Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Podniosę wątek 🙂 Na pierwszej stronie lista stajni, jeśli ktoś chciałby uzupełnić proszę o kontakt.
Stajni i tym samym pensjonatu w Boduszewie już niema!! latem byłam i już tylko noclegi maja ale konie tylko swoje!!a szkoda!bo hala całkiem niezła!!
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 stycznia 2009 16:28
ooooo, stare dzieje, stare kąty... dopiero co rozmawiałam o tej stajni z koleżanką, która tam pracowała. Jak to się życie plecie...taka prężna stajenka.
witam

pilnie potrzebuję strony WWW do tej nowej stajni koło Stęszewa
pamietam na volcie ktoś opisywał całkiem nowy obiekt z halą itd
http://www.ranchosamum.pl/index_pliki/Page450.html 😉



dzięki wielkie dobra kobieto!

może ktoś mi na gg 2787415  lub PW napisac opinię o tym osrodku?
Dodofon- jeśli szukasz nowego domku dla karej to z czystym sercem polecam Zbierkowo.

Ładna nowa stajnia, z dużymi boksami, myjka z ciepłą wodą, dwa place do jazdy, kilka padoków, pastwiska, pełnowymiarowa hala z bardzo dobrym podłożem, pełen socjal na wysokim poziomie (kuchnia, kilka łazienek i ubikacji, ogrzewana 24 h na dobę siodlarnia), karmienie indywidualne, lada moment solarium i karuzela. Luzak na miejscu, cały obiekt z 3 stron otoczony lasem, bardzo fajna atmosfera, możliwość rezerwacji hali na wyłączność. Każdy właściciel konia tam ma swój komplet kluczy do całego obiektu ( w tym bramy) więc nikt obcy się tam nie kręci.

I cena niższa zarówno jak w Strzeszynku jak i na rancho Samum.
mozna usunac z pierwszej strony tego watku pensjonat w pobiedziskach-borowku.
Sie robi 😉

Sorki- nie pomyślałam :kwiatek:
nie ma sprawy 😉
zal miejsca, bo ma potencjal, ale coz. taki lajf.
Lov   all my life is changin' every day.
23 stycznia 2009 18:35
Laguna,  gdzie to dokładnie? I jaka cena za boks? Naprawdę śliczne miejsce 😉
Pod Pobiedziskami.
Cena jest niższa niż u Krygiera czy Samum choć niska nie jest 😉

Reszta na PW
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 stycznia 2009 01:55
Hermanów koło Nowego Miasta
http://www.hermanow.pl/

Lotnaa- w Hermanowie jest bardzo fajnie, ale to już szmat drogi od Poznania 😉 Będzie z jakieś 50-60 km
Lotnaa   I'm lovin it! :)
24 stycznia 2009 10:56
😡 Nie zdawałam sobie sprawy, że aż tak daleko. Bo ja dotarłam tam od drugiej strony, i pamiętam że jechaliśmy, jechaliśmy i jechaliśmy  😉
mozna usunac z pierwszej strony tego watku pensjonat w pobiedziskach-borowku.



Nie ma już tam pensjonatu? Całkiem niedawno zasięgałam info w tej sprawie "u źródła" i "na własne oczy" i wszystko wskazuje na to, że pensjonat funkcjonuje.
zaba   żółta żaba żarła żur
28 stycznia 2009 20:54
Lotnaa- w Hermanowie jest bardzo fajnie, ale to już szmat drogi od Poznania 😉 Będzie z jakieś 50-60 km


Bajeczne miejsce,ale zdecydowanie za daleko  😉. Tożto juz prawie Jarocin  😁
Lotnaa   I'm lovin it! :)
28 stycznia 2009 21:26
zaba, ja właśnie od strony jarocina jechałam i wydawało mi się, że to już bardzo pod Poznaniem  😁

Ale klimat jest tam świetny, lasy z 4 stron. No i w jednym boksie znalazłam moją . . . Lotną, po kilku latach straconego kontaktu, może stąd ten sentyment.
Sorki za OT.
zaba   żółta żaba żarła żur
28 stycznia 2009 21:36


Ale klimat jest tam świetny, lasy z 4 stron


uhm,bardzo zieeelooono... 😁

W drodze na rozprężalnie (by kisiel)
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
28 stycznia 2009 21:45
U nas niedługo się powinno zwolnic miejsce (tz. okolice Nowego Tomyśla)  i pewnie przyjmiemy konie na pensjonat. Hala oczywiście dostępna.  🙂

Tylko od Poznania też będzie z 45-50km.

Byłam dzisiaj oglądać dwa nowe pensjonaty w okolicach i proponuje by je dopisać do listy:

1. Pensjonat w Żydowie ( kierunek Rokietnica)  warunki w miarę  jest to nowa stajnia , dopiero wszystko przebudowują, może wyglądowo nie jest rewelacyjnie ale niedługo może się to zmienić!!
Za niedługi czas będzie dostępna hala, piękne tereny!!! Cena mnie zaskoczyła jedyne 350zł( po odbiorze hali niestety może wzrosnąć)

2. Pensjonat W Kopaninie( kierunek Tarnowo Pdg, Kazimierz) REWELACJA piękna stajnia. cisza, spokój, zaraz przy lesie.Hali brak aczkolwiek jest kryty roundpen, piekne pastwiska- ogromne. Bardzo mili właściciele. Jednym słowem bajka!!! jedynym  minusem jaki znalazłam to dojazd. Cena 550zł "GORACO POLECAM!!!) 😍
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
31 stycznia 2009 19:43
Dziewczyny, a czy do tej pierwszej listy moglybyscie podopisywac ceny pensjonatow? byloby super 🙂
Lotnaa   I'm lovin it! :)
31 stycznia 2009 20:14
1. Pensjonat w Żydowie ( kierunek Rokietnica)  warunki w miarę  jest to nowa stajnia , dopiero wszystko przebudowują, może wyglądowo nie jest rewelacyjnie ale niedługo może się to zmienić!!
Za niedługi czas będzie dostępna hala, piękne tereny!!! Cena mnie zaskoczyła jedyne 350zł( po odbiorze hali niestety może wzrosnąć)


😜 350zł, wow, cena jak sprzed 10 lat, ciekawe tylko, na jak długo się utrzyma.
Byłam dzisiaj oglądać dwa nowe pensjonaty w okolicach i proponuje by je dopisać do listy:

1. Pensjonat w Żydowie ( kierunek Rokietnica)  warunki w miarę  jest to nowa stajnia , dopiero wszystko przebudowują, może wyglądowo nie jest rewelacyjnie ale niedługo może się to zmienić!!
Za niedługi czas będzie dostępna hala, piękne tereny!!! Cena mnie zaskoczyła jedyne 350zł( po odbiorze hali niestety może wzrosnąć)

2. Pensjonat W Kopaninie( kierunek Tarnowo Pdg, Kazimierz) REWELACJA piękna stajnia. cisza, spokój, zaraz przy lesie.Hali brak aczkolwiek jest kryty roundpen, piekne pastwiska- ogromne. Bardzo mili właściciele. Jednym słowem bajka!!! jedynym  minusem jaki znalazłam to dojazd. Cena 550zł "GORACO POLECAM!!!) 😍



to Żydowo - to w tym starym folwarku??
To ktoś prywatnie kupił czy dzierżawi??
Hala "przerabiana" czy nówka?

wiem, wiem... pytam nie wiedzac czy znasz odpowiedz...
aaa ile koni tam docelowo ma byc??

co do Kopaniny - to naprawdę godne polecenia miejsce!
Cos tam wiem... Żydowo- tak w tym starym folwarku. Stajnie na razie w starych budynkach (odnowionych)dobudowują teraz kilka boksów.w miarę czasu ma być zbudowana nowa stajnia na ponad 20 koni. A co do Hali to przerobiona zostanie ze starych ala garaży do maszyn rol. długa cos na 30m a niestety wąska. Ale ważne ze jest i to nawet fajniutka!!

a mnie cena interesuje z hala i po tych wszystkich przeróbkach bo jak będzie 500 zł chociażby to już niestety przestaje się opłacać z tym dojazdem 😉
ogólnie docelowo ile koni tam ma byc?
Docelowi nie wiadomo???ale z tego co mówiła ta dziewczyna  to sporo.....miejsca raczej nie zabraknie!!A cenka raczej tylko o 100zł się podniesie czyli 450zł.

fotki które znalazłam...
http://img353.imageshack.us/my.php?image=pooprawioneom6.jpg
http://img356.imageshack.us/my.php?image=zmniejszone2sn0.jpg

i ogólne ogłoszenie stajni -http://www.stadniny.pl/oferty/1227975263
Dziewczyny, podawajcie od razu adres stajni, nr telefony albo www.


Stadnina Kuców Walijskich "Apasjonata"
ul. Północna 149
Promnice
62-005 Owińska
http://www.welsh-pony.pl/




nie ma tam pensjonatu już.
abre czy te zdjęcia z Borówka robiłas jak były zwody ?  🤔 Bo na tym drugim jest moja kumpelka ! xD Super stajnia ale z tego co mi wiadomo to jestpensjonat tlyko że juz tam nie maja miejsca ... a tak naprawdę fajnie tylko nie ma hali .. ale wybiegi cód miód i orzeszki   !
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się