewnie nie jest, ja po prostu jestem wciąż na utrzymaniu rodziców więc muszę się 50 razy zastanowić czy coś jest mi na pewno potrzebne zanim narażę ich na kolejny wydatek  😉 Gdybym zarabiała wystarczająco dużo żeby pozwolić sobie na bluzy za 200zł pewnie w ogóle nie wychodziłabym z galerii handlowych  😁
jak już w temacie bluz...
Pilnie, bardzo pilnie, potrzebuję bluzy. Mam tydzień na kupienie. Najbardziej interesuje mnie taka wkładana przez głowę, w ostateczności wezmę rozpinaną. Widziałyście coś sensownego w warszawskich sklepach (w bardzo przystępnej cenie, gdyż mój budżet jest ograniczony)?
smarcik ja też jestem na utrzymaniu rodziców a fakt faktem - dość uległych  😁  💃

edit: no nie, teraz to już przepadłam... Ale nie ma szans, bo nie ma większej okazji do dostania jakiegoś większego prezentu  🙁:
http://www.zlotewyprzedaze.pl/produkt/zegarek-hugo-boss-21
Ada   harder. better. faster. stronger.
22 września 2012 22:46
Ostatnia modelka, to zdjęcie z Asos? Widział ktoś gdzieś taką spódnicę?
Ostatnia modelka, to zdjęcie z Asos? Widział ktoś gdzieś taką spódnicę?

Ok 4 miesięcy temu w New Yorkerze.
Facella   Dawna re-volto wróć!
23 września 2012 11:38
konwalia, nie wyświetla się. ale widząc w linku "Hugo Boss" już widzę tę cenę  😵

Ada, na allegro multum, ale bardziej takie jak środkowa. może i ostatnia się trafi, ciężko powiedzieć.
Ada   harder. better. faster. stronger.
23 września 2012 11:48
Fog,  :kwiatek: pewnie zajrzę tam ale zapewne po takim czasie szanse są marne  🙁

Facella, takich jak środkowa jest mnóstwo i mają je wszyscy, sama też mam  😁 W tej ostatniej najbardziej podoba mi się ten jakby podwójny przód a takiej nigdzie nie widziałam.
Facella bo na złotych wyprzedażach trzeba sie zalogować
wyprzedany  😵
był na promocji z 1499 na 839 zł
piękny
Dziewczyny, możecie mi polecić jakiegoś sprzedawcę na allegro albo dobry sklep internetowy z ciuchami? Ubieram się w sklepach typu Esprit, Zara, Mex, Massimo Dutti - coś w tej stylistyce. Chętnie upolowałabym coś fajnego taniej i bez łażenia po galeriach handlowych 🙂
Dzionka, zajrzyj na http://answear.com/
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
23 września 2012 18:33
Laski gdzie znajdę niedrogą (100zł, max 150 ale wtedy musi być piękna:P) torbę sportową ok 35l? Potrzebuję na szybko (w Decathlonie nic nie ma..)
Nigna   Warto mieć marzenia...
23 września 2012 19:01
A ja dzisiaj stwierdziłam że już nigdy nie wybiorę się na zakupy " w te dni"  🤔 Łaziłam po galerii jak bomba atomowa wyżywając się na moim biednym chłopaku za to że nic mi się nie podoba  🙄
zrobiłam więc w sumie 150 km na marne. Będe musiała sobie coś znaleść na allegro ; /
jett   success is the best revenge
23 września 2012 20:07
Dziewczyny, co myślicie o tej kurtce moro:

Do tych butów:
Może być?

Fotka butów- maleństwo :kwiatek:
jett gdybym zobaczyła kogoś na ulicy w tej kurtce to bym pomyślała, że zapomniał się rozebrać po paintballu 🤣 :kwiatek:
jett myślę, że ok  😉

Gdzie znajdę białą bluzkę zapinaną pod szyję, bez rękawów ? Taką, jak ta: klik
Ostatnia modelka, to zdjęcie z Asos? Widział ktoś gdzieś taką spódnicę?


Podobna np. tutaj: klik
ash   Sukces jest koloru blond....
24 września 2012 08:52
Szukam spodni raczej eleganckich, ale takich na co dzień. Na wiosne-lato kupiłam 3 pary w Zarze. Są świetne, ale wszystkie kończą się sporo przed kostką.
Zimno się robi i chciałabym takie, ale długie.
Widziałyście gdzieś?
jett ja szukam takiej kurtki do lasu 😉
Ada   harder. better. faster. stronger.
24 września 2012 09:46
Kaarina, mnie chodzi o ostatnią ze zdjęcia, które wstawiłam 🙂 Taką jak Ty wstawiłaś już mam 😀 wszędzie ich pełno, mnie chodzi o prosto ścięty tył i podwójny przód.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 września 2012 11:03
espana jak do lasu to może po prostu kup bluzę od munduru?  😉 Na allegro/w sklepie z używaną odzieżą  😉


Kupiłam torbę  😅
pony   inspired by pony
24 września 2012 11:06
pokaż Smarcik! 🙂
smarcik to jest myśl! 💡
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 września 2012 11:13
Taka: http://www.sarenza.pl/reebok-lg-duffle-s774577-p0000057803 Niby nic szczególnego, ale duża i pojemna, taka właśnie była mi potrzebna (idealna na weekendowy wyjazd  😁 )
pony   inspired by pony
24 września 2012 11:15
Fajniasta! I masz rację, że na łikendowy wyjazd idealna 😁
Gdzie szukać ładnego męskiego portfela na prezent?  :kwiatek:
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
24 września 2012 14:00
Znajde gdzies teraz centrach handlowych niedrogo skorzana kurtke? Wlasciwie to skoropodobna, bo prawdziwie skorzana kurtka mnie nie interesuje ani wizualnie ani cenowo
Mia, dzięki, bardzo w moim guście!
Byłam dzisiaj w starym browarze w Pozaniu i w sklepie tommy'ego hilfiger'a mignęła mi oczach jakaś a'la końska kolekcja, nawet jakiś czaprak z logiem wisiał na wystawie  🤔  👍
Gdzie znajdę szarą, grubą bluzę (ew. miętową) (tak do 80 zł) pasującą do :

Przeszukałam całe allegro, wszystkie okoliczne sklepy + sklepy internetowe i nic  😕
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się