NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

emptyline   Big Milk Straciatella
11 października 2012 08:27
Czy Siss serio nie może dostać bana? No przecież to już przesada, ilu jeszcze ludzi oszuka ta dziewucha?
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
11 października 2012 09:29
Hana już pisałam że musze to sprawdzić bo serio ale paczka została wysłana!
Może niech Faza też mnie tu jeszcze wpisze bo do niej paczka też nie dotarła! Kilka paczek było wysyłanych w tym samym czasie i nie wiem, może pomyliłam adresy? Postaram się to wyjaśnić
emptyline z dziewuchą to może się powstrzymaj? 
Jakbyś pomyliła adresy to by doszło cokolwiek innego, ale by doszło. Jakoś tak dziwnie to twoje paczki giną.
emptyline   Big Milk Straciatella
11 października 2012 10:11
Siss, sorry, bo tych wszystkich akcjach się dziwisz, że mało kto ma ochotę na mianowanie Cię 'sympatyczną voltowiczką'? Niestety, za błędy się płaci.
a co za problem sprawdzic po numerze wysylki gdzie sa zreszta?
za bledy? blad to jest ortograficzny albo jak ktos nie ubierze szalika w zime, to jest oszustwo i to wielokrotne.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
11 października 2012 10:22
żaden problem sprawdzic gdzie są, pisałam z haną, że sprawdze to wieczorem bo nie mam przy sobie potwierdzenia wysłania paczek.
Biedna Siss- zawsze pod górkę z pocztą, przelewami... Oj, oj...  🙁
Nigna   Warto mieć marzenia...
11 października 2012 10:28
Kurde siss współczuje Ci że dziwnym trafem zawsze wysylasz paczki i nie dochodzą,  a potem wredni ludzie się zmawiają i Cię wpisują.to musi być frustrujce :-(  A tak serio powinnaś dostać bana, aby nikt więcej się na ciebię nie naciął :-) 
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
11 października 2012 11:01
  a potem wredni ludzie się zmawiają i Cię wpisują.

wiesz, trafiłaś w samo sedno, np.
Miałam do czynienia z Siss.Uwaga na nią bo to oszustka!!Ja zgłosiłam sprawę na policje. Mam dosyć oszustów na tym forum.Nie długo dostanie pozew do sądu i się skończy raz na zawsze. 🤬  😀


kto to w ogóle jest? nie znam tej Pani, zarejestrowała się żeby mnie wpisać po czym więcej nie korzystała z konta? Fajnie
Albo jakaś nejna niewiadomokto, wymieniłyśmy się wszystko pasowało po czym nagle chce ode mnie jeszcze jakaś dopłatę? Zawaliłam kiedyś ale od tego czasu staram się wysyłać paczki w terminie. Przepraszam wszystkich, wieczorem odpowiem na pytanie gdzie jest paczka Hany. Nie zamierzam się tłumaczyć osobom postronnym niezwiązanym ze sprawą. pozdro
Dlatego Siss czekam ponownie do dzis wieczora -- ale uważam że mam obowiążek przestrzec inne dziewczyny -- niech czekaja na moje wyjaśnienia sytacji-  ZANIM COŚ KUPIĄ ----2 tygodnie to nie jest mało-- na wysłanie paczki albo przynajmniej podanie nr wysyłki--  - sytuacje miałaś wyjaśnic tydzień temu oraz wczoraj-- nie było odzewu--- i dzis ponownie mój telefon- - Nie skresliłanm Cie - jednak po ty co tu przeczytałam sytuacja mnie zaniepokoiła i słusznie-- i dlatego  jak juz napisałam uważam że nalezy przestrzec inne dziewczyny zanim kupią coś u Ciebie  . jezeli wyjaśnisz sytuacje że  była wysłana -- Sprostuje i napisze tutaj --jednak narazie straciłam zaufanie -
- Bo jakby do mnie ktoś zadzwonił że nie ma paczki to interesuje sie tym natychmnast i wyjaśniam a nie zbywam , zwalam na mame lub tym podobne -- czasu troche upłynęło--
Czekam i mam nadzieje żę  z Twojej strony dalej juz  bedzie ok--
Hana już pisałam że musze to sprawdzić bo serio ale paczka została wysłana!
Może niech Faza też mnie tu jeszcze wpisze bo do niej paczka też nie dotarła! Kilka paczek było wysyłanych w tym samym czasie i nie wiem, może pomyliłam adresy? Postaram się to wyjaśnić
emptyline z dziewuchą to może się powstrzymaj? 


Nie mam zamiaru Cię tu wpisywac. wziełas na mnie namiar z danych na przelewie i tyle. Mój bład bo nie dopisłąm abys tam nie wysyłała. Pojechalm na pocztę ,okazało sie ,że były nawet 2 awiza. Zdażyłam swoj towar odebrac. Zrobiłysmy obie bład i tyle. Bładzic ludzka rzecz i nie wolno od razu posądzac kogos o nieuczciwe zamiary a moim zdaniem ludzie za szybko reagują wpisami do "nieuczciwych"
Siss
nejna niewiadomokto odezwała się po wpłatę po pewnym czasie, bo chciałam zachować się w miarę w porządku wobec Ciebie po tym, jak mi marudziłaś, że nie masz biedna pieniążków, bo samochód Ci się zepsuł itd. Nie motaj faktów, moim błędem było to, że zaufałam Ci na tyle, że dużo rozmów prowadziłyśmy telefonicznie kiedy ściemniałaś, że pieniądze wyślesz, że już wysłałaś i będę miała do połowy sierpnia drugą połowę. Jesteś oszustką, pierwszego dnia po przetestowaniu siodła do Ciebie zadzwoniłam i się zapytałam co z dopłatą, Ty mi zaproponowałaś popręg w zamian, ja chciałam dostać fotki tego popręgu i...tu zaczęły się schody, bo stwierdziłaś chyba, że można mnie wykiwać ;].

Hana myślę, że zbiorowy pozew jest dobrym pomysłem.
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
11 października 2012 19:14
myślę że możesz przestać wypisywać bzdury 🙂 pozew zbiorowy bo Twój adwokat po przeanalizowaniu korespondencji mailowej zwątpił w słuszność sprawy?
dopłata miała wynosić 400 zł, nie wiem czy mi się opłaca ponosić ewentualne koszty związane ze sprawą w sądzie i dojazdu... Nie wypisuję bzdur, sama mi proponowałaś popręg prestiga warty 500 zł, ale z dopłatą 100 zł z mojej strony, pamiętasz? przecież to napisałaś 🙂 to miało być zamiast dopłaty, w końcu byłaś taaka spłukana...
Siss   Za Króla! Za Ojczyznę! Za ile?
11 października 2012 19:25
no jak grochem o ścianę... pozdro
no grochem o ścianę. zawsze znajdziesz wymówkę, a jednak na liście oszustów widniejesz 🙂
Witam.    😅    dzis wreszcie dostałam paczke nadana przez Siss.  Wszystko dotarło tak jak było zamówione . 
Oczywiście przesyłka nadana wczoraj czyli 11.10  -wiec myslę żę to żę ją otrzymałam właśnie dzis  zawdzieczam temu watkowi--Bo inaczej sprawa pewnie by sie toczyła dalej-Ale jestem zadowolona że wogóle przyszła--bo mówiąć szczerze straciłam naddzieje -
Wiec wątek ten mi bardzo pomógł

Ale mam info dla wszystkich kupujacych jest teraz mozliwość monitorowania paczki i listu poleconego nawet na poczcie . Wpisując nr paczki na linku http://sledzenie.poczta-polska.pl/
możemy zobaczyć czy paczka była nadana i gdzie sie znajduje-
To sie wczoraj dowiedziłam na poczcie jak otrzymałam nr paczki od Siss -- pani na poczcie skontrolowała czy paczka była nadana-a potem powiedziła że równiez moge to sprawdzic w domu nie tak dokładnie ale zawsze-nr paczek sa natychmiast przy wysyłce skanowane wiec zaraz znajdują sie w systemie.
Dlatego teraz nikt sprzedajacy nie bedze ściemniać że nadał paczke -Bo to jest czarno na białym -napisane -

Wiec ogólnie sytuacja skończyła sie dobrze paczka dotarła i wiem juz żę mozna nią monitorować -

Kupujący iu SiSS musicie uzbroić sie w cierpliwość --i konsekwentnie domagac sie dowodu wysyłki--To moja rada  -- towar zgodny z opisem --wiec tu z mojej strony pozytyw.
Hana już pisałam że musze to sprawdzić bo serio ale paczka została wysłana!
Może niech Faza też mnie tu jeszcze wpisze bo do niej paczka też nie dotarła! Kilka paczek było wysyłanych w tym samym czasie i nie wiem, może pomyliłam adresy? Postaram się to wyjaśnić
emptyline z dziewuchą to może się powstrzymaj? 


wczoraj o 11:10? 😎 i takie swiete oburzenie na posadzenia o nieuczciwosc a klamie jak z nut? 🤔wirek:
Nie -wczoraj czyli 11 pazdziernika (11.10)-ale po południu- Nie ma juz co rozwlekać tematu-Ważne że mozna juz monitorować przesyłki i  juz sie nie da oszukać żę paczka wysłana --
Dziewczyna moim zdaniem jest nie poważna! Nigdy bym już u niej nie kupiła. Gdyby nie to, że została zagrożona banem to by nie wysłała pewnie tej wysyłki. Strasznie przekłamana ta akcja. Dla mnie chore i nie chciałabym się znaleźć w takiej sytuacji.
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
12 października 2012 21:43
Hana przesyłki można w ten sposób monitorować już od ponad dwóch lat 😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
13 października 2012 08:59
Hana przesyłki można w ten sposób monitorować już od ponad dwóch lat 😉


Dokładnie... nawet na stronie poczty polskiej to wyraźnie było zaznaczone ( kiedyś przynajmniej 😀 ) Tyle że musisz mieć nr nadania a niestety mało który z nieuczciwych sprzedających jest w stanie go podać.
Możejest tak juz 2 lata na poczcie -ale nie wiele osób o tym wie-ja tez nie wiedziałam --bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji- ludzie z re-volty sa raczej  solidni i paczki przychodżą szybko, a jak nie to przewaznie ktos napisze że wyśle później . W takiej sytuacji nigdy nie byłam - Mam nadzieje że komus też to pomoże jak o tym przeczyta .
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
15 października 2012 10:10
Totalny  🚫 , ale Hana, dlaczego w Twoich postach pojawiają się "---" lub "--" ? Chyba, że to tylko u mnie coś się dzieje  😉
Nigna   Warto mieć marzenia...
15 października 2012 11:14
Mi też się te kreski pokazują, dziwnie to wygląda ;-)
Do nieuczciwych dołącza KIMI22 Dominika Rozwadowska z Milanówka. Masakra jakaś wysyła jakieś szmaty zamiast czapraków, kłóci się jeszcze bezczelnie. Zdjęcia wstawia nie swoje w ogłoszeniach żeby było że coś tam ma... Straszna dziewucha. Uważajcie na KIMI22 zaraz pewnie założy nowe konto i będzie mieć inny nick ale nazywa się DOMINIKA ROZWADOWSKA i bardzo zalazła mi za skórę. Na szczęscie nie ze mną takie numery..
To nawyk z pracy gdzie musze wyróżniać teksty,ale juz poprawiłam jak to komus przeszkadza.
cieciorka   kocioł bałkański
16 października 2012 09:22
To wcale nie wyróżnia tekstu, tylko pogarsza czytelność. Ja dalej widzę myślniki.

Nie trzeba być kryzysowej sytuacji, żeby śledzić paczkę, ja lubię sprawdzać, gdzie jest, jak na coś czekam 🙂
SHILTON

deklarowała się ,że wpłaci za sukienki . Po moim upomnieniu kiedy wpłata ,to napisała ,ze niedługo... DO DZISIAJ ZERO ODZEWU , a sukienki mogłam wcześniej sprzedać !

NIEPOWAŻNE dziecko !
Tak miał wyglądać czaprak jaki zamawiałam a tu proszę co dostałam ! Nawet do  podłogi się to nie nadaję... może biedne koty w schronisku będą chciały na tym spać co myślicie? Dzięki DOMINIKA ROZWADOWSKA! (KIMI22)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się