Kącik Małolata...:D

Omawiał ktoś Fausta? Może miałyście rozprawkę?
ja miałam i rozprawke tez  😀
vicke   Marzeniami żyłem jak król
03 października 2012 17:41
Ja też niedawno przeżyłam śmierć znajomego.. Włąściwie prawie go nie znałam, mijaliśmy się na korytarzu, czasami "cześc, cześć ".
Idę na wkd, patrze, a ona stoi na środku przejazdu, wchodzę, wszyscy mówą że to ten chłopak.
Weszłam na peron, i zobaczyłam nogę wystającą spod wkd, to było jedno z gorszych przeżyć..
Przyleciał helikopter, przyjechała karetka, policja.
Chłopak żył. Nogę miał prawie oderwaną, zgruchotaną miednicę. Pojechał do szpitala i po sześciogodzinnej operacji zmarł.
Nikt nie wie jak się stało, że on wylądował skuterem pod tą kolejką. Widać ją z daleka, tory w tym miejscu są tak proste, że widać jak kolejka jest dwie stacje wcześniej.  😕


Małolaty, jak zapomnieć o kimś? Cały czas o nim myślę. Grr  🤔wirek:


Małolaty, jak zapomnieć o kimś? Cały czas o nim myślę. Grr  🤔wirek:

jak się dowiesz daj znać  😉
Małolatki, 18.47, za oknem już ciemna noc... Zima idzie! ;(. Jak dobrze, że mam już zapas ciepłych kurtek.
rumka   niezbadane są wyroki boskie
03 października 2012 17:53
Sisisa zazdroszczę tych ciepłych kurtek , bo ja nie mam ani jednej i ciągle marznę w skutek czego wiecznie choruje  🙄
Ej no, u mnie jeszcze jasno  🤣
Ale jak sobie pomyślę, że za niedługo o 16.00 będzie ciemno, to mnie nosi.
Lubię zimę, ale tylko wtedy, jak ładnie śnieg pruszy, nie jest za zimno i przede wszystkim NIE MA CIAPY na chodnikach  😀 I jak śnieg jest jeszcze biały, bo potem to już paskudnie jest.
Ja nienawidzę przejścia z lata na zimę czyli jesieni!  👿 po co to jest, powinno być bardzo gorącą albo śnieg a nie takie nie wiadomo co  🤔 Ciekawe kiedy będzie 1 śnieg,  😍
rumka, niech żyją ciuchlandy!
Ja cały czas chodzę w kurtce, nawet w szkole, bo mimo ogrzewania jest tam zimno...
anioleczek.97, zima jest okropna!
Ja nie chcę śniegu!  🤔
Nie cierpię jak jest ciemno, zimno i śnieg skrzypi pod nogami.
Ja lubię tak optymalnie, że nie jest gorąco, tylko tak w sam raz na lekki płaszczyk.
ee tam, przesadzacie 😀
Jesieni to i ja nie lubię, ale taka prawdziwa, nie za zimna zima jest ok  🤣
A śnieg skrzypiący pod nogami i do tego ozdoby świąteczne na szybach i sklepach, a do tego jeszcze lekko pruszący śnieżyk-mmm, niebo!  💘
Sisisa ja leżę w łóżku a zimno mi strasznie.
Dziś ,,wstałam'' o 6 ale wstałam z łóżka o 6.30, bo było mi tak zimno. Do szkoły miałam na 7.30 i były to lekcje dla chętnych, tak to bym poszła na 8.30.i spała sobie smacznie do 7.30. 😜 Aż sobie pomyślałam ,,w co ty się kobieto wpakowałaś?''  😁

Zaraz idę się uczyć fizyki i robić prezkę z informatyki o wirusach komp. Ktoś poleci jakąś strony z informacjami o wirusach. Napisanych dość prostym i zrozumiałym językiem? 😁 Idę zrobić sobie kakaŁko.
a ja książki nie ruszyłam ani jednej 😵 nie mam ochoty na nic, taka pogoda, że tylko umierać 🙄
A śnieg skrzypiący pod nogami i do tego ozdoby świąteczne na szybach i sklepach, a do tego jeszcze lekko pruszący śnieżyk-mmm, niebo!  💘


piona!  😅
rumka   niezbadane są wyroki boskie
03 października 2012 18:16
Dziewczyny wy i tak macie lepiej bo nie jesteście w klasie maturalnej , a ja multum roboty jutro kartkówka z matmy i angielskiego a ja nic jeszcze nie ruszyłam biologie przekładam tylko z miejsca na miejsce bo jak pomyśle że mam to wszystko powtarzać to robi mi się niedobrze a co najciekawsze nawet nie wiem na co dokładnie chce iść na studia i w uczelniach na które chce iść nie wiem co jest punktowane  😁
Kamita01  żółwik  😎
To jest po prostu wspaniałe! No ale wróćmy na ziemię, mamy dopiero październik. Przed nami jeszcze ta cała chlapa-ciapa i Bóg wie co jeszcze.  🙁 Ale wytrzymamy, a potem robimy re-voltową bitwę na śnieżki  🤣 haha!
[quote author=anioleczek.97 link=topic=30353.msg1542198#msg1542198 date=1349283858]
A śnieg skrzypiący pod nogami i do tego ozdoby świąteczne na szybach i sklepach, a do tego jeszcze lekko pruszący śnieżyk-mmm, niebo!  💘


piona!  😅
[/quote]
zgadzam się! ;love:
siemka małolaty 🙂
od jakiegoś czasu śledzę wątek i pomyślałam, że może już czas dołączyć .
Mam na imię Daria , 15 lat i jestem z Olsztyna
Może nie będę się aktywnie udzielać w wątku, ale postaram się wpadać jak tylko będę mogła  😀
O kurczę, ale mnie nagle brzuch zaczął boleć! Takie jakby skurcze w okolicach żołądka.. (?!)  😲 haha, to chyba znak, że kilka paczek żelek dziennie i pizza na obiad to przesada..
Błeee, ale boli!


A wracając do pogodowych rewolucji, to w sumie jesień też lubię. Ale tylko takie dni, kiedy jest ciepło, a promyczki słońca ładnie komponują się z złotymi liśćmi.. 😀 Wtedy to w sumie też lubię po tych liściach chodzić. Ale tylko jak są suche i skrzypią.  😜 Aaa i uwielbiam w takie jesienne wieczory chodzić na cmentarz.. A we Wszystkich Świętych to już całkowiecie obłęd.
Dziewczyny wy i tak macie lepiej bo nie jesteście w klasie maturalnej , a ja multum roboty jutro kartkówka z matmy i angielskiego a ja nic jeszcze nie ruszyłam biologie przekładam tylko z miejsca na miejsce bo jak pomyśle że mam to wszystko powtarzać to robi mi się niedobrze a co najciekawsze nawet nie wiem na co dokładnie chce iść na studia i w uczelniach na które chce iść nie wiem co jest punktowane  😁


no popacz bo ja jednak jestem w maturalnej  😵

limii witamy  🏇
rumka   niezbadane są wyroki boskie
03 października 2012 18:33
idaczerwcowa chodziło mi głównie o dziewczyny nie mające przed sobą jeszcze matury tak blisko jak Ty czy ja  😉
rumka wieeem  😉
przeraża mnie wizja matury, ale (uwaga to będzie dziwne) bardziej się boje... studniówki  😡
no i co pół roku zmienia mi się wizja studiów pomooocy  😵
wszystko przeciwko mnie ostatnio  🤔wirek: 🤦
Tak z humorem, ja mam test gimnazjalny!  😂 też się muszę uczyć, a raczej powinnam.
A teraz całkowicie poważnie, Was też tak cisnęli na ten test? Bo ja na każdej lekcji słyszę "w tym roku piszecie egzaminy! To nie ja sie powinnam/em za Was starać. Test leży w waszym obowiązku, przygotowanie do niego również."
😁
Ja mam jeszcze ponad rok do testu gimnazjalnego a na każdej lekcji nauczyciel powtarza regułkę '' to pewnie będzie na egzaminie, uczcie się bo na pewno będzie''  🙄
rumka   niezbadane są wyroki boskie
03 października 2012 18:41
idaczerwcowa mi w ciągu 24h wizja studiów zmieniła mi się 3 razy , ale chyba już ostatecznie się zdecydowałam choć nie wiem czy dobrze
anioleczek.97 u mnie najbardziej nauczycielka od angielskiego rzucała tekstem że w tym roku piszemy test gimnazjalny ( choć jeszcze wtedy nie był liczony ) 🤣
rumka  a jakie plany?  😉
rumka   niezbadane są wyroki boskie
03 października 2012 18:45
ida nastawiam się na fizjoterapię wcześniej chciałam leśnictwo albo zdrowie publiczne  😉
omatuluchrystulu ja to absolutnie humanista po całości  😵
Eh, ja bym już chciała tą maturę, mam dosyć szkoły!
rumka   niezbadane są wyroki boskie
03 października 2012 18:49
ida a ty na co się wybierasz ?
sisisa a ja już wolałabym być na studiach  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się