Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Też coś dodam co znalazłam:




[[a]]http://external.ak.fbcdn.net/safe_image.php?d=AQA90orB5EnPeOim&url=http%3A%2F%2Fvthumb.ak.fbcdn.net%2Fhvthumb-ak-ash4%2Fs403x403%2F409994_470924329606717_470921532940330_65127_1915_b.jpg&jq=100[[a]] (co to jest to zielone?) dyszel ?
- jak sie w Hiszpani traktuje konie
- to największy kwiat :P


To może na tyle?
wątek zamknięty
ale szczurzamama nie raz była w tym wątku, więc nie ma co się dziwić
u takich osób to normalne, że wsiadają na takie młodziaki
w końcu ich umysły są zamknięte na jakąkolwiek wiedzę dotyczącą hodowli koni, ważne jest by tyłek powozić.


a co do tego linku to kiedyś było o zupełnie innej sytuacji i nie w Hiszpanii. To zdjęcie omawiane było jako cierpienie koni wywożonych na rzeź.
wątek zamknięty
Piszcie co chcecie, ale jej w kwiatkach i tak nikt nie pobije:
http://www.photoblog.pl/iwonaikonie/134605422/f.html

Cały fbl to jeden wielki kwiatek haha
wątek zamknięty
koniczkowaaa znana wacusiowa... 😉
była tu już tyyyyyyyyle razy i jeszcze troche 😉 ale masz racje  😀
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
08 października 2012 14:01
Jasne, 'iwonaikonie' <-jej nikt nie pobije ;d


Co do tego linku : To nie jest czasem przeróbka? Osoba czarnoskóra o białym tyłku jest raczej rzadko widziana  😉
+ Jej dłoń wygląda jak stopa  🙄

Editnęłam.
wątek zamknięty
a to juz osoba otyla, nie moze sobie wsiac na lonzy na dobrze umiesnionego konia? co jest w tym zlego?
chodzi mi o ten link:
wątek zamknięty
koniaraw, zauważ, że pupsko (😉) owa pani ma wystawione na słońce, a resztę schowaną w cieniu, stąd różnica w odcieniu skóry
wątek zamknięty
koniczkowaaa- twierdzisz, że jak ktoś nie ma kasy na wypasione boksy z poidełkami, zabawkami itd to zasługuje na wyśmiewanie??????
wątek zamknięty
a to juz osoba otyla, nie moze sobie wsiac na lonzy na dobrze umiesnionego konia? co jest w tym zlego?
chodzi mi o ten link:



no, bo przecież tylko chude mają do tego prawo 😉
jak już grubsza osoba wsiądzie (choćby na chwilę) to jest wielkie halo.



wątek zamknięty
demonek449 zapraszam do baaardzo długiej lektury na poprzednich stronach.
playgame dla mnie kwiatek na stronę tu jest chyba tylko ostatnie zdjęcie...
wątek zamknięty
patt140- to co jest kwiatkiem w linku, który podała koniczkowaa???? koń??
ja naprawde wiele rozumiem ale nie widze w tym zdjeciu patologi ani kwiatka, nie widze wychudzonego konia, niedopasowanego sprzetu itp

a co do osób grubszych na koniach to też nie rozumiem, dlaczego to kwiatek.
wątek zamknięty
ja bardzo często w ośrodku mialam na jazdach ludzi otyłych, co mamy mowic im ze nie wezmiemy ich na max 30 min lonzy bo są za grubi? Co prawda wtedy wrzucam ich na grubasy pociągowe ale nie zawsze. Głównie tacy ludzie chcą mieć frajde z tego ze wsiądą na konia zrobią kilka kółek tu poklepią tam pogłaszczą poćwiczą anglezowanie w stępie. Mi się trafiali sympatyczni ludzie. Gdzie praktycznie pół godz stępa bylo bo ludze sami po kilku krokach klusa stwierdzali że im wystarczy.

Co do reszty zdjęć wiele stajni przydomowych ma samoróbki poidła, żłoby. Coś ma służyć czemuś nie ma wyglądać. Koń wcale nie musi jeść ze złotego żłobu 😀 Tak samo jakby uznawać za kwiatki początkowe czapraki czy nauszniki DIY, bo tu wyszlo krzywo przeszycie czy cos. 

😀😀😀😀😀😀😀😀😀
wątek zamknięty
demonek, zelka nie mówiłam o zdjęciu, bo na bloga nawet nie weszłam (nie na moje nerwy... 😉 )
chodziło mi o jej osobę.

Ja kiedyś się spotkałam z otyłą Pani, amerykanką. Przyjechała do rodziny na parę dni do Jastrzębia, chciała wsiąść na konia, posadziliśmy panią na kobyłkę małopolska, była bardzo zadowolona 🙂 pogłaskała koniura, ja podszkoliłam angielski  😁 przyjemna osoba 🙂
wątek zamknięty



sam boks a właściwie miejsce(?!) w boksie jest ok ,ale z czego zrobiony jest boks pozostawia wiele do zyczenia,to moje zdanie.
a jeśli noga kuca by utknęła między ogrodzeniem?
+w dodatku kulawego kuca zaprzęgają do bryczki.
wątek zamknięty
a może nie mają kasy na wypasione boksy???? jeżeli te kuce stoją w takich boksach tyle lat i sie nic nie stało bo są spokojne, to jest ok, tym bardziej że to nie nasza sprawa gdzie te konie stoją tylko ich właścicieli i jeżeli sie coś stanie to nikt z nas nie bedzie ponosił konsekwencji tylko oni, więc nie ma co obgadywać kogoś tylko trzeba skupić sie na sobie
mnie nie obchodzi, gdzie i jak stoją konie dopóki są dobrze karmione i zadbane
a energie która jest poświecana na takie obgadywanie, lepiej przeznaczyć na pomoc starym, wychudzonym lub zaniedbanym koniom
wątek zamknięty
demonek, zelka tu nie chodzi o boksy ani o poidła, poczytajcie trochę i poobserwujcie ten fbl to padniecie ze śmiechu 😀
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 października 2012 16:53
Demonek używanie zwiększonej liczby znaków zapytania nie sprawi, że Twoja wiadomość będzie wyglądać bardziej dramatycznie.
Poza tym takie boksy są zagrożeniem dla koni- naprawdę niewiele trzeba, żeby koń wsadził w coś nogę, zranił się o wystający metal czy zaklinował przy tarzaniu, a takie "boksy" aż się proszą o wypadek... 😵
wątek zamknięty
Demonek używanie zwiększonej liczby znaków zapytania nie sprawi, że Twoja wiadomość będzie wyglądać bardziej dramatycznie.


padłam
🙇


to, że nic się nie stało dotychczas oznacza, że nic się nie stanie?
dobry argument  👍
wątek zamknięty
koniom sie krzywda nie dzieje- takie jest moje zdanie, a jeżeli ktoś uważa inaczej to ok, każdy ma prawo do własnego zdania, tylko czy to gadanie o strasznych warunkach coś zmieni i konie dostaną extra boksy? wątpie
wątek zamknięty
demonek: ale Twoje wypowiedzi też nie zmienią niczego więc gdzie tu sens? Jak dla Ciebie zaprzęganie kulawego kuca do bryczki to nic złego to ja więcej na ten temat nic nie powiem  😲
wątek zamknięty
O matko! A to w ogóle wygląda jak źrebak kuca : http://www.photoblog.pl/fosa/134773130/fifek-fly-xd.html  😲
wątek zamknięty
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
08 października 2012 17:43
http://www.photoblog.pl/fosa/133797326/bubek-i-ja-o.html  A mnie dobija to (pysk kuca). Co jak co, ale na te kuce to ta dziewczyna jest ,,trochę" za duża. Zwłaszcza na skoki....
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
08 października 2012 17:55
z pyska to mu robi Sajgon pierwszej lini frontu.  😤
wątek zamknięty
koniaraw, zauważ, że pupsko (😉) owa pani ma wystawione na słońce, a resztę schowaną w cieniu, stąd różnica w odcieniu skóry



to ciekawe, jak te gacie na tyłek wciągnęła  🙄 poza tym spójrz na łydkę, zdecydowanie za szczupła w stosunku do reszty ciała.
a może nie mają kasy na wypasione boksy???? jeżeli te kuce stoją w takich boksach tyle lat i sie nic nie stało bo są spokojne, to jest ok

na wsypasione nikt nie musi mieć. na bezpieczne - każdy, kto trzyma konie. co do argumentu o tym, że do tej pory nic się nie stało to nawet nie mam sił komentować 🤔wirek:
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Solaoke, Julie 3 posty przed Tobą dodała to zdjęcie.
wątek zamknięty
[quote author=Kayaaa]

sam boks a właściwie miejsce(?!) w boksie jest ok ,ale z czego zrobiony jest boks pozostawia wiele do zyczenia,to moje zdanie.
a jeśli noga kuca by utknęła między ogrodzeniem?

[/quote]

dokładnie... kiedyś koleżanka w stajni miała niby to bezpieczne drzwi do boksów, przesuwne, i kraty tylko na górze, oczywiście z bezpiecznymi odległościami między prętami, w które TEORETYCZNIE nie stwarzało żadnego zagrożenia. no i właśnie jej spokojna klacz, zaglądała to kolegi obok w boksie, stanęła dęba i jakimś cudem tak wygięła nogę, że kopyto przeszło między prętami na drugą stronę... nikomu nie życzę... ;/
wątek zamknięty
Co te kucyki im zrobiły ?!  🤔 Jak można robić coś takiego ?  😵

http://www.photoblog.pl/iwonaikonie/134765112
Jak się nie ma kasy na bezpieczne boksy, już nie mówię o białych jak śnieg ścianach, żłobach ze złota z czerwonym dywanem. Też nie miałam idealną stajnię, ale była ona bezpieczna !
wątek zamknięty
wątek zamknięty
a to juz osoba otyla, nie moze sobie wsiac na lonzy na dobrze umiesnionego konia? co jest w tym zlego?
chodzi mi o ten link:



Złe na tym zdjęciu to są akurat zbyt mocno wypięte wypinacze, koń jest zrolowany.
Mam akurat kilku podopiecznych nieco tylko chudszych od tej pani, którzy świetnie sobie radzą na Drinku. Gdybym wstawiła zdjęcia na swój photoblog, to pewnie też były by to kwiatki!  🤔wirek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.