In memoriam

Lotnaa   I'm lovin it! :)
11 września 2012 20:52
Raven, strasznie mi przykro, trzymaj się jakoś :przytul:
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
11 września 2012 21:03
W szoku jestem totalnie... Nowa ponoć nagle przewróciła się w boksie i na miejscu umarła... Podejrzewają zawał...
Rany, straszne 🙁
Hillborn http://www.bazakoni.pl/horse_76889.html
1995-2012
Dwa razy cudem uniknął śmierci. Pierwszy raz wykupiony z rzeźni. Drugi raz dzięki wysiłkom opiekunów doszedł do siebie po ciężkim wypadku, kiedy nie dawano mu szans na przeżycie. Pokonała go kolka.
dempsey   fiat voluntas Tua
12 września 2012 00:50
Raven, wyrazy współczucia. Niestety wiem jak to boli.

kejti, współczuję
Raven słyszałam właśnie wczoraj...byłam w szoku. Trzymaj się 🙁
Dziękuję. Koń nie mój, ale żal i tak wielki.
kujka   new better life mode: on
12 września 2012 10:30
Raven, bardzo mi przykro 🙁 ja tez poznalam Nowa. Dobrze przynajmniej ze to byla szybka smierc...
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
12 września 2012 10:34
Raven ojej  🙁 szkoda ! Bardzo fajna kobylka ! zawsze taka żywiołowa ..... wielka szkoda !
Trzymaj się !
Bardzo smutno, trzymaj się :przytul:

kiedys chyba tak wiele koni nie schodziło na skręt jelit czy tak się to nie rozprzestrzeniały wiadomości?


jedno i drugie - kiedyś konie miały więcej siana i trawy, więc i mniej kolkowały
z drugiej strony rzadziej się kolki operowało, a i wiadomości mniej się roznosiły,
ale mimo wszystko - myślę, że zdecydowanie mniej ich schodziło  🙄
We wtorek padła 19sto letnia klacz mojej koleżanki Femina K. Przyczyna prawdopodobnie był zawał bądź pęknięcie tętnicy🙁
Raven bardzo współczuje, trzymaj się dzielnie  😕
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
13 września 2012 09:39
We wtorek padła 19sto letnia klacz mojej koleżanki Femina K. Przyczyna prawdopodobnie był zawał bądź pęknięcie tętnicy🙁

  🙁 oj  smutna wieść.. znałam Feminke właściwe od źrebaka, pamiętam jak zaczynała chodzić pod siodłem, jak bardzo dawno temu Ola Lusina naskakiwała ją na rów z wodą.... To była taka trójca Fantazja K , Femina K i Finezja K.... chyba tylko Fantazja jeszcze została....
ale ładny wiek i właściwie do końca aktywna...
Gillian   four letter word
13 września 2012 09:42
kojarzę Feminę ze Swoszowic, strasznie smutno 🙁
Ja z tej trójki znałam tylko Feminę. Jestem zwiazana z Krakusem 3 lata a tak wiele koni przez ten czas odeszło🙁
Garson po Kwartet od Gracja
1995 - 2012
Kurczę,jego samego nigdy nie widziałam,ale znam jego matkę,kobył ma 23 lata i super się trzyma...
Szkoda,chciałam go kiedyś zobaczyć 🙁
Wczoraj opuścił nas Księciunio  😕Najkochańsze i najdzielniejsze maleństwo na Świecie🙁(((Zawsze będziemy tęsknić.Taki kuc zdarza się raz na milion.
bunia, co się stało? 🙁
Kolka.Nie wiadomo od czego.W 1,5 godz było po nim.Uśpiony na stole operacyjnym.
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 października 2012 20:31

Grota Sp
20.01.1996- 08.10.2012
m. Gama, o: Hipovit
Najpiękniejsza, najwredniejsza czarna kulka. Przeżyłyśmy razem 2 piękne lata życia, docierania sie, wzlotów i upadków  😕
Kocham Cię, będę  tęsknić Moja Mała Czarna Kuleczko 😕
Galopuj...

Na sekcji wyszlo ze jelito grube bylo martwe oraz atonia jelita slepego🙁
O matko dziewczyny co za straszna seria. Trzymajcie się jakoś. Zairka przeczytałam Twój wpis na fejsie i... Dalej nie wierzę, życie nie jest sprawiedliwe, wydawało się, że jest lepiej... Trzymaj się :przytul:
BTW wśród końskich sław też jakiś pogrom ostatnio: Lorentin I, Apache Sauce, a teraz jeszcze Casaretto - wszytsko na przestrzeni tygodnia  😵
Zairka, kurcze, strasznie mi przykro! Czytałam Twoje wpisy, miałam nadzieję, że Jej stan się polepszy 🙁 Trzymaj się jakoś!!!!
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
08 października 2012 21:28
Zairka, trzymaj się, wierzyłam, że Grocie się uda, trzymałam kciuki, ciężko uwierzyć 🙁
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
08 października 2012 21:45
Dzięki dziewczyny za słowa wsparcia 🙁 Bardzo żal mi właścicielki Nowej, to już drugi koń, którego straciła 🙁

Zairka bądź dzielna 🙁
Zairka - trzymaj się 🙁( przytulam
Zairka strasznie mi przykro, trzymaj się dzielnie
Pursat   Абсолют чистой крови
09 października 2012 05:09
Zairka, strasznie smutna wiadomość... 😕
Zairka, jeszcze raz wyrazy współczucia... aż sama się popłakałam na dodatek na tym zdjęciu, spojrzeniem bardzo przypomina moją Daki która też odeszła 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się