... ślub :) ...

sosi   szczypior szczypior...
04 października 2012 19:00
JARA 3mam kciuki żeby Ci się udało, bo ja nic nowego, wartego zainteresowania, nie znalazłam do tej pory...

edit: ale dzięki wyszukiwarce którą ktoś wcześniej wstawił (http://www.planujemywesele.pl) jestem już chyba dobrej myśli 😁
kajpo, a kiedy chcecie mieć wesele? Też za rok, jak my? I na ile osób? Ten pałacyk w Zegrzu ma swój namiot i udostępniają w cenie talerzyka, jak by co.
mozecie zawsze przejrzec rankingi fotografow slubnych..
http://www.fpfs.pl/2010/06/ranking-fotografow-slubnych/

mysle ze tak bedzie latwiej znalezc fachowca a nie "fotografa" jakiego miala np akzzi.

Jest tyle swietnych fotografow ze jak sie przysiadzie to nie ma sily ze sie nie znajdzie 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 października 2012 19:26
Przypomniałam sobie! O dzięki! Kombinowałam coś z owocem i Agnieszką, a wyszła Kalina 😀

Anna Kalina Ciesielska
Blog
http://www.kalina-bez-studia.com/

Strona
http://www.kalina-studio.com/?site=about&lang=pl


Kurde, chyba kiedyś bardziej podobały mi się jej prace.
My wstępnie termin mamy zaklepany na 14.06.2014. Zastanawiamy się czy nie zmienić na tydzień wcześniej, bo 19 wypada Boże Ciało. Sama nie wiem. Większość ludzi chyba wyjedzie od czwartku do niedzieli, a nie od soboty do niedzieli. Jak myślicie?
Ja jakoś nasz plener przeżyć mogę, nie jest to coś czego przetrawić nie mogę, jest kilka fotek, które mi się bardzo podobają, mimo swej prostoty. Jedyne czego mi w nich brakuje to zmysłowości i dobrej obróbki, bo uważam, że można z nich więcej wyciągnąć. Nie mówię, że nie mogły one być lepsze- bo oczywiście, że mogły, ale ja patrze też pod innym kątem na fotki: patrze przede wszystkim na to jak my wyszliśmy, to nas ma być dobrze widać, to my mamy być w "centrum", a nie np niebo 😉 Tak jak już pisałam, może złe zdjęcia tu wrzuciłam, bo każdemu podoba się co innego.
Wstępnie rozmawiałam z mężem co by powiedział na taką sesję odważniejszą/zmysłową i na razie się nad tym zastanawiamy. Ja jutro przymierzę suknię, jeśli będzie w miarę ok leżeć i pogoda pozwoli to może się zdecydujemy- jeśli nie, to wtedy może na wiosnę, albo tak dla zabawy już nie w ślubnych strojach.


Natomiast ja rozpaczam bardzo z powodu zdjęć ze ślubu/wesela 😕 i ich no nie jestem w stanie przetrawić, nie da się po prostu!  I mam tu pytanie: czy ja mogę dać te zdjęcia komuś innemu do obróbki czy to jest jakieś łamanie prawa  👀  Bo dla mnie to one w ogóle nie są obrobione, a fotograf twierdzi zawzięcie, że są.

No i wszystkim przed ślubem radzę mocno przejrzeć galerię wybranych fotografów/kamerzystów, by później sobie nie pluli w brodę.
Scottie   Cicha obserwatorka
04 października 2012 20:27
D+A, jeśli mieliby wyjeżdżać, to bankowo od czwartku do niedzieli 🙂 Moja siostra planuje ślub na 21 czerwca 2014 i się nie przejmuje Bożym Ciałem 😉
Rany, masz termin na dwa lata do przodu? Zaczynam się stresować 😀
D+A nie patrz na gości pod tym względem, bo i tak nie dogodzisz każdemu. Jeśli komuś zależy by uczestniczyć w ślubie to nie będzie wyjeżdżał, a jeśli nie zależy to nawet jak zrobisz w innym terminie to i tak nie przybędzie. Tylko warto wcześniej prosić na ślub, nie w ostatniej chwili.
My koniecznie chcieliśmy uniknąć właśnie soboty po Bożym Ciele. Sama nie lubię jak coś mi wypada w długi weekend i staram się unikać takich sytuacji.
No niestety teraz jakoś się tak beznadziejnie porobiło, że sale trzeba rezerwować na 1,5 roku przed:/ Nasza rezerwacja na 2014 nie była pierwszą w kalendarzu.
Scottie   Cicha obserwatorka
04 października 2012 21:07
D+A, co w końcu zarezerwowaliście? Zagórze?
Tak, pojeździliśmy trochę po salach i jakoś nic ciekawego nie znaleźliśmy. To co nam się podobało pałacyki,dworki były za małe- tak na ok.80 osób. Jeszcze w miarę sensowna była sala w hotelu Boss, ale sam hotel niezbyt urodziwy no i nam zależało na ogrodzie. Rozważaliśmy też warszawskie hotele typu Mariott czy Bristol, ale stwierdziliśmy, że jak robimy wesele w czerwcu to fajnie jakby był ogród. Żadnych wiejskich, drewnianych chat na tą uroczystość nie chcieliśmy. Mi się marzy wesele plenerowe, ale boję się ryzykować w naszym klimacie. Dlatego połączyliśmy elegancką salę z ogrodem😉
D+A, w jakich pałacykach i dworkach byliście? Może byś mi podpowiedziała coś, co ominęliśmy. U nas będzie ok. 80 osób właśnie.
Klapki zaręczona? pozdrów 🙂
Z tych, co nie byłaś to np. Sobienie Królewskie😉
ja bym ominęła weekend z duża ilością wolnego...jak komuś bardzo zależy, to zmieni dla Was plany, ale może nie warto gościom utrudniać 😉 ? macie jeszcze praktycznie 2 lata... a chyba tydzień w te czy we wte nie robi Wam różnicy 🙂?
Boże Ciało to czwartek 19, dlatego 21 omijamy szerokim łukiem, ale myślisz, że 14 też może kolidować? Ja już sama nie wiem, nie mogę się zdecydować a chcemy w przyszłym tygodniu jechać wpłacić zaliczkę.
moim skromnym zdaniem, a byłam świadkową na weselu przyjaciółki właśnie w pt po BC, ta sobota po jest średnim pomysłem. niektórym ludziom, jak mnie nie robi różnicy czy długi weekend czy nie, ale jednak większość "normalnych" ludzi pracuje tak, że wtedy biorą sobie 4 dni wolne. więc ja bym ominęła tę sobotę PO Bożym Ciele, przed nie powinno być takiego problemu 🙂 
Scottie   Cicha obserwatorka
04 października 2012 21:35
magda, zaręczona 😉 też pozdrawia!

D+A, nie stresuj się, w żaden sposób wesele nie będzie ludziom przeszkadzało w długim weekendzie BC 🙂
No to właśnie od samego początku piszę, że 21 absolutnie nie. Wstępnie zarezerwowaliśmy na 14 a zastanawiam się czy nie przesunąć jeszcze o tydzień wcześniej😉
Ja już mam fotografów 🙂 Dobre i to, od czegoś trzeba zacząć.
pochwal sie 🙂
zespol jeszcze postaraj sie znalezc szybko bo te fajne maja terminy na 1-2 lata do przodu czasem, zwlaszcza w cieple miesiace..
nerechta, Mery i Dominika Frej, wszystko zostaje w rodzinie 😀 O ile nic się przez rok nie zmieni, rzecz jasna 🙂 Zespołu nie będziemy mieć, ale DJ już szukamy. Staram się otaczać znajomymi, a że koledzy z LO są DJami, to do nich uderzę.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2012 07:43
D+A gratuluję dobrego wyboru! będziecie zadowoleni. Sala królewska czy kominkowa??
Termin też dobry! My mieliśmy ślub w sobotę po Bożym Ciele i nie odczuliśmy tego. Jedynie niektórzy znajomi, co na sam ślub mieli dotrzeć to nie dotarli.
Dzionka, Dominika to świetny wybór!  😀
Sala królewska. Uznaliśmy, że kominkowa będzie za mała. Nie podobało nam się, że stoły i parkiet byłyby w oddzielnych pomieszczeniach.

Teraz musimy poszukać zespołu...Myślę, że może być z tym ciężko.
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2012 08:31
Królewska jest piękna!  🤣
Ogólnie Willa Zagórze robi na mnie mega wrażenie. Ciągle 😀 Pokoje hotelowe też są super, a obsługa sali na weselu na 6+ 😅 😅
My po naszym weselu uzgodniliśmy, że właśnie tam będziemy robić wszystkie imprezy rodzinne  - rocznice, chrzciny itp.
Z tym fotografem, to dobrze sobie gust wyrobić przed. Jak zobaczyłam portfolio naszego Tomka to byłam zachwycona, bo wydawały mi się takie naturalne i spontaniczne. A w dzień pleneru byłam mega spięta, ale Tomek dał radę mnie rozluźnić. Jak chcecie to wstawię link do naszej sesji, chociaż mam opory 😉
sosi   szczypior szczypior...
05 października 2012 09:15
Zet ja bym chciała bardzo żebyś wstawiła 👀

Wczoraj spędziłam parę godzin oglądając galerie fotografów i paru wybrałam, ale na razie przychodzą odpowiedzi o samych zajętych terminach! 🙄
Zet wstawiaj!

Swoją drogą...przeglądałam zdjęcia znajomych z mojego regionu, którzy mieli robione zdjęcia u różnych fotografów i... zaczynam się zastanawiać czy styl zdjęć nie jest poniekąd zależny od regionu? Bo znajomi też nie mieli takich artystycznych fotek, tylko klasyczne. Chyba, że u Nas tacy lipni fotografowie  😁
ash   Sukces jest koloru blond....
05 października 2012 09:43
akzzi my też nie mieliśmy artystycznych fotek ze ślubu i wesela. Takie zwykłe, ale ładnie wykonane. Plener za to mieliśmy artystyczny i z pomysłem.
Dominika Frej  wie co robi!
Może nie ładnie, ale ostatnio oglądałam plener koński znajomych i nie wierzyłam w to co widzę. Koszmar jakiś. Szaro bure zdjęcia, w tle śmietnik itp.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się