Na żywo chcielibyśmy poznać...

kujka   new better life mode: on
04 października 2012 14:33
Nie będzie to jakiś wybitnie poważny temat, pewnie raczej malo madry zabijacz czasu 😉

Raz na jakis czas uswiadamiam sobie ile  wiem o ludziach z forum. O ludziach, ktorych nigdy nie widzialam i pewnie nigdy na zywo nie poznam. Od czasu do czasu pada na forum zdanie, ze jestesmy rodzina. Mamy przypadki ludzi, ktorzy sie przez forum poznali i przyjaznia sie latami (juz w realu).

To bedzie taki watek troche do slodzenia, pewnie ktos napisze, ze beda sie tworzyc KWA...  😎

Na pewno kazdy z nas ma takie osoby na forum, ktore - mimo ze nigdy ich nie widzial - strasznie chcialby poznac. Bo uwaza je za wartosciowe, ciekawe, albo mysli, ze nadaja na podobnych falach. Z kim byscie chcieli napic sie wodki, albo kawki? Pojechali w teren?


Ja tak sobie mysle, ze poszlabym na piwo z ikarina. Pomimo ze zaden ze mnie skoczek czy wkkwista, wiec byc moze wiele wspolnego nie mamy, to lubie ja. Za bobra i za opis "gdy ci smutno jest ogromnie..." i za to ze sobie tak dobrze radzi, choc zycie jej nie rozpieszcza. bo mi sie wydaje, ze to jest osoba ktora nie gada tylko robi.

mam jeszcze pare takich osob, ale bede slodzic stopniowo jesli temat sie troche rozwinie.

chyba ze temat glupi  😡 to poprosze moda o usuniecie
kujka,  temat wydaje się naprawdę fajny, może się uda tym "spragnionym" poznać na żywo 😉

ja bym strasznie chciała poznać Tanię, zdaję sobie sprawę, że Ona takiej ochoty by nie miała, ale wydaje się tak uroczą osobą. mam wrażenie, że spotkanie z owocową herbatką, w pachnącej cynamonem herbaciarni i malutkim kawałkiem ciepłego jabłecznika  z Tanią natchnełoby każdego bardzo optymistycznie i dało dużo pozytywnej energii, nawet mimo pluchy na dworze 😀
trzynastka   In love with the ordinary
04 października 2012 14:44
Napisałabym, że Dworcikę ale ona mi zaraz każe wsiadać w pociąg... 😁
Także jakby ktoś pytał to nie chcę poznać nikogo 😉
Kurcze jakbym tak miała naprawdę się zastanowić to jeszcze z 10 osób bym wymieniła.
oj, jak zobaczyłam ten wątek to od razu pomyślałam: "Freddie Mercury"!
a tu się okazuje, że chodzi o osoby z forum  😁

Z forum - pierwsza myśl to Sznurka 😉 a potem jeszcze kilka osób, chociażby autorka poprzedniego postu 😉
trzynastka   In love with the ordinary
04 października 2012 14:51
No mówiłam, ze wymieniłabym jeszcze z 10 osób.
SzpEcik byłby jedną z nich  😁

Edit: i mery.. i strzygę.. i katiję... i averis... oh masakra.
mogłam się nie odzywać, bo teraz nie mogę skończyć wymieniać ! :/
Ależ mi słodzisz, Ninivet  😁
kujka   new better life mode: on
04 października 2012 14:52
szepcik, hihi no wlasnie troche mylacy ten tytul ale nie starczylo mi weny na wymyslenie lepszego.

wiec jakby ktos mial pomysl, to zmienie.


nine, mam podobnie. jakbym tak usiadla i dluzej pomyslala, to by sie zebrala grupka 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
04 października 2012 14:52
Szepcik - Dopisałam więcej osób, tak żeby Ci za miło nie było 😉
Ale kujka kazała słodzić, więc mam nadzieje, ze nie masz cukrzycy :P
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
04 października 2012 14:57
Mi pierwsza na myśl też przyszła Tania 😉 Zawsze wyobrażałam Ją sobie jako taką "starszą ciocię"(bez urazy) 😁 Chętnie poznałabym też Julie, Pokemon, Sznurkę i jeszcze parę osób z dzieciowego- wydaje mi się, że od cholery mogłabym się od nich nauczyć.
No i chętnie poznałabym forumowych "rodzynków"- Wawrka i Wrotki 😁
Uuu, u mnie calkiem sporo jest takich osob. Mad, Alabamka, flygirl.
Ale chyba przede wszystkim niemilek.  😁
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 października 2012 15:02
ojej, Krupniczku, to miłe 🙂 ja Ciebie też 🙂 i flygirl, Alabamkę, zen, tunridę, z ikariną napiłabym się...yyy...herbaty 😀
a niemiłka znam 😀
Na pewno julie i sznurkę. Pierwszą za inteligencję i humor (albo inteligentny humor?  :hihi🙂, drugą za jakąś taką pasję życia. No i ekhem. Po prostu wydaje mi się ciekawą osobą.

Temat bardzo fajny. Nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego ile inne osoby z forum o nas wiedzą. I ile my wiem o nich 😉

edit: aa, jeszcze Sierrę, bo uwielbiam ją czytać i ciekawa jestem jak to jest na żywo 😀

Szczerze mówiąc, to pewnie jeszcze więcej tych osób by się znalazło.
nine, w Księżniczkę, bo nie oczekiwałabym, że będziesz się tłuc pociągiem 😁 Mogłabyś też zabrać B. (prawie jak z forum, nie?), wtedy to wiesz... Księżniczka by nie była potrzebna.

Pierwsza osoba, która przychodzi mi do głowy to Nine. Pewnie kiedyś się uda, jak będzie trochę czasu i trochę kasy na wyjazd 😉
Obok Nine zdecydowanie Dodofon. Za wszystko - od sposobu pisania po fakt, że lubię sobie z Dodofon czasem zamienić parę słów. Wypiłabym też kocie piwo z Notarialną. O! Z Katiją też bym pio wypiła 😉

A tak poza tym to ja ogólnie jestem otwarta na propozycje re-voltowych spotkań.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
04 października 2012 15:11
jakbym się głębiej zastanowiła,to znam forowiczów od Krakowa po Gdańsk 😁

Tani jeszcze się nie udało...ale liczę,że się uda...jakoś,kiedyś 😉
Dodofon jest spoko laska  😀 tylko nie radze z  nią pić. Z Katiją także. Może nie tyle pić, co jeść  😁

Ja już troche tych osób z forum poznałam w realu i mam nadzieje, że będę poznawać kolejne  😉
Ja tylko chciałam zwrócić uwagę, że jak widywałam Tanię, to nie widziałam jej nad jabłecznikiem, tylko z browarem.
Ale już dawno nie byliśmy w Żukowicach, więc może się przerzuciła.
pokemon,  co ja poradzę, że mi się Tania kojarzy z jabłecznikiem i herbatą w pięknym czajniczku a nie z browarem 😉
Piękny wątek! Chociaż z drugiej strony trochę mnie takie spotkania by stresowały. Chyba nie jestem nieśmiałą osobą, ale zdecydowanie jestem osobą bardzo krytyczną w stosunku do siebie. I chyba przez to tak mało się odzywam na forum. Jednocześnie chętnie poznałabym kilka osób, a z drugiej strony bałabym się, że w realu zobaczą to wszystko czego tak w sobie nie lubię. Boże Święty, dziecinada  😁

No, ale wracając do tematu bardzo chciałabym, żeby mnie poinstruowali w czasie jazdy Julie, halo i wrotki. Zdaję sobie sprawę, że często mają odmienne poglądy i priorytety, ale właśnie to by mnie fascynowało, na pewno bym wiele z tego wyniosła dla siebie i moich koni. Chciałabym poznać ich punkty widzenia na temat różnych jeździeckich aspektów. Ale to częściowo uzyskuję przez forum.
Oprócz tego osoby, które chciałabym poznać i do tej pory zwróciłam na nie jakoś szczególnie uwagę to
ana bo ma fajne dzieciaki i bardzo odpowiadające mi do nich podejście,
Ankę bo fantastycznie jeździ (choć ma chwilowo przerwę), ma świetną Panią Trener (którą też bym baaardzo chętnie poznała  :emoty327🙂, a przy tym jest skromna i... tak jakoś ciepło ją odbieram,
karinę7 bo będzie bardzo młodą mamą i mogłybyśmy powymieniać się doświadczeniami,

Tania i ikarina też wydają mi się świetnymi osobami, ale to niezbyt oryginalne widzę  😁 Ikarinę fajnie by było odwiedzić w Anglii i przy okazji szlifować język.

Dodofon miałam okazję poznać - bardzo fajnie wspominam, żadnego przekłamania w niej nie ma, szacun!
I pewnie jeszcze kilka osób, o których zapomniałam. No i na pewno czytając forum natknę się na więcej intrygujących osób.

I też jestem za grupowymi re-voltowymi spotkaniami w realu!
madmaddie   Życie to jednak strata jest
04 października 2012 15:31
o, jeszcze halo i Averis 🙂
Ja tylko chciałam zwrócić uwagę, że jak widywałam Tanię, to nie widziałam jej nad jabłecznikiem, tylko z browarem.
Ale już dawno nie byliśmy w Żukowicach, więc może się przerzuciła.

Jabłecznik w sensie cydr? Lubię. Piwo średnio.Katija świadkiem.
A wątek sprawia, że czuję się niezręcznie.
Dziękuję chcącym mnie poznać,  :kwiatek:, ale ja nie jestem towarzyską osobą i wolę z gałęzi patrzeć.
Tania Gęś na gałęzi, to ci dopiero  😁
Z największą przyjemnością poznałabym Ikarinę. Może jak moje plany na przyszłość wypalą  😀
Dodofon! W moim odczuciu " swoja kobita". Bardzo dobrze czyta mi się jej posty na forum, a niektóre powalają mnie na łopatki.
Alabamkę, tyskękonik, espanę, galopadę_, nine, Julie i chyba jeszcze dłuuuugo by wymieniać, ale te osoby mi pierwsze na myśl przyszły.  😉
Tania Gęś na gałęzi, to ci dopiero  😁

Gruba gałąź. I nisko. Ale na uboczu.
Widzę że sznurka rządzi bo ja też chętnie bym ją poznała. I pokemon i Tanię też 😉
Oj, mogłabym jeszcze conajmniej 5 osób wymienić.
Hihi, pierwsze o kim pomyślałam to Tania - ja nie wiem czy nie trzeba zrobić zbiorowej wycieczki 😉
A do tego Pokemon - już ostatnio miałam nadzieję, że się uda.

I kilka osób z Dolnego Śląska - bo ciągle się gdzieś mijamy 😉
Halo, Tunrida, Julie i Tania - tak na szybcika, bez głębszego namysłu 🙂
kujka   new better life mode: on
04 października 2012 16:21
o, epk bym chetnie poznala. i JARE. bo podejscie do wielu spraw zdaje sie mamy bardzo podobne.


a z watku wynika ze do Tani beda autokary (voltokary) jak do Lichenia  😂
moje top 4  to Muffinka, Pokemon, dempsey i ana. kolejnosc dowolna 🙂
bo prawdziwe mi sie wydaja.
Hmmm,
A ja tyle osób znam już z reala, ze mi trudno 😉
Na pewno moimi numberami łan są "stare raszple" (znaczy mi sie wydaje, ze są wiekiem już dojrzałe)
Czyli: m.indira, A. Pokemon, Faza, tunidra
Oczywiście rownież: Dworcika, sznurka, i z chłopów grzesiek i wawrek  😉
Ja poznałam sporo osób, w tym kilka takich, na których na forum w ogóle nie zwróciłabym uwagi a są fantastycznymi ludźmi w realu. Wymieniać tu to  długa lista. Ale są osoby z którymi bardzo bym chciała się poznać i mam nadzieje, że będzie okazja: Basznia, Karla, Faza, Baffinka, JARA, nieobecny już Tomek J. Enklawa i pewnie jeszcze wiele osób, których nicki mi w tej chwili wyparowały z głowy.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się