siodło ujeżdżeniowe

Petit- z ciekawości- czemu zmieniłaś w takim razie z Diamanta? Ze względu na konia?
Ja miałam długo niebieskiego Diamanta ale był na mnie za duży [te ich 17tki są wielkie!] co przekładało się na trudności komunikacyjno- łydkowe 😉 Wylecieć z tego siodła to sztuka, wysiedzieć też o wiele łatwiej źle noszące konie, ale ja podobnie jak Koniczka- czułam się jak w imadle.
To moze wersja posrednia - Luxor?😉
Zmieniłam na Titana, bo znalazł się przez przypadek kupiec (tak, tak, ktoś do mnie zadzwonil i spytał czy może nie znam kogoś kto ma na zbyciu 17" diamanta), zaproponował dobra cenę,więc szybciutko sprzedałam, a że w tym samym czasie Ouanta sprzedawała swojego Titana, to wzięłam od niej. Siodło mi się spodobało... jest wygodne, dobrze usadza, choć osobiście dla mnie ten banan mógłby być trochę węższy, bo jak jeżdżę i się "szamoczę" to to kolano potrafi mi wjechać za blok, a powinno być za blokiem. Ale jak się ogarnę i usiądę to jest bardzo poprawnie.

Słyszałam, że u osób krótkonożnych titan wypycha łydkę do przodu, ale ja jestem z tych normalnych i nie mam tego problemu.
Hej,

Możecie mi coś powiedzieć o ujeżdżeniówkach Prestige Academy i Venus K?  🙂
Nie lubię mocno trzymających siodeł, które byście bardziej poleciły?


ash   Sukces jest koloru blond....
03 października 2012 21:01
Już niedługo, już za momencik takie cudo z gamy HB Contact będzie moje.
Odliczam dni i skreślam kartki w kalendarzu.
Strasznie się cieszę, bo siodła są dopracowane w każdym calu.



edit:zdjecia pożyczone z FB HBContact
Ash , a kiedy zamawiałaś ???
Ash zazdroszczę!  😜 😍
Jak zobaczyłam to cudo u nich na Facebooku, to tak my ślinka pociekła, jak na widok żadnego siodła do tej pory. A co ciekawe - jeżdżę skoki, a nie ujeżdżenie 😀
Koniecznie pochwal się tym cudeńkiem!
ash   Sukces jest koloru blond....
04 października 2012 07:09
dominoxs na to siodło zapisałam się rok temu, a może nawet 1,5 roku temu.
Moja kolejka się zbliża. Jak wszystko pójdzie wg. planu to siodło będę miała jakoś w grudniu 😍
Pochwalę się na pewno, bo siodło zrobiło na mnie bardzo pozytywne wrażenie 💘 💘
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
04 października 2012 07:18
Hej,

Możecie mi coś powiedzieć o ujeżdżeniówkach Prestige Academy i Venus K?  🙂
Nie lubię mocno trzymających siodeł, które byście bardziej poleciły?


Academy jest trzymające i usadzające
Czy Hennig ma swojego przedstawiciela w Polsce?
Ashmogłabyś mi podać na pw cenę orientacyjna takiego cacuszka? :kwiatek:
ash cudowności  😜 a jeżeli siedzi się w tym tak, jak to siodło wygląda, to z całego serca zazdroszczę  😀iabeł:
ash   Sukces jest koloru blond....
06 października 2012 19:20
basia16816 masz pw.
Mąka ja już przebieram nogami i nie mogę się doczekać kiedy wkońcu posadzę tyłek w to cudo. Patrzę na te zdjęcia i ciągle mówię " Kurde ale piękne" 💘
basia16816 masz pw.



czy cena siodła jest jakąś tajemnicą handlową?  😉

jeśli nie to ja też poproszę, ale najchętniej w wątku, bo pewnie nie tylko mnie ciekawi  :kwiatek:
A czy ktoś z Was siedział może w Prestige modena? Jak wrażenia z jazdy?
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
08 października 2012 20:09
Jutro będę siedzieć, mogę się podzielić wrażeniami 😉
czy cena siodła jest jakąś tajemnicą handlową?  😉 dwa kilo euro trzeba mieć...i biorąc pod uwagę, że zakup siodła to nie koniec współpracy, to nie tyle "trzeba mieć", co "wystarczy mieć".
Koniczka to z każdym krokiem konia pamiętaj o mnie  🙂 Będę baaardzo wdzięczna.
wrotki, a ile to dwa kilo euro ? 🙂 Tak orientacyjnie ?
a ile to jest kilo metrów?
ps http://pl.wikipedia.org/wiki/Kilo
croopie, 8 kilo złotych? 😉
OD 8 tysi ;-)
Heh, sprytnie 🙂 aż wstyd się przyznać, że inżynier się nie połapał 🙂
Dzięki 🙂
czy ktoś miał doczynienia z siodłem nr 4  Pana Andresza str. http://www.rymarstwo.ig.pl/index.php?id=siodla_ujezdzeniowe ?

byłabym wdzięczna za opinie, oraz opinie ogólnie o andreszowych siodłach, bo nigdy nie miałam z nimi do czynienia  :kwiatek:
Pewnie nie ma siodeł do testu? [albo ma tylko 17tki z rozstawem 32 😉]
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
10 października 2012 08:17
Mąka, całkiem to przyjemne siodło. Siedzisko standardowe dla Prestige'a - czyli ciut płytkawe. Bloczki duże, ale mi osobiście nie przeszkadzające i nie klinujące nogi.
Koniczka  :kwiatek: czyli trzeba brać i próbować  😀iabeł:
Co sądzicie o siodle Prestige Roma Dressage?Miał ktoś okazję w nim siedzieć?Jeśli chodzi o siodła Prestige to siedziałam w Lucky Dressage i mam w planach zakup Roma Dressage...co sądzicie o tym siodle?🙂Wygodne,zapewnia komfort jazdy,ogólnie jakie wrażenia?
jest w wątku wcześniejsza opinia, że niezbyt dobre siodło. Jednak sama też jestem ciekawa jak wypada w testach
Ale wygodnie się w nim jeździ?Bo opinie osób z stajni w której jeżdżę są dobre.Nawet p.Żaneta Skowrońska z którą mam treningi poleca te siodła.Jestem nie do końca zdecydowana dlatego pytam o inne opinie...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się