Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Ja będę w sobotę jakoś po 14 i w niedzielę, cała na czarno w długiej spódnicy i z aparatem fot. w razie czego zapraszam 😉
juliadna   siwek czarnogrzywek <3
11 października 2012 20:15
my będziemy koło 15? i w niedziele też będę 🙂
Nie ma co tam być o 11 skoro zaczynać się ma o 13.
Ja będę w sobote, chyba konno. W niedziele niestety nie mogę.
ja też będę, może w oba dni 😉
Ja prawdopodobnie też  😉
Czy podczas święta konia będą może stoiska ze sprzętem jeździeckim, ktoś coś wie?  🙂
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
12 października 2012 10:24
Włączcie Radio Kraków, jest audycja o krakowskim jeździectwie w związku z  dniami konia. jako reprezentacja krakowskich stajni jest przedstawicie Botoi i stajnia Arabians w Trzyciązu... szczerze mówiąc  znam parę innych, bardziej odpowiednich ośrodków. aaa i  super specjalista od konia p. Soska... ech...
No wybrać można było lepiej, to prawda...  🙄 niestety nie mogłam posłuchać... A żałuje  🤣
jedzie ktoś w niedziele z katowic?
Tusia lepiej wybrać, a wtedy lepiej zaplacić  🤣 🤣 🤣 🤣 🤣
wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że wybieramy się na święto konia 🏇
JAk tam świetko konia?? W Toporzysku średnio 🤔. Zgłoszeń jest bardzo mało (około 30). Dużo ludzi narzeka, ponieważ niezależnie od tego co sie jedzie (MM, Memoriał czy towarzysko) nie można jechać z batem.
Ja nie jestem specem ale czy tego nie określają przepisy a nie widzi mi się kogokolwiek??

Święto konia od jutra.
cóż, nie ma się co dziwic, ze mało zgłoszeń, sama jestem tego przykładem, może nawet z dwoma końmi bym była, gdy to był Kraków, a nie tak daleko... I w zeszłym roku w Michałowicach też tak było, jeśli chodzi o bat, jechałam towarzysko i też bez, więc nie ma się co oburzać.
No z Bolęcina bankowo pojechałyby 3-4 konie gdyby nie Topo.
Ale co zrobić. Do następnego roku 😉.

Strasznie mi przykro że to już po sezonie  🙁 Zwłaszcza że mi koń teraz fajnie chodzi  🤦.
Ja nie jestem specem ale czy tego nie określają przepisy a nie widzi mi się kogokolwiek??


To "widzimisię" sędziego głównego. Jest uzasadnienie, o które każdy może zapytać. Jutro konkurs towarzyski rozdzielony od ZR i będzie można jechać z batem.
Kami   kasztan z gwiazdką
12 października 2012 17:34
Włączcie Radio Kraków, jest audycja o krakowskim jeździectwie w związku z  dniami konia. jako reprezentacja krakowskich stajni jest przedstawicie Botoi i stajnia Arabians w Trzyciązu... szczerze mówiąc  znam parę innych, bardziej odpowiednich ośrodków. aaa i   super specjalista od konia p. Soska... ech...


Myślę, że bardziej odpowiednie ośrodki nie chcą ryzykować zdrowia koni na kretowinach  🙄
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
12 października 2012 17:44
Kami ale to nie były ośrodki, których konie będą uczestniczyć, tylko reprezentacja krakowskiego jeździectwa....
aaa i   super specjalista od konia p. Soska... ech...


fajnie napisane 😀
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
12 października 2012 18:25
michal, no a jak inaczej napisać... jak słuchałam co on tam wygaduje to się we mnie gotowało. Poza tym sam jego debilny pomysł wyścigów na Błoniach... ech szkoda gadać.... Ciekawa jestem kto tam swoje konie wystawi do tych gonitw, bo ja to bym się  bała o zdrowie swojego zwierzaka.... Nie wiem czy oni jakoś przygotowują to podłoże, ale  szczerze wątpię. Pachnie mi to jakaś straszną prowizorką.....
Nawet nie wie czy uda mi się podjechać zobaczyć, o mi się dziecko dziś pochorowało.... 🙁
A na pewno przedstawicielami są Botoja i Arabians w Trzyciążu , a nie SK Cracovia Arabians ? Bo to dwie rózne stajnie🙂
Tusia, znam pana Soske osobiście, wiec nie musisz mi tłumaczyć 😉 mam zupełnie inne zdanie w wielu kwestiach dotyczących koni od niego, no ale ja sie na koniach w ogóle nie znam :P
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
12 października 2012 18:40
A na pewno przedstawicielami są Botoja i Arabians w Trzyciążu , a nie SK Cracovia Arabians ? Bo to dwie rózne stajnie🙂

Botoja napewno i stajnia z arabami z Trzyciąża... i to była reprezentacja krakowskiego jeździectwa zaproszona do audycji, nie wiem czy jakimś stopniu uczestniczą w Dniach konia na Błoniach.
A kto z Trzyciązą sie wypowiadał? Jest gdzieś ta audycja jeszcze?
Tusia   zośkowo - monologowo mi :)
12 października 2012 18:45
Jakaś dziewczyna z Trzyciąża nie pamiętam nazwiska, audycja była o 11 dziś w radiu Kraków.
Pan Soska jako głos krakowskiego jeździeckiego świata- co za żen. Mam ochotę się schować 🙁
Jeszcze informacja dla Krakowiaków, Szarzy będą organizować odznaki :-)! Certyfikat już zdobyty, najbliższy termin chyba dopiero w grudniu, ale najważniejsze że w tym roku 🙂!
W Bolęcinie jesr 21go października jakby ktoś aktualnie był zainteresowany.
cóż, nie ma się co dziwic, ze mało zgłoszeń, sama jestem tego przykładem,


I ja też.
Swoją drogą zaczynam się cieszyć, że nie pojechałam podobno prąd jest odłączany na noc, ogrzewanie nawala  i inne takie historie.
I czy ktoś słyszał o jakiś nowych przepisach dot jazdy w kasku? Podobno kazali wszystkim jechać w kasku, a tam prawie wszyscy melony?
Ktoś się może orientuje czy Stary Młyn jest otwarty w sobotę? Na astronie widnieje informacja, że od 9 do 18, ale bez podziały na dni  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się