Kto/co mnie wkurza na re-Volcie? Reaktywacja ;)

ja na galopuje to chyba dalej mam bana  😂


Ja też dostałam bana na galopuje.pl i miałabym traumę do dziś, ale na szczęście jakimś cudem już nie mam bana. Ale nic tam ni piszę, tylko sobie czasem poczytam. Nie zniosłabym tego drugi raz 🙁
I znów napisałam długiego posta w dyskusji, i znów doszedłszy do wniosku, że jednak dyskutować nie ma sensu, bo to i tak do niczego nie prowadzi, wykasowałam go w cholerę.
Starzeję się chyba...  😵
Wkurzają mnie zdjęcia konia jechanego chamsko na ręce, z otwierającym się pyskiem, maskowanym nachrapnikiem hanowerskim.
I nikt nic nie napisze 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
15 października 2012 09:07
Thymos, poka 🙂
kujka   new better life mode: on
15 października 2012 09:09
Thymos, to moze Ty napisz?
ja mam opory. Introwertyk jestem😉
Pursat   Абсолют чистой крови
15 października 2012 09:22
Thymos, jak się zaczyna, wypada skończyć. 😉 W przeciwnym wypadku, lepiej w ogóle nie zabierać głosu.
milknę zatem na wieki w tej kwestii, no chyba, ze kiedyś wejdę na wyżyny jeździeckie i będę komentować jako guru 😉
Ale generalnie wkurza mnie zamykanie pyska na siłę 🤦
O jezu! Wiem, ale nie powiem.
Moje ulubione...
Pursat   Абсолют чистой крови
15 października 2012 11:17
Narobiłaś smaku, a teraz się wykręcasz. No wiesz! 😉
A ja przez to chodzę i oglądam "znk", "kr", "krm"
A ja sobie przypominam kto, poza mną, jeździ w nachrapniku hanowerskim 😀

O rany, dopiero teraz zauważyłam jaki jest bum na nachrapniki hanowerskie! Na ostatnich dwóch stronach samego KR mamy Zairkę, Mo.B, Nirv i Zen 😀 Aż mi sie odechciało szukać dalej.
Chyba chodzi o Mo. B.  👀
Zgadłam? Wygrywam coś?
no i teraz każdy kto jeździ w hanowerze robi rachunek sumienia 😀
Thymos, to weź i napisz sama.

Całe szczęście, że mój koń na luźnej wodzy chodzi 😁
Chyba chodzi o Mo. B.  👀

eee raczej chyba nie... moze nie widzialam ostatnich zdjec, ale mo.b. zawsze fajny obrazek tworzyla ze swoim koniem.
haha, nie no, może ja mam uraz do tego typu rzeczy.

Miałam to nieszczęście naoglądać się koni w hanowerze (i też na zwykłych skośnikach) na wielokrążku jeżdżonych na mocnej ręce i praktycznie bez łydek.. Zależy pewnie jak jazda przebiega, może koń sobie akurat coś w pysku poprawiał, gdybać można, ale ja takie wrażenie odniosłam. Mam nadzieję, Pani Mo B. (zgadłaś ashtray dostajesz czekoladę) z kącika rekreacji się nie obrazi :kwiatek: a może rozwieje moje wątpliwości... w końcu ja szczypior jestem 😡

edit. o Jezu, nie wiedziałam, że lawinę wywołałam...
Śledzić nikogo nie śledzę, nie pamiętam wszystkich zdjęć każdej pary, ale to dziś mi się rzuciło w oczy.
Thymos, a nie rzucilo ci sie w oczy, ze ten kon jest w trakcie rehabilitacji, klusuje 6 minut i moze miec rozne glupie pyskowe pomysly?
nie chce, zeby zabrzmialo to jak pojazd po tobie, ale fajnie by bylo, zeby twoj zdrowy kon chodzil tak, jak niewidomy (!) i ciagle leczony kon Mo. B. zeby robil takie elementy i byl tak posadzony na zadzie- nawet z "zasznurowanym pyskiem".
No widzisz, tego co napisałaś nie wiedziałam. Wielki szacunek zatem dla Mo B. że chce i że potrafi. Pierwsze wrażenie kogoś kto nie zna historii jak widać może być zupełnie różne od rzeczywistości. (Przypomniały mi się wszystkie "obrazki na żywo" - ale to były zdrowe konie, z jeźdźcami "z pomysłem" ale bez wiedzy.) Ale to w takim razie trzeba się cieszyć 🙂
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
15 października 2012 15:59
W dodatku Mo B. sama napisała że dopiero na zdjęciach zauważyła, że nachrapnik zjechał za nisko, więc ma świadomość że coś jest nie tak
A mnie zaimponowala postawa Thymos. Napisala co mysli, podala w koncu o kim, sprawa sie wyjasnila. Fajna sprawa :kwiatek:
In.   tęczowy kucyk <3
19 października 2012 21:05
Czy skracanie linkow to na prawde tak duze wyzwanie? Wiekszosci watkow na iphonie nie poczytam, chyba ze zaczne ignorowac 80% wypowiadajacych sie :/
Z przykrością muszę stwierdzić, że trudno mi znaleźć na aktualnej re-volcie wątek w którym byłaby rzeczowa dyskusja. Ci wszyscy krzykacze zagłuszają mądrych i doświadczonych. Tak swoją drogą to wcale nie dziwię się, że niektórym nie chce się dyskutować.

Taka refleksja mnie naszła, bo mam chwilę czasu na lekturę kilku interesujących mnie tematów. A z czasem trudno rozdzielić ciekawe wypowiedzi z przepychankami słownymi, które w pewnym momencie są po prostu chamskie.
Ludzie tacy mocni w gębie ale tylko w wirtualnym świecie, a na żywo szare myszki.

Natomiast wchodzę do wątku "Kto/co mnie wkurza na re-volcie?", żeby sobie ulżyć, a tu tak miło i przyjemnie 😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
26 października 2012 11:31
Czy skracanie linkow to na prawde tak duze wyzwanie? Wiekszosci watkow na iphonie nie poczytam, chyba ze zaczne ignorowac 80% wypowiadajacych sie :/

ano widocznie niektórych przerasta...ja wtedy wciskam "ignoruj" i jakoś da się czytać...a jak zalezy mi żeby przeczytac tego zignorowanego,to wciskam "reader" 😉
Mnie na przykład przerasta 🙂. Jestem tak zacofany/biedny (niepotrzebne skreślić), że nie korzystam ze smartfona i z czysto egoistycznych pobudek nie poczuwam się do ułatwiania życia posiadaczom wyżej wymienionych. A prawdę mówiąc, to nawet nie byłem świadomy, że taki problem istnieje. Dzięki waszym wypowiedziom teraz nie będę skracał linków nieświadomie, tylko z czystej złośliwości 😀iabeł:
a ja dzięki tej wymianie zdań, wiem wreszcie, skąd u mnie tak wielka liczba ignorujących 🏇
Mnie na przykład przerasta 🙂. Jestem tak zacofany/biedny (niepotrzebne skreślić), że nie korzystam ze smartfona i z czysto egoistycznych pobudek nie poczuwam się do ułatwiania życia posiadaczom wyżej wymienionych. A prawdę mówiąc, to nawet nie byłem świadomy, że taki problem istnieje. Dzięki waszym wypowiedziom teraz nie będę skracał linków nieświadomie, tylko z czystej złośliwości 😀iabeł:

Nie tylko w smartfonach rozjeżdżają forum. Na mniejszych monitorach też.  🙄
Rzadko się wypowiadam na forach, a jeszcze rzadziej wstawiam linki. Teraz będę już miał na uwadze niedolę posiadaczy smarkfonów i ludzi których stać tylko na mały monitor 😉
Perszeron - to spodziewaj się ostrzeżeń. Teraz wiem, że będziesz to robił z premedytacją. I wiedz, że nie tylko w telefonach długie linki rozwalają forum.
Ale on żadnych linków nigdzie nie wstawia i w ogóle się odzywa raz na rok. Tylko tak się z wami droczy  😀iabeł:
Za to ja nie umiem skracać linków. Kto mnie naumie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się