Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Dommaz wymieniam się na ogłowie z aniagree,bo ona ma coba i potrzebuje fulla a ja odwrotnie 🙂
Ponieważ dostałam masę PW z pytaniami o zamówienie z Hooksa i bardzo dużo osób chce zamówić na razie zamykam listę na osobach które do tej pory napisały że są chętne (wszyscy którym odpisałam mogą zamawiać), jeżeli ktoś zrezygnuje to dam tutaj znać.

Więcej zamówień nie ogarniemy i nie damy rady przetransportować do PL na raz.
Sorrki że post pod postem, ale od ostatniego minęło kilka dni i jakbym edytowała stary nikt by pewnie nie przeczytał.

Kolega wraca już w przyszły weekend a nie w drugiej połowie września
wszystkie zamówienia i potwierdzenia przelewu muszą być u mnie najpóźniej do wtorku
Witajcie, w ciągu nabliższego tygodnia zrobię zamówienie z hooksa.
Hooks dojechał jutro postaram się wszystko powysyłać
Dziewczyny w ile osób się składaliście ostatnio i ile wyszła was przesyłka? (poczta)
Pytam z ciekawości czy się nie skusić przy następnej akcji jeżeli nie będzie kosmicznych kosztów  😉
erieen   szczery słowiański uśmiech
06 września 2012 07:22
Czy ktoś ma w planach zamówienie z hooksa?
Mój kolega jakoś tak dopiero w listopadzie będzie wracał ze Szwecji do Pl, będzie wtedy możliwość podłączyć się do zamówienia
Ja również dołączam się do pytania o zamówienie. Kupiłam ogłowie hooks Aurora w brązie cob i muszę zamienić na full 🙁
kermit   Horses horses everywhere ..
07 września 2012 21:35
Jeśli ktoś jest zainteresowany to będę w ten weekend składać zamówienie w hooks. Będę zamawiać jedynie dostępne na stronie produkty - nie takie, na które trzeba czekać. Jeśli ktoś jest na 100 % zainteresowany to proszę o PW.
Jesli jest ktos naczolek z Hooksa, mam na wymiane od oglowia Aurora, moge tez go sprzedac.
CeraŁ   dużo dużo zmian..
12 września 2012 12:29
Czy ktoś aktualnie będzie robić zamówienia z Hooksa? Potrzebuję ogłowie bo to co mam (przez przypadek wysłany Full) jest jednak za duże i muszę mieć coś mniejszego 🙁
dziś przyszło zamówienie z Hooksa🙂😉)
będzie szło niedługo zamówienie? potrzebuję 1 rzeczy 🙂
kto bedzie robił zamówienie z hooksa??
jesli nikt a do mnie zglosi sie pare osob to z chcecia moge zrobic zamowienie.
Wiec jak cos to na PW
Czy jest ktoś kto chce zamówić z hooksa Ogłowie gold metal aurora ciemny brąz cob? Ja potrzebuję fulla, a mam coba więc może udałoby się to jakoś załatwić...  :kwiatek:
a ja chcialam przypomniec sie ze do poniedziałku czekam na osoby,ktore chca cos zamowic z hooksa 😉
Pisac na PW
jesli bedzie malo osob to przekladam zamowienie i poczekam,az zglosi sie wiecej.
episode też mam coba i faktycznie wypada mały
też się podłączam. Kto zamawia z Hooksa?
Remedioss   2* Parelli Professional
25 września 2012 19:35
Chce zamówić ogłowie, chętnie dołącze się do grupy.
NatLat pisała kilka postów wcześniej, że robi zamówienie. Zgłoście się do Niej, jeszcze powinna przyjąć 🙂
ja moze w listopadzie sie podłącze , bo jak narazie brak gotówki  😉
Do wszystkich,którzy chcą zamówić z hooksa.na prośbę erieen przedłużam czas i robię zamównie w piatek🙂
NatLat -  ja potrzebuję wodze do Artemisa kolor czarny. Daj znac jak z płatnością :kwiatek:
Czy ktoś uprzejmy mógłby mi powiedzieć jak to jest z tą rozmiarówką?  😡 Czy Cob rzeczywiście dosyć mały wychodzi?
potrzebuje ogłowie na folbluta i nie wiem jaki rozmiar wziąć..
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
28 września 2012 08:22
[quote author=Monia_lol link=topic=10437.msg1536640#msg1536640 date=1348775654]
Czy ktoś uprzejmy mógłby mi powiedzieć jak to jest z tą rozmiarówką?  😡 Czy Cob rzeczywiście dosyć mały wychodzi?
potrzebuje ogłowie na folbluta i nie wiem jaki rozmiar wziąć..
[/quote]
ogłowia są dośc dziwne bo mają jakby to powiedzieć, krótkie paski od nachrapnika i wędzidła (miałam dwa ogłowia i w każdym musiałam zrobić dodatkowe dziurki) i bardzo szerokie nachrapniki. Ale może to mój koń jest nietypowy?
dziś robię zamówieniemamy trochę tego 🙂
Wypiszę osoby,które wpłaciły mi pieniądze i które biorę pod uwagę w zamówieniu: episode,erieen,monia_LOL,remedios,Laguna,disco.
Czy kogoś pominęłam?
Sory,ale musisałam tu wypisać,bo dużo osób się zgłaszało,a tak naprawdę zostało niewiele i troche pogubiłam się🙂
Pisać na PW jak coś się nie zgadza🙂
A ja własnie dostalam paczke z hooksa,zamawiałam w piatek poznym wieczorem(ok22) i dzisiaj przyszła🙂
Wszyscy zainteresowni przesyłać adresy na pw

edid
sory za post jeden pod drugim!
gajara18   "Konia strzeż się z tyłu, psa z przodu, a kobiety
06 października 2012 00:25
Hej kto w najbliższym czasie bedzie robił zamówienie z hooksa ?
A może ktoś ma wędzidło z hooksa silikonowe czy kauczukowe proste chetnie kupie .
Podłączam się do pytania. Będzie ktoś robił zamówienie? Potrzebuję ogłowie  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się