Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

super, bardzo dziękuję  :kwiatek:
to nie dla mnie, ale dla kogoś o takim wzroście jak ja więc na jedno wychodzi. 
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 października 2012 19:50
hey, gdzie kupujecie (jeśli) probiotyki dla koni? Szukam i szukam i albo odbiór osobisty, albo brak danych albo nie potrafię znaleźć jakiegoś sprawdzonego sklepu.

z góry dzięki
[quote author=Misskiedis link=topic=20.msg1543899#msg1543899 date=1349421682]

Mam strasznie głupie pytanie. Mieszkam teraz w 10 piętrowym bloku i mamy tutaj zsyp. Nigdy w życiu z takim wynalazkiem nie miałam nic wspólnego (dziewczyna ze wsi  😁 ), a nadchodzi pora wyrzucić śmieci i coś z tym fantem muszę zrobić. Mam do tego zsypu po prostu wrzucić worek i już? Czy później gdzieś go znaleźć i wyrzucić dalej? Czy windą/schodami na dół i do kontenera? 👀

Wyrzucanie odpadków, niby taka prosta czynność.  😁


Wrzucasz worek i już. Sam sobie spada do kontenera.
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
05 października 2012 21:29
katija dzięki, zamówione. Mam nadzieję, że z instrukcją ile podawać;d;d;d;d 
Mam nadzieję,że w dobrym wątku.
Czy istnieje możliwość oddania ciuchów do farbowania? Chodzi o sytuację typu ukochana czarna koszula się sprała i sprzestała być czarna,a chciałabym żeby znowu była.
DeJotka, a nie chciałabyś tego w domu sama zrobić? Ja farbowałam na czarno swoją ulubioną bluzkę. Są takie specjalne farby, które wrzucasz do pralki i wyciągasz gotowca 😀
Szczerze to się trochę boję bawić sama w takie eksperymenty ;-)
DeJotka - poszukaj pralni/farbiarni, tam takie rzeczy robią. Czasem zdarzają się punkty usługowe obok szkół chemicznych.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
06 października 2012 08:13
DeJotka, to nic strasznego. Z mamą regularnie farbujemy ciuchy (mama fryzjerka i często rozjaśnia ciemne rzeczy w pracy) 😉 bez obaw 😉
1. Na stronie http://www.msw.gov.pl/ pobrałam wniosek o wydanie dowodu osobistego. Czy jeśli wypełnię go sobie w domu to mi go przyjmą? W nagłówku napisane jest "WZÓR".
2. Czy długo muszę czekać na zaświadczenie o zameldowaniu? Potrzebne mi to na gwałt i wolałabym żeby wyrobili mi to na miejscu.
Jak wymawia się nazwę marki karmy dla psow Orijen? tak jak sie pisze? 😡
Horciakowa   "Jesteś lekiem na całe zło..."
06 października 2012 21:30
cavaletti, a możesz polecić jakąś konkretną? Szukałam jakiś czas temu na allegro takich barwników, znalazłam za ok 20 zł, wtedy nie kupiłam. Ostatnio znów szukałam i nie mogłam ich znaleźć, same do gotowania :/
Horciakowa, ja używałam wielokrotnie Simplicol i jestem zadowolona z efektów 🙂
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
07 października 2012 07:00
cavaletti, zadzwon i dopytaj. Bo w niektorych urzedach musisz miec wszystko na oryginalach, a w innych mozesz drukowac. Na pewno wniosku z napisem wzor nie przyjma, ale moze znajdziesz inny.
Teraz podobno 9 dni sie czeka na dowod.
JARA, :kwiatek: To zadzwonię 🙂 Innego wniosku nie mogę znaleźć. Najwyżej po prostu będę na miejscu wypełniać.
Dowód nie jest mi aż tak potrzebny jak zaświadczenie o zameldowaniu. Razem z paszportem zastąpią dowód, jak będę się na egzamin z prawka zapisywać.
pilnie poszukuje strony internetowej, koniecznie anglojęzycznej, na której zamieszczane są newsy, że świata polityki. Wszystko, byle nie BBC.
Będę ogromnie wdzięczna!  :kwiatek:
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
07 października 2012 09:54
wielkie, wielkie dzięki!  :kwiatek:
do tej pory nie wiem 😡 zamek w "shreku" to był durok czy dulok? 👀
Przez l. 😉 Dokładnie to Duloc.
dzięki 😉
cieciorka   kocioł bałkański
07 października 2012 22:43
gdzie sikają kioskarze?

jaki klej robi się twardy i przezroczysty po zaschnięciu? dwuskładnikowy?

jakiej firmy dżem malinowy jest płynnej konstystencji?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 października 2012 06:35
W niektórych kioskach jest wc 😉
Albo idą do Toiki, słyszałam też o hardcorach, co korzystają ze słoików, ale nie wiem ile w tym prawdy. A przezroczysty jest chyba Poxipol i jakieś w sklepach dla plastyków.
edit: jak to jest z paniami TIRówkami i ich ewentualnym okresem? nie świadczą wtedy usług, czy zawężają menu? I chyba w zimie też problem, bo latać z gołym tyłkiem po lesie przy -20st. to chyba troszkę ciężko...
W dzienniku nimfomanki było tak, że dziewczyna w czasie okresu 'zatykała' się kawałkiem gąbki wepchniętym maksymalnie głęboko. Może coś w tym jest  🤣
muszę wymyślić nowy produkt, nieistniejący albo przynajmniej nieistniejący w takiej formie, jaką wymyślę. przyszło mi do głowy takie urządzenie, które podpinałoby się/instalowało do komputera i ono notowałoby to, co ktoś mówi. czyli np. zamiast pisać artykuł można by go podyktować komputerowi. no i powstaje pytanie: czy takie coś już istnieje? nie musi to być pomysł w 100% możliwy do zrealizowania. domyślam się, że coś podobnego już powstało (stenogramy jak powstają?), ale mogłabym pójść w kierunku ulepszenia czegoś takiego.
In.   tęczowy kucyk <3
08 października 2012 20:37
cieciorka, to było x lat temu i pewnie teraz dużo się zmieniło (przepisy sanitarne itp), ale znajoma miała kiosk spożywczy i u niej się sikało do umywalki w środku...

szam, jest dokładnie tak jak pisze Chess.
szam są środki farmakologiczne, które powstrzymują krwawienie. Albo wystarczy np. brać tabletki antykoncepcyjne na okrągło,  bez przerwy na okres i już po problemie.

Dzięki takim lekom w naszym ukochanym usa i bardziej cywilizowanych krajach ue kobiety mają menstruację raz na kwartał.
Cień, w polsce tez 😉 kazde tabletki mozesz brac robiac przerwe raz na 3 opakowania.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się