Wózki, nosidełka, foteliki i cała reszta akcesorów dla dziecka .

no wlasnie zastanawiam sie czy kupowac, zwłaszcza ze cena adapteru taka sobie do emmaljungi
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
27 września 2012 18:47
A ja wybierałam, przebierałam w wózkach, a mam pożyczonego od znajomych zwykłego polskiego tako i poza kolorem (no serio, ale kto kupuje wózek w kolorze jasny beż?!?) sprawdza się super, nawet w [url=https://picasaweb.google.com/111432533528544013229/Wojtus2MiesiacZycia#5766557828352230754]takim[/url] terenie.
kto kupuje wózek w kolorze jasny beż?!?)

ja;]

moi znajomi kleli na tako, uzywany w domu do lulania tylko
kolo pekło dwa razy;/
http://allegro.pl/wozek-jedo-bartatina-i2665423700.html?utm_source=Facebook&utm_medium=LikeButton  dobre 😂

Ja nie kupię nowego wózka dla maleństwa, będzie musiało przejeździć w Filipowym. W gondoli bo później spacerówkę zmienię.
AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
27 września 2012 18:54
sznurka, dla mnie ten kolor to koszmar, pies oparł mordę na gondoli i już brudny! Natomiast mój jest teraz używany do drugiego dziecka i fakt, musieliśmy wymienić koło (tanio, szybko dostępne), ale poza tym zastrzeżeń nie mam, a ja szacunku dla tego wózka nie mam  😎
Muffinka, umarłam ze smiechu!
o ja umarlam z tej aukcji :-)

U mnie najlepiej sprawdza sie teraz opcja fotelik wkladany na spacerowko/gondole. Mozna latwo wsadzic dziecko z fotelem na wozek a za chwile fotel zdjac i wsadzic dziecia do wozka. Do elegancji ma sie to nijak, wyglada troche jak ekwipunek żula ale jest poreczne 😀

AleksandraAlicja   Naturalny pingwin w kowbojkach ;-)
27 września 2012 19:48
sznurka, dla mnie ten kolor to koszmar, pies oparł mordę na gondoli i już brudny!

Tak se czytam samą siebie i to nie pies jest po tym oparciu mordy brudny, ino gondola  😂
Aukcja świetna, a czytałyście dopiski? 😁
Sznurka, ja nie wyobrazam sobie ciaglego przesadzania dziecka -zwlaszcza, ze posiadalam dziecko, ktore czasami dawalo sie uspic jedynie w samochodzie....-z fotelika do wozka i z powrotem. na krotkie wyjazdy do sklepu czy do babci zawsze wpinalam do ramy fotelik, i przy nastepnym dziecku zamierzam sie tego trzymac 🙂

Julie, my mamy maxi cosi mura, daje rade w kazdym terenie, ktory przemierzamy od lasow do piaskow plazy 🙂
bombowa aukcja!!!

Też mam Emmaljungę i fotelik Maxi Cosi, i w sumie do dziś jestem zła, że kupiłam do niego adapter (a to było w czasach, kiedy Emma "wzięła się" za nie do końca legalnie działających producentów adapterów, tzn. robili je bez licencji na te mocowania - a własnych adapterów Emma nie produkowała, więc było to bardzo ciężko kupić) Głupi używany adapter kupiłam na allegro jakieś 3 godziny od wystawienia aukcji (tak intensywnie polowałam) i kosztował mnie 320 zł  🤬

Użyłam go chyba ze 3 razy przy Julce - wygodniej mi było nosić fotelik w ręku. Przy Maksiu nie użyłam go nigdy.

Gdybym miała jeszcze raz wybierać, to kupiłabym inny wózek, 3 w 1 ale bez adaptera i z lżejszymi kołami.
Ja mam adaptery do maxi cosi i używałam och dosyć często. Gdy trzeba było zrobić szybki wypad do sklepu lub gdzieś w teren.
Lub jak jechaliśmy "w gości" i z racji załadowanego po brzegi bagaznika nie było już miejsca na gondolę. Wtedy na krótkie spacerki Zośka jedziła w foteliku
Magdalena, ja w zasadzie chcialam tylko emme, chociaz bugaboo i easywalker korciły, ale na teren gdzie mieszkam i gdzie będę mieszkać za sofciarskie sa
mnie zastanawia adapter bo czy będę z wozkiem do miasta jezdzic w ogole? ehhh dylematy...
Oooo chyba nam się ten maxi cosi mura wysuwa na prowadzenie. Ale ten mura 4 z normalnymi kółkami z przodu, a nie tak razem.
laguna chyba miała co?
Magdalena, ja w zasadzie chcialam tylko emme, chociaz bugaboo i easywalker korciły, ale na teren gdzie mieszkam i gdzie będę mieszkać za sofciarskie sa
mnie zastanawia adapter bo czy będę z wozkiem do miasta jezdzic w ogole? ehhh dylematy...



no fakt, Emma wjedzie wszędzie, generalnie fajny wózek. Ja bym się zastanowiła, co jest ważne i jak te wyjazdy by mogły wyglądać - jeśli tylko, żeby załatwić konkretną sprawę, to wygodniej Ci będzie nieść fotelik, niż rozkładać koła, zakładać adapter i fotelik. Chyba, że musiałabyś przejść naprawdę duży kawałek od auta do miejsca przeznaczenia (raczej mało realne). Jeśli będziecie jechać na dłużej, to wygodniej małemu będzie w gondoli, a jeśli będzie dłuższa wyprawa, to i tak się obudzi.
Ja mam Navingtona z dodatkowa parasolka i wtedy to jest wygodnie do niej wpinac gondole. Do sklepu na razie rzadko chodzimy, ale do lekarza jest super. Nie wierze sie nerwowo gdzie tu fotelik położyć.

Czy nie slyszalyscie o kimś kto ma chiste na zbyciu. Tkana i raczej w dużym rozmiarze.
sznurka a tego adaptera nie można w razie co dokupić później? Bo może poprostu zobaczysz czy będziesz go potrzebować...idzie zima, może nie będzie teraz takich dłuższych wypadów do miasta żeby nie można było wziąć nosidła w rękę. A na spacery to i tak gondola. No nie wiem, ja nie mam zdania bo jak mówiłam swój użyłam kilka razy dosłownie.
Dokładnie - zimą czasem nie tak łatwo przejechać wózkiem po chodniku. A w gondoli dodatkowo cieplej.
Mnie też szybciej i łatwiej było wziąć nosidło w rękę ( pomijając zakupy, gdzie ręce i koszyk w wózku był niezbędny ) ale tylko do pewnego poziomu wagowego Olka. Teraz ledwo przeniosę kilka metrów.
Eurydyka   tu stać się może coś nowego
28 września 2012 08:50
Ja adapter do Emm.  kupiłam za ponad 200 pln i użyłam dosłownie 2 razy  🙄. Nawet zastanawiłam się czy go nie wystawic na Allegro,ale mój M. stwierdził, że teraz bez sensu,może przyda się znów 2 razy  🙂 i wtedy sprzedamy.

Generalnie moim zdaniem na wieś tylko Emm.! Nasz był kupiony używany,wczoraj uprałam go dla Oli, mąż podokręcał, naoliwił,wygląda i prowadzi się jak nowy! Pomimo, że to jasny beż (wymarzona  i upolowana wersja z kratką ), materiał ma taki,że bieżące zabrudzenia idealnie schodzą po potarciu gąbką z proszkiem.
Tak mam Maxi-Cosi murę 4 z siedziskiem spacerówki, gondolą i fotelikiem samochodowym

EDIT:
Moja mura 4 z wymontowaną budką:




Z zamontowana budką:


Ja mam uzywany Gesslein, dwa w jednym, z obracanym siedzeniem. Dodatkowo na przod wymienne kola - raz na tereny duze i stabilne, oraz do miasta male, podwojne i rotujace. Potrzebuje jeszcze tylko adapter do Maxi Cosi, bo w tym wozku mozna seryjnie tylko siedzenie samochodowe Römer montowac, a ja kupilam tanio uzywany Maxi Cosi.
kupiłam jednak adapter, cena 200 zł zabija ale dzisiaj poczułam, ze jednak na szybkie wypady ma to sens
Laguna, No, chyba jesteśmy zdecydowani na Maxi Cosi Mura 4. Fajowy jest!
200 zl? W DE na Ebayu chodza za polowe...
moze i tak, uzywane w Pl po 150 wiec żaden biznes
a generalnie spieszylo mi się więc nie kombinowalam
przekombinowałam juz z kołyską i pluję w brode
Nie uzywane, tylko nowe 🙂 ale to byla tylko taka dygresja.
łeee to szkada, coz trudno
sznurka a facet od kołyski nie może dosłać tych brakujących wkrętów?
Dziewczyny, jaki polecacie fotelik samochodowy dla dziecka pow. 18 kg?
Młody już dobija do tej wagi i zaczęłam się rozglądać, ale nie przemawia do mnie przypinanie go już normalnymi "dorosłymi" pasami, a tak jest w większości tych fotelików :/
Muffinka, nie, to dupek, dostał negatywa, skręciliśmy na wkręty
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się