Zdjęcia Naszych Koni cz.V (sezon 2012)

sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
06 października 2012 19:53
Angeel tak się nakopało 🙂 podłoże tam jest często wałowane 🙂
wątek zamknięty
sandakanowa to moze skoro juz dzierzawiona, to czas na jakieś ochraniaczki 😉

edit: literowka
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
06 października 2012 20:45
sandakanowa, zmniejsz zdjęcia bo całe forum się rozjeżdża
wątek zamknięty
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
06 października 2012 21:01
wilczyk
z czasem będą i ochraniaczki 🙂 umowa podpisana dopiero dzisiaj, więc świeża sprawa 🙂
wątek zamknięty
dzisiejszy siwy  💘
wątek zamknięty
deborah   koń by się uśmiał...
06 października 2012 21:21
mtl, ależ on już bielutki !
wątek zamknięty
Mojej kobyłki jeszcze tu nie było 🙂



wątek zamknięty
Trzcinka urodziwa gniadoszka, podoba mi się jej odmiana na głowie 🙂
wątek zamknięty
Trzcinka ładna klaczka 🙂 W jakim jest wieku?
wątek zamknięty
Kobyłka ma 9 lat 😉
wątek zamknięty
mtl ale on się zmienił !
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 października 2012 11:47
mtl, o mamo, jaki jasny!

Dwa Całusy z wczorajszego Hubertusa:


wątek zamknięty
emptyline, Ależ on jaśnieje i się zmienia ładnie!
Kiedy to było, jak byliśmy u was z kujką? Ponad 3 miesiące temu chyba. Wyjaśniał przez lato. Zdaje mi się, że miał więcej tego brązu, takiego jak na tylnej nodze i na twarzy.
Jak tam zagalopowania w prawo? Już ogarnięte, bez bryków? 😉
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 października 2012 12:08
Julie, tu miałam jakiś chwilowy dzień dziecka, super aktywny ten kłus nie był, ale nie pojawiał się też zwyczajowy jeleń, natomiast jesteśmy dalej w lesie. Jeszcze nie mam wszystkich zdjęć - na wielu są mniej 'efektowne' pozy. 🙂 Ciocia kujka będzie w środę to nas pochrzania troszkę.  😀iabeł: Zagalopowania lepiej ostatnio wychodziły, ale dalej siedzi w nim diabeł. Natomiast zrobił się o wiele odważniejszy i ja czuję różnice, jeśi chodzi o jazdę. Pomalutku bardzo, ale poprawia nam się. tylko po tym Hubertusie trzeba bęzie wszystko do kupy poskładać, bo to na pewno nie był dzień, który wpływa na poprawę jakości.
A co do tego, że jaśniejszy - kurczę jak patrzę na te zdjęcia, to masz rację, coś ta łata zanika jakby, ale może to kwestia zimówki, albo światła? Sama nie wiem. Ja go widzę często, to takich zmian nie zauważam. 🙂
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 października 2012 14:37
od dzisiaj przeze mnie dzierżawiona Platyna i nasz dzisiejszy trening 🙂



Gratulacje. Ale hola hola nie widzę sznurków ani rozwianego włosa tylko jakieś nienaturalne ogłowie z wędzidłem i kask 😲  A co z naturalem ja się pytam? ❓
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
07 października 2012 14:52
emptyline  😀 super! a co tak wcześnie hubertus?
wątek zamknięty
Moje leniwe padokowe zwierzę:


I jedna ucieczka z kadru:


emptyline, świetnie w tym różu wyglądaliście!
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
07 października 2012 16:03

nasze pierwsze zawody ujeżdzeniowe za nami  😀 !( tu akurat czworoboki szkoleniowe z oceną sędziego dlatego koń nie na biało, zawody były dzień później)
wątek zamknięty
fixxxer12   "Try again. Fail again. Fail better."
07 października 2012 16:13
Sandakanowa to Samselowo? 😉
wątek zamknięty
anai, ale derka szykowna 😀 Swoją drogą, mówiłam to już pewnie, ale powtórzę się...Twój koń bardzo mi się podoba. 🤔erduszka:

Trzcinka, Bardzo "dziewczęca" i delikatna, fajny koń 🙂

emptyline, Pasuje mu w różu! 😀 Jak niewielu koniom.
wątek zamknięty
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
07 października 2012 17:42
fixxxer12 a i owszem 🙂
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
07 października 2012 17:43
anai, dzięki! A Twój już w derce? Padało?

Sankaritarinia, dzięki.

lizzy, dzięki. Trąciło kiczem, ale w gruncie rzeczy wyglądał dość uroczo. No i wygraliśmy konkurs na najlepiej prezentującą się parę, hi hi.  😅 A Hubertus tak wcześnie, chyba po to, żeby pogoda była ładna. W zeszłym roku mieliśmy go 29 października. Pierwszy raz starałam się złapać lisa na moim koniu, ale pary nam zabrakło po całym dniu wrażeń.  🤣 Nie bylismy w stanie nawet dogonić 'peletonu' mimo czekania, aż będzie bliżej nas. Plus mój koń się na pewno nie ściga, wszystkie mogą go minąć, a on bez sygnału nie dodaje i nie zacina się w pysku. Mieliśmy wczoraj chwilę grozy w postaci lekkiego poniesienia do stajni (troszkę głupie było rozpoczęcie gonitwy w stronę 'do' a nie 'od' domu). Całusa dało się zatrzymać o wiele wcześniej niż resztę koni, grzecznie nawet potem stał i czekał. Jestem z niego naprawdę dumna, mimo, że ogółem ruszamy się jakbyśmy chcieli, a nie mogli i mimo tego, że nie za bardzo chciał wchodzić na ujeżdżalnię podczas konkursów. Podczas samych przejazdów był bardzo grzeczny, w terenie spisał się niesamowicie (kurczę, zawsze taki wypłoch, jeszcze najmłodszy w stajni, a szedł tak jak prosiłam, niczego się nie bał, ba, nawet dodawał otuchy starszemu kumplowi, który postanowił bać się piaskowych górek i samochodów), na gonitwie też niczego strasznego nie wywinął. Dla mnie, jak na nasz poziom bomba, oby tak dalej, to może w końcu zaczniemy pracować porządnie.

PS: Jeszcze takie zdjęcie mam:
wątek zamknięty
emptyline, tak, w przeciwdeszczowej. Pada u nas od wczoraj non stop 🙁 Poza tym, zaczął obrastać, a nie chcę mamuta, ciężko go potem golić 😉
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
07 października 2012 18:42
emptyline no u nas niestety dopiero 3 listopada, bo w każdą sobotę października coś komuś wypadało... Ogólnie wcale nie kiczowato tylko cukierkowo! I wydaje mi się że tak Wam najlepiej 😀
wątek zamknięty
A oto zdjęcia mojego ,,Dziadka" 🙂 jego też tu jeszcze nie było

wątek zamknięty
emptyline fajnie wyglądaliście,pasuje wam tak różowo🙂🙂
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
07 października 2012 19:08
emptyline trzeba przyznać świetna prezentacja. Kolory fajnie dopasowane 🙂
Nigna urocze siwe
malinka  fajny ten ,,Dziadek " 🙂

Mój chłopczyk podczas spacerku jesiennego 🙂🙂
wątek zamknięty
ja wstawię jeszcze pare zdjęć kobyłki 😀








I Wilmar, którego dawno tu nie było 😉


wątek zamknięty
sandakanowa   'Pracuj nad sobą, a z koniem się baw...'
07 października 2012 21:29
ElaPe daruj sobie. nigdzie nie pisałam, że jeżdżę tylko naturala. z resztą już od dłuższego czasu tak nie jeżdżę. takie komentarze na prawdę są zbędne.
wątek zamknięty
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 października 2012 08:24
ElaPe daruj sobie. nigdzie nie pisałam, że jeżdżę tylko naturala. z resztą już od dłuższego czasu tak nie jeżdżę. takie komentarze na prawdę są zbędne.


nie wiem  czemu się teraz wstydzisz że przechodziłaś przez fazę naturala. To troche jak trądzik mlodzieńczy, niektórzy  przezeń muszą przejść. No jeździłaś naturalnie ale ci przeszło.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.