Kącik wyścigowy

To prawda, że dziś jakiś koń na Służewcu złamał nogę ?  🙁
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
01 lipca 2012 18:15
armara, niestety - byłam i trochę popsuło mi to zabawę, bo ponoć nie tylko ten jeden... a ten o którym Ty mówisz to koń biegnący w Derby
ja tez bylam. Niestety ten "wypadek" wygladal bardzo makabrycznie. W szczegolnosci ze wydarzyl sie na ostatniej prostej a konw szoku przebiegl jeszcze jakies 600m ze zwisajaca na kawalku skory dolna czescia nogi. Nie mowiac ze zakonczyl ten okropny bieg na 3 nogach i wystajacej kosci przy trybunie.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
01 lipca 2012 18:42
Matko, straszne. Który to koń?
Miałam oglądać transmisję , ale w ostatniej chwili strona im padła  🙁
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
01 lipca 2012 18:46
iwona9208, Mister Great 🙁
mi sie lza w oku zakrecila jak zza maszyny startowej (ktora chcieli zakryc widok) wyszedl jakis pomocnik wygladajacy na takiego przepraszam za okreslenie ale troszke menelka albo pana z budowy, trzymal w reku oglowie, ocieral lzy i machal reka zeby dac mu spokoj.
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
01 lipca 2012 19:09
O ja  🙁
Dawno takiej tragedii nie było na Służewcu.
Wiecie może kiedy na sopockim hipodromie są wyścigi ? Szukam w internecie dat i nie mogę znaleźć.
Oglądałam dziś Derby Arabów 🙂 no proszę, ulubieniec publiczności Pirat wygrał 🙂😉

boski był siwek z numerem 6, wie ktoś jak nazywał się ten koń? bo zapomniałam  :kwiatek:
Wojenka   on the desert you can't remember your name
22 lipca 2012 20:59
Cekur  😉
Dziękuję Wojenka  :kwiatek:

czy on nie jest cudowny??  😍 😍
zdjęcia zapożyczone z http://www.zmdom.com.pl/ fot. Tomasza i Michała Celmerów

O ja  🙁
Dawno takiej tragedii nie było na Służewcu.


W Stanach dość częste. Niestety ,będziemy mieli coraz więcej takich obrazków, ponieważ coraz bardziej idzie się w wyścigi na krótkich dystansach, predysponując konie z dużą prędkością, a coraz mniej rozgrywa się gonitw długodystansowych, na których sprawdza się końską wytrzymałość..
Oglądałam dziś Derby Arabów 🙂 no proszę, ulubieniec publiczności Pirat wygrał 🙂😉


nie spodziewalam sie ze mala stajenka jest w stanie wyhodowac taka wyscigowke 🙂 serdecznie gratuluje wlascicielowi.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 lipca 2012 22:07
Wojenka   on the desert you can't remember your name
28 sierpnia 2012 20:46
Grand National w tym roku ukończyło 15 na 40 koni. Emocjonujący finisz na korzyść Neptune Collonges. Prawdziwa selekcja!

Dziś przeglądając stronę stajni wyścigowej, natrafiłam na takie cusik... ktoś może mi wytłumaczyć czemu służą takie smoczki?
Grand National w tym roku ukończyło 15 na 40 koni. Emocjonujący finisz na korzyść Neptune Collonges. Prawdziwa selekcja!




Wow,ale finisz... Ten koń z 12 to dopiero ambitny,przez chwilę prowadził nawet bez jeźdźca. Widziałam juz wiele razy jak koń z którego spadł jeździec biegnie za resztą,ale żeby wysunął się na czoło to jeszcze nie :P
Cobrinha pytałam kiedyś o to w wątku żółtodziobów. To jest wyścigowy rodzaj ślinianek 😉
famka   hrabia Monte Kopytko
14 września 2012 07:32
dokładnie, ślinianki a druga wersja żeby wędzidło było w jednym miejscu i nie waliło po zębach
kłusakom niektórzy podciągają je wyżej i wtedy jest mocniejsze działanie kiełzna 😉
Są może na forum osoby, które jeżdżą na Służewcu?
Wiem, że kiedyś istniała tam możliwość pracy, ale czy dalej istnieje? Na jakich warunkach działa taki układ? Prosiłabym o wszelkie informacje: jakie trzeba spełniać warunki, do kogo i kiedy się zgłaszać, czy polecacie?
Sihaja, trzeba pójść rano jak trwa robota na wyścigach. Popytać trenerów. Praca jest na 100%. A warunki jakie trzeba spełniać to już trenerzy opowiedzą.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
13 października 2012 22:18
Wielka Pardubicka wygrana przez polskiego trenera!


Moszniański Tiumen trzeci.
Wygrał polski trener, a drugi i trzeci koń polskiej hodowli. Teraz żałuję, że nie pojechaliśmy.
Wojenka   on the desert you can't remember your name
14 października 2012 18:45
Za rok napewno jedziemy!
Czy wiadomo już kiedy rozpoczęcie sezonu na Partynicach? 🙂
12 maj
Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 kwietnia 2013 16:30
Już w sobotę Grand National!
trailer

http://ofsajd.onet.pl/flesz-sportowy/yp9lh#play
"brawo" dla dziennikarza.... jeszcze czegos takiego nie widziała/słyszałam ;/
Sluchajcie, mam takie troche nietypowe pytanie - wiecie moze, jaka jest sytuacja z wyscigami w Libii? Jedna z ukochanych klaczy mojej szefowej poszla na aukcji wlasnie do tego kraju i teraz sie zamartwia, ze kon poszedl na jakies za**pie, gdzie glodza i katuja konie. Ja nie wiem, moze wcale nie jest tam wcale tak zle? W wielu krajach arabskich konie maja calkiem fajne zycie, po prostu nie mam bladego pojecia, jak to jest z Libia 🤔 Wie ktos?  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się