Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

Czy na rv, mozna zmienic nick?
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
24 września 2012 14:33
monisiaxp, nie
Scottie   Cicha obserwatorka
24 września 2012 15:42
monisiaxp, można. Wejdź w wątek na technicznym: http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,69553.0.html
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
24 września 2012 15:45
ale z tego co wiem była ankieta o zmianie nicków i wynika z niej, że nie można :http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,87389.0.html
Czy koce elektryczne są bezpieczne ? Można spokojnie spać z włączonym ?
Bardzo dziwne pytanie. Dziś na UW byłam na międzynarodowym dniu jezyków obcych i jadłam Estońskie czekoladki, ktokolwiek widział, ktokolwiek wie, to chyba jakieś typowe dla Estonii. Zakochałam sie  🙇
Czy malowanie paznokci niszczy je?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2012 18:32
dlaczego po znieczuleniu w dziąsło nie można przez 2,5 godziny nic jeść, a picie jest dozwolone?
dlaczego kremy są białe?
Facella, można sobie nieźle pogryźć policzek.  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2012 18:52
ale jeśli się uprę, to mogę? czy przeciwwskazania są ze względów zdrowotnych? pomijając poharatane policzki  😁
czy po tym świecie chodzą jeszcze ludzie, dla których dane słowo coś znaczy?
🙄
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
25 września 2012 18:56
buyaka, ciągle mam nadzieję, że tak.
Napisz mi pw z mieszkaniem i kontaktem do ciebie na fb to wrzucę bo większość znajomych z Poznania
Facella, chyba zależy od zabiegu. Najbezpieczniej  zapytać dentysty.
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2012 19:12
zaplombowanie? zapytam następnym razem. coś tam było wiercone, później plomba światłoutwardzalna, dlatego znieczulenie (myślałam że umrę przy wkłuciu, słabo znoszę ból  🙄 )
Facella, do plombowania wzięłaś znieczulenie?
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2012 19:31
tak, bo jak napisałam wyżej - jestem przewrażliwiona na ból i samo czucie, że ktoś mi grzebie w zębach, skończyłoby się histerią  🙄
Facella a nie chodzi czasem o to, żeby nie ,,zepsuć'' takiej świeżutkiej plomby, co by nie wypadła za chwile?
Chociaż światłoutwardzalna to powinna od razu być gotowa i wytrzymala  🤔
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
25 września 2012 20:41
Facella, to na pewno nie chodzi o pogryzienie policzka. Ja jestem znieczulana i nigdy mi dentysta nie mówił żeby nie jeść 😉
czy po tym świecie chodzą jeszcze ludzie, dla których dane słowo coś znaczy?
🙄


Są, są. Czesem to utrudnia życie  🙄 mi jest po prostu głupio i wiem, ze jak obiecałam, to obiecałam. No chyba, że mam ważny powód, ale i tak głupio mi wtedy, że nie dotrzymałam
Facella   Dawna re-volto wróć!
25 września 2012 21:27
Alaska, JARA, to teraz mam zagwozdkę... nie wytrzymam i spytam się w czwartek, mam następną wizytę. jedzenie w takim stanie przyjemne nie jest  😁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 września 2012 07:23
Ja kiedyś jadłam i piłam po znieczuleniu, jakieś 10 lat temu. To cola i zmielony pokarm wyszedł mi nosem 😉
Czy ktoś kojarzy taką darmową aplikację na kompa do ściągnięcia, do prowadzenia pamiętnika? Pamiętam, że właśnie tutaj mi ktoś to polecił...
santa   Po każdej wojnie ktoś musi posprzątać.
26 września 2012 12:59
szepcik - cieszę się że znalazłaś! bo ja do domu zmierzałam i mnie tu nie było😉 dla wszystkich zainteresowanych - mozna ściągnąc stąd - http://www.csoftlab.com/Diary.html
wprawdzie szata graficzna mocno uboga, ale za to wszystko czytelne i proste jak budowa cepa😉 ja właśnie rano zaczęłam uzupełniać ostatnie 2 tygodnie ale jeszcze mi troche zostało😉

Breva pisała  🙂
dlaczego po znieczuleniu w dziąsło nie można przez 2,5 godziny nic jeść, a picie jest dozwolone?


Bo można zjeść własny język tak jak tata mojego kolegi😉
Santa dzięki
kotbury dosłownie? 😲
Na terenie mojej szkoły od kilku dni błąka się pies. Chyba się zerwał ze smyczy, bo wisi mu jakiś pasek na szyi. Psisko przepiękne, trochę wygłodzone i bardzo się boi. Jutro mam okienko i mam zamiar zadzwonić po straż miejską. I teraz moje pytanie? Czy mają obowiązek przyjąć wezwanie i przyjechać? Czy mam siedzieć na boisku z psem czy sami będą go szukać i łapać? Mam dokarmić czworonoga, czy nic nie robić? Pies najprawdopodobniej wyląduje w schronisku. Jak po później odnaleźć? Po dacie zgłoszenia?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 września 2012 19:37
cavaletti, musisz zadzwonić na straż miejską lub do schroniska, muszą przyjąć wezwanie i przyjechać. Mogą się wykręcać, więc warto nastraszyć, że wiesz, że to ich obowiązek. Musisz też na nich poczekać i wskazać gdzie jest pies. Najlepiej jakbyś widziała go i dzwoniła, bo jak zadzwonisz, a psa nie będzie to nie będą później przyjeżdżać. Jeśli dasz radę to dokarmiaj go, może Ci się udać, że sama go złapiesz. Jeśli wywiozą go do schroniska to pies 2 tygodnie będzie siedział na kwarantannie, czekając na właścicieli, a po tym czasie jeśli się nikt nie zgłosi to będzie do adopcji. Pies po trafieniu do schroniska dostanie numerek 🙂
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 września 2012 19:44
Dlaczego przed zrobieniem zastrzyku opukuje się miejsce w które ma być wbita igła?

cavaletti jeśli nie będą chcieli przyjąć zawiadomienia nie daj się spławić ewentualnie niech dadzą ci namiar na służbę która powinna zająć się bezpańskim psem, po psa powinien przyjechać hycel ze schroniska i raczej to on go złapie, możesz być i pilnować żeby pies nie zwiał. Raczej nie dotykaj i nie karm bo jak Cię ugryzie czeka Cię seria zastrzyków na wściekliznę. Tak przynajmniej było kiedy jeździłam z wujkiem po psy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się