Zdjęcia Naszych Koni

taggi   łajza się ujeżdża w końcu
23 stycznia 2009 11:35
Asior...... faaajneee zdjecia.... az sie chce poskakac jak sie na Was patrzy..🙂
Kate... popros meza - moze Ci podaruje drabine na rocznice slubu;-)
Espana - kon jak z obrazka. sliczny

wiecej Santosa!!!
wątek zamknięty
proszę bardzo
wątek zamknięty
Claudia, k_cian, nesta, taggi ślicznie dziękujemy  :kwiatek:

escada po ponad 3-letniej przerwie zaczynamy wsiadać, weterynarz każe nam skakać, więc być może w tym sezonie spotkamy się na parkurach (back in the saddle yeah  🏇 )

Pursat Elear jest ogierem kryjącym, który chodził w stadzie klaczy (wcześniej pokrytych) i jeździł z kobyłami w przyczepie. Jest dżentelmenem, co nie znaczy, że nie zdarzyło mu się przeskakiwać przez ogrodzenia (np. siatka 160 cm). Na tych zdjęciach pierwsze padokowania po dużej kontuzji i operacji - raz wyskoczył🙂


wątek zamknięty
Espana - wiem, że mało oryginalna będę i słyszysz to w kółko, ale Twój koń jest ideałem!  😍

Asior - cuda  😜

megii- więcej rudości!
wątek zamknięty
Pursat   Абсолют чистой крови
23 stycznia 2009 12:25
W takim razie zazdroszczę grzecznego ogiera 😀 A zdjęcia i sam konik - jak zwykle przepiękne 🙂
wątek zamknięty
Kucowaty vel Mr. Swarovski w kilku nowszych odsłonach (nie ma to jak wrzucać fotki w sieć w 2 tygodniowym lagiem, eh):









wątek zamknięty
quantanamera fajne fotki
wątek zamknięty
No no, bardzo elegancko koleżanko Quanto  😎, chyba rzeczywiście coraz mniej w nim (a coraz więcej in general, jak na ironię!) Pana Kucyka, a coraz więcej Mr.Swarovskiego.

Bardzo porządny Pan Koń Ci się robi, bardzo gustowne szmatki.  😎

Super  😍
wątek zamknięty
Sierka, oj robi, robi, coraz mniej mi przystoi się z niego wyśmiewać, to jest niezwykle dzielne konisko  😡 i niesamowity indywidualista w stajni, za to wulkan pozytywnej i współpracującej energii pod siodłem. W życiu bym nie pomyślała, że taki konik, a może (jak to onegdaj Ernest Hemingway mawiał) 😉
No i w dodatku mam podskórne przeczucie, że niedługo z kucyka się nam zrobi... ogier  🤣

Za to do pełni szczęścia i Svarowskowatości brakuje nam jeszcze jakiegoś wypasionego naczółka  😜
wątek zamknięty
taggi   łajza się ujeżdża w końcu
23 stycznia 2009 15:11
quanta - alez on ma loczki na grzywie...  😲 ksywka "kucyk" rzeczywiscie przestaje pasowac - teraz jedyne co pozostalo w nim "dziecięce" i "bezbronne" to ksztalt i wyraz pyska (ktory z reszta bardzo przypomina mi pyszczek libelki 🙄 ) a reszta ciala to taki maly Pudzian;-)
wątek zamknięty
Swarovski to Libelka w wersji chłopiec  😀
A loczki ma genialne - zaczął mu teraz wreszcie odrastać ogon po wspaniałej fryzurze przycięcia kity do stawów skokowych i ogołocenia rzepa na centymetr - i tam też ma ufryzowane fale 🤣

A teraz uciekam, bo za półtorej godziny pakuję MLP do koniowozu 🙂
wątek zamknięty
dzięki dziewczyny!

Taggi, na prezent ślubny chcę drugiego konia  😀 studnia mnie w stu procentach zadowala  😉
wątek zamknięty
Kucowaty vel Mr. Swarovski w kilku nowszych odsłonach (nie ma to jak wrzucać fotki w sieć w 2 tygodniowym lagiem, eh):




Czy te oczy mogą kłamać? 😀

Ale widzę, że nie tylko u mnie impulsy Eskadrona są za długie do siodła 👿
wątek zamknięty
Moje dwa cudeńkaa < 3

Hawajka

Jej wzrok  😍



Myy  😜




Lubi biegać w śnieguu  👀



Hehe  😍




Hugo vel.Bercik

Taki Ooo




Słodkie spojrzenie 🙂



...
wątek zamknięty
Myy.. jak widać potrafii

Co potrafi?

Jedno kopyto ma tak strome? Czy to tylko złudzenie?
wątek zamknięty
quanta On jest coraz cudowniejszy 😜
espana piękne koniszcze 😀
wątek zamknięty
Myy.. jak widać potrafii

Co potrafi?

Jedno kopyto ma tak strome? Czy to tylko złudzenie?


Potrafi się zebrać  😀

A kopyto to tak ;/
Bo kowal nam co chwile odmawia wizyte.
I czekam na innego.
wątek zamknięty
zebrać?! hmm a to ciekawe.
wątek zamknięty
Potrafi się zebrać  😀


Mhmm...  🙄
wątek zamknięty
zebrać?! hmm a to ciekawe.




Zganaszować...
Jeśli o to ci chodzii...
wątek zamknięty
W takim razie lepiej dobieraj słowa, bo to dwie zupełnie różne sprawy - zganaszowanie i zebranie...
Swoją drogą, każdy koń jak mu się poprzesuwa niemiło w pysku potrafi opuścić łeb, niestety koń z Twojego zdjęcia został zganaszowany jak się domyślam właśnie taką metodą, jego otwarty,próbujący zagryźć wędzidło pysk niestety o tym świadczy...
wątek zamknięty
MoniaaA
on właśnie ziewał 🙂
wątek zamknięty
To duża różnica. A ganasz naprawdę trudny.

Te kopytka źle wyglądają, raczej jedna wizyta kowala nie naprawi wszystkiego, a częste, regularne werkowania.
wątek zamknięty
Sorry za pomysłki. Ale w pierwszej stajni zawsze mi wpajali zebrał.
Dopiero w drugiej stajni zganaszował i dlatego sie pomysliłam.
A co do kopyt to wiem.
I mam nadzieje ze tym razem 'nagle' nie odmówi wizyty ;/
wątek zamknięty
As90 jakoś nie wierzę, żeby akurat ziewał i nie wciskaj mi proszę takiego kitu  🙄
koniec  🚫
wątek zamknięty
o matko boska

As94  chcesz byc mistrzem w ganaszowaniu konia w stój?  gratuluje , piłuj dalej
wątek zamknięty
Pursat cofam to co powiedziałam! Dzisiaj rozpoczęliśmy oficjalnie sezon stanówkowy 2009. Mój ogier to szatan! Leciałam za nim do krycia na drugim końcu lonży 😉

Jeszcze trochę staroci:











wątek zamknięty
espana
przepiękny! po prostu zachwycający! mój ideał konia  😜
wątek zamknięty
espana  ... ja wiem co to znaczy biec za ogierem na stanówke na drugim końcu lonży  😁    dobrze ze wiadomo gdzie sie zatrzyma  😵

a ogier  , przepiękny
wątek zamknięty
espana Ty czynisz zło tymi zdjęciami  😜 😜
on jest absolutnie CUDOWNY!!!!  😍

co do As94.... czyżby kolejna QuOn!@r@ ?  🙄
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.