Kraków i okolice-spotkania,odpowiedzi i pytania...

Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
10 września 2012 19:47
duunia, a pamiętasz w której części Długiej to było. Mogę jutro podejść i sprawdzić, bo pracuje rzut beretem. a Długa długa, wiec całej mi się nie chce przechodzić i szukać  😉
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 września 2012 20:28
na tej bliższej nowego kleparza  :kwiatek:
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
10 września 2012 21:03
kurcze, chodzę tamtędy dość często i nie kojarzę, ale jutro będę uważnie szukała  😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
14 września 2012 05:07
Krakuski, help! 🙇
Gdzie zrobię tipsy żelowe do 120-130zł?
Krakusy, gdzie w Krakowie w przystępnej cenie i dobrze wykonają przedłużanie rzęs?
Chętnie przyjmę namiary na dobrego stolarza w Krakowie lub okolicach. Potrzebuję m.in. zrobić półki wedle swojego projektu.
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
19 września 2012 14:45
w radziszowie, świetny stolarz, terminowy ale nie-tani, jako jedyny z wielu zgodził się zreanimowac i dopasowac moje stare wiejskie łóżko (juz nie oddam tego mebla za żadne pieniadze), robi dużo rzeczy na zamówienie, bardzo solidny
namiary jak chcesz to dam Ci na pw
Krakuski, help! 🙇
Gdzie zrobię tipsy żelowe do 120-130zł?


www.studiokreacji.pl
Hej, gdzie na Bronowicach jest sklep papierniczy?
W Lewiatanie jest stoisko.
kobitki dwa pytania:
gdzie w Krakowie moge suchy lod zamowic?
czy ktos zna jakis sprawdzony,tani nocleg w Krynicy Gorskiej? jade pobierac material do badan i...nie wiem gdzie bedziemy nocowac a chce cos sprawdzoneg
Zapytam jutro w pracy o namiary na firmę, która nam lód sprzedaje, ale oni to w parokilogramowych workach dają, nie wiem jak dużych dokładnie :/ (chyba koło 25zł za worek - ale dowożą 😉)
Karla moi rodzice byli tydzień temu na maratonie w Krynicy to zapytam. Raz wiem że spali w jakimś klasztorze czy coś 😀.
honey- super🙂 wlasnie o takie ilosci mi chodzi😀 te minimum 10kg :kwiatek:
zorilla-bede  wdzieczna🙂 :kwiatek:
czy ktoś się orientuje ile mniej więcej czasu zajmuje podróż busem z centrum Krakowa do Niepołomic? Okolice stajni w Niepołomicach mi chodzi.. na jakim przystanku w Niepołomicach trzeba wysiąść? 😀 Wiem, że jeździ też jakiś autobus MPK, ale kurde.. z Płaszowa.. a żeby dojechać do Płaszowa to też chyba trochę czasu zajmuje i zdaje się, że szybciej będzie busem? a może się mylę? 🙂
Karla🙂, firma nazywa sie Ice Evolution, po wpisaniu nr w google znajdziesz do nich nr , podany jest na stronie cennik i oferta, faktycznie worek 10kg 25zl. Musisz do nich zadzwonic i dowiedziec sie czy to oferta tylko dla gastronomii czy osoba prywatnym tez sprzedaja 🙂
czy ktoś się orientuje ile mniej więcej czasu zajmuje podróż busem z centrum Krakowa do Niepołomic? Okolice stajni w Niepołomicach mi chodzi.. na jakim przystanku w Niepołomicach trzeba wysiąść? 😀 Wiem, że jeździ też jakiś autobus MPK, ale kurde.. z Płaszowa.. a żeby dojechać do Płaszowa to też chyba trochę czasu zajmuje i zdaje się, że szybciej będzie busem? a może się mylę? 🙂


Ja wiem tylko że jeżdzą Mat Busy do Niepołomic. Autobus 301 jedzie ok 40 min. Busy z centrum pewnie ok 1 godziny. Więcej nie pomoge bo nigdy nie byłem w tej stajni.
Czy ktoś może mi polecić jakiś punkt ksero gdzie w miarę tanio skseruję 2,3 podręczniki ?  😀
Najtańsze jakie kojarzę to taka buda na Krupniczej, zaraz przy skrzyżowaniu z Garncarską - po 6gr/strona. Jeżeli tych podręczników jest naprawdę dużo, to jest jeszcze Nandu na Wiślnej - tam od jakiejś ilości stron (1000?) jest po 5gr/strona.
Elbus Wielkie dzięki  :kwiatek:
Tuffy ja wysiadalam na dworcu w Niepolomicach. Jezdza tam busy wszelkiej masci, rowniez autobus CB z Huty
Mraulin na AGH jest mnóstwo punktów ksero po 6 gr. Np. przy Czarnowiejskiej (przecznica obok parku).
Pod Galerią Krakowską też jest (szybko robią, ale po 8 gr)
Dzięki za info ale dziś już byłam w printmani na Karmelickiej i wyszło mi 5 gr za stronę  😀
ash   Sukces jest koloru blond....
09 października 2012 11:19
Zastanawiam się czy nie wyjechać na kilka dni przed Sylwestrem do Krakowa.
Macie jakiś sprawdzony i w miarę tanie miejsce na nocleg?
mimo, że jestem z krakowa  😡 to mam pytanie jak dojechac na Dworzec w Płaszowie? jaki tam jest najbliższy przystanek mpk?
duunia   zawiści nożyczki i dosrywam z doskoku :)
10 października 2012 17:22
nastepny przystanek za cmentarzem podgórskim i per pedes w lewo, tram np 3 np 6
duunia, dzięki! :kwiatek:
autobus 174, tramwaje 3,6,7,9,13,23,24,50,51
Do Płaszowa to można dojechać do przystanku Dworcowa, i potem przejść ok 300m (tutaj masz wszystkie tramwaje jadące na Bieżanów lub Kurdwanów i pare autobusów) lub bezpośrednio na przystanek Dworzec Płaszów (ale na niego jeździ tylko 107, 143 i 301)
Kaktus, michal, dzięki wielkie :kwiatek: totalnie się nie orientuję w tamtej stronie Krakowa, a zawsze wyjeżdżałam z głownego i nawet nie wiedziałam jakiego przystanku szukać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się